Kto kim kto rządzi

Historia, to bardzo dobra szkoła życia i właśnie dlatego historię należy dobrze znać. Kiedyś istniała grupa ludzi, których nazywano lewitami. Pomyślicie, że już pewnie wymarli, niczym dinozaury. Otóż nie, mają się całkiem dobrze i nie zanosi się na to, by im się miało pogorszyć. Zadacie mi teraz pytanie, po co się czepiam, jakichś tam lewitów. Ano, czepiam się dlatego, bo to właśnie oni, od wielu tysięcy już lat, rządzą społecznością ludzką.

Nic się o nich nie mówi i w tym właśnie, tkwi ich przebiegłość, czy mądrość, nazwijmy to jak chcemy, jednak oni istnieją. Skoro mówimy o lewitach, to trzeba powiedzieć, choć kilka słów, kim oni byli, kilka tysięcy lat temu. Wśród narodu żydowskiego istnieje jeden ród, lub kasta, można to nazwać jak się chce, bo przecież sedno tkwi nie w nazwie, dla uproszczenia nazwijmy ich lewitami.

Historyczne źródła mówią, że założycielami tego rodu są egipscy kapłani. Opierając się na bardziej znanych źródłach, a konkretnie na Starym Testamencie, z łatwością zauważymy, że lewici zajmowali uprzywilejowaną pozycję. Na przykład, zgodnie z izraelskimi przepisami, nie uczestniczyli w działaniach wojennych. Nie musieli nikomu płacić podatków i danin. Podczas spisu ludu izraelskiego, o którym wspomina Stary Testament lewici temu spisowi nie podlegali.

Przy rozbijaniu obozów podczas wędrówek, żydowskie rody, liczące od pięćdziesięciu do stu pięćdziesięciu tysięcy, rozmieszczały się w kole. Każdy ród, znał wcześniej przeznaczone mu miejsce. Wskazywano, czy na południu, północy, wschodzie lub zachodzie obozu polowego ulokować tabor, oraz gdzie wystawić straże. Miejscem ulokowania lewitów, zawsze było centrum. Faktycznie do obowiązków wszystkich izraelskich rodów, należała ochrona lewitów. Lewici natomiast zajmowali się, nominowaniem ze swojego grona kapłanów i pilnowali przestrzegania nakazów ustalonych dla Żydów. Przy tym, te przepisy regulowały, co należy jeść  jak postępować z niewiernymi i dokąd dążyć. Przepisy były twarde, konkretne i obowiązywały od rana do wieczora. Lewici więc, byli faktyczną władzą żydowskiego ludu.

Ale czy oni sami byli żydami, trudno to powiedzieć, ponieważ nie wszystkie nakazy, których powinien przestrzegać każdy Żyd, obowiązywały lewitów. Na przykład w odróżnieniu od innych Żydów, oni nie podlegali obrzezaniu ósmego dnia po urodzeniu. Posiadając tajne nauki egipskich kapłanów i mając dużo wolnego czasu, mogli sobie spokojnie rozmyślać, eksperymentować, obserwować, w rezultacie mogli, z pokolenia na pokolenie, udoskonalać swoją wiedzę, aż do dnia dzisiejszego.

Ogólnie ujmując, lewici stworzyli ideologię, która rządzi ludzkością, sami natomiast pozostają w cieniu. Żadna instytucja jakiegokolwiek państwa, zajmująca się problemami rozwoju kraju, nie może się równać z lewitami. Powód jest bardzo prosty. Lewici przekazywali swoją wiedzę ezoteryczną z pokolenia na pokolenie, przekazują ją, również do dziś. Współczesna nauka nie uznaje wiedzy ezoterycznej i celowo wmawia się ludziom, że jest to bzdura i należy z tym walczyć.

Dlatego codziennie, poprzez media serwują nam, do przedyskutowania milion błahych problemów, typu mąż zdradza żonę i na odwrót. Na tle tych królujących bachanaliów, wpaja się nam filozofię, czyniąc nas niewolnikami lub zwykłymi biorobotami. Imperator i żebrak, chrześcijanin czy muzułmanin, wszyscy znajdowali ukojenie na łonie boskiej przyrody. Obecnie robi się wszystko, by zniszczyć przyrodę i zastąpić ją sztucznym i prymitywnym wytworem ludzkim.

Pomyślicie, że nie ma już pozytywnego rozwiązania. Otóż jest i to bardzo proste, choć mało realne. Przywódcy religijni powinni się bezzwłocznie spotkać, wnikliwie ocenić sytuację panującą w świecie i zmienić w swoich religijnych naukach, niszczące życie doktryny. Bo, jak do tej pory słowa przywódców duchowych ‘’Żyjmy w zgodzie‘’ nikogo już nie wzruszają . Skoro przywódcy duchowi, na wysokich szczeblach nie umieją się dogadać, to czego możemy oczekiwać od zwykłych wyznawców. Jeżeli dalej będzie trwał ten amok tępoty i bezmyślności, to z całą mocą przemówią bomby. Niech lepiej rozum ludzki zacznie mówić. Rozum dzieci Boga.


WP: Podejrzewam, że praojcowie lewitów w większości wywodzą się od Słowian (dokładniej posiadający rdzeń R1a1 – tam już pomieszali swoje haplogrupy z miejscowymi i napływowymi  ludami) – lewita-lewy, wyrodek, wyrodomaj,  – ten który postępuje wbrew wierze przyrodzonej… został wygnany na południe do o wiele mniej urodzajnych ziem…  Obecny przykład słowiańskiego lewity – pan Brzeziński  wpływowy wysoko ale nie najwyżej ustawiony pionek „lewita-syjonista”- mason, iluminata(?) lub członek innego ciemnego bractwa… 

Źródło artykułu


3 komentarze do “Kto kim kto rządzi

 1. Religie służą do kontrolowania ludzi. Człowiek dostaje naprawdę szczytną i piękną ideę, przesłanie, formułki na każdą okazję, którą każda czująca istota przyjmuje do siebie. Jednak wszyscy wiemy czemu służy kij i marchewka. Wyznawcy widzą kij i marchewkę ale zupełnie nie widzą kto tym kieruje i jaki wybrał cel.

  Polubienie

  • Pytanie, skąd bierze się w ludziach tak silne dążenie do opierania się na religii i utożsamiania się z instytucją jaką jest kościół ? Pewnie to wynik wspaniałego wychowania i kształtowania a później wystarczy mechanizm owczego pędu i życie staje się takie proste. Smutne, że ludzie nie chcą myśleć samodzielnie kierując się własnymi autentycznymi wartościami. Nie jest łatwo, wiem, mój 5-cio letni syn jako jedyny nie bierze udziału w lekcjach religii. W rodzinie problem bo nie ochrzczony i jak tu nie być barbarzyńcą.

   Polubione przez 1 osoba

 2. jeszcze jedno, jak można myśleć, że zmieniając formę czegoś już w założeniu złego (religia taka czy inna) otrzymamy coś pozytywnego. Zawsze to samo, nikt nie ruszy tyłka tylko czeka aż zrobi to za niego ktoś inny – pośrednik. Głowy kościołów to autorytety ? może ja czegoś jeszcze nie wiem. Zabawne, niby o słowianach a ratować nas mają okupanci i prześladowcy. Przykład : odbywają się spotkania grupy słowiańskiej, biały śpiew, rozmowy o obrzędach i historii a tu nagle propozycja – „pośpiewajmy kolędy o jezusku” o co tu k… chodzi ? zdebilenie do kwadratu

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s