Forum – Forged-Klincz

wilk


Forged-Klincz opolczykpl |

Na blogu jest cała masa tekstów poruszających wszystkie najważniejsze aspekty Słowiańszczyzny, Polski, jewrounii, żydo-banksterów i świata.

Jest dużo tekstów o życiu naszych pogańskich przodków, o ich kulturze, ich szacunku do Matki Ziemi, o tym, że Słowiańszczyzna była afirmacją życia a nie kultem trupa przybitego do desek.

Jest sporo tekstów o żydo-globalizmie, o ich planach podboju całej Ziemi, przejęciu jej (przy pomocy żydo-kapitalizmu i „prywatyzacji”) na prywatną własność, o depopulacji i zaczipowaniu jej niedobitków jako ludzkie bydło robocze.

Jest dużo tekstów o oszustwie żydo-chrześcijaństwa, o jego zbrodniczej mordzie, o kaleczeniu psychiki ludzkiej tymi nadjordańskimi bredniami, o zżydzeniu i zażydzeniu nimi miliardów ludzi na wszystkich kontynentach. Jest dużo tekstów o rozgrabionej, rozszabrowanej i zniewolonej Polsce pod żydowską okupacją.

W wielu tekstach przewijają się wątki historyczne, dotyczące Słowiańszczyzny, żydo-chrześcijaństwa, wojen i Polski.

Każdy kto ma pojęcie o „spisku” żydo-banksterów, zna ich metody działania – ograbianie nas bandyckim systemem bankowym i żydo-kapitalizmem, ogłupianie medialnym bełkotem, propagandą, stosowanie operacji pod obcą flagą i prowokacji, stosowanie metody dziel i rządź, zaciąganie ludzi na fałszywe barykady – np. w obronie „wiary”, w obronie przed rzekomo grożącą zachodowi „islamizacją”, w walce z „antysemityzmem” itp. – taki człowiek każde wydarzenie jest w stanie prawidłowo przyporządkować i ocenić. Będzie wiedział co jest inspirowane przez żydo-banksterów i dlaczego.

Kto tego nie pojmuje temu i ja nie pomogę. A pisać na okrągło ciągle to samo i to samo tłumaczyć ślepcom niczego nie da. Bo oni po prostu nie chcą przejrzeć na oczy.

Jestem publicystą od 5,5 roku. Ostatnie zwłaszcza 4,5 roku to było nieustanne „tyranie” w sieci, pisanie, komentowanie, odpowiadanie. Plus rozległa korenspondencja mailowa.

I po prostu się „wypaliłem”. W ostatnich kilku dniach dostałem ponownie od kilku kanapowych ugrupowań maile zachęcające do udziału w wyborczych farsach w 2015 roku. Niekiedy nawet mi proponowano start w tej farsie na „posła” lub „senatora” – choć wielokrotnie pisałem, że to strata czasu. Po prostu opadają mi ręce.

Wiem, że sporej grupie ludzi moje pisanie otworzyło oczy. I z tego mam dużą satysfakcję. Ale zauważyłem, że na każdego rozbudzonego aktywizuje się dziesięciu kolejnych dezinformatorów i użytecznych idiotów. Tego ryku dezinformacyjnego niszowym blogiem nie jestem w stanie przekrzyczeć. Nigdy na to zresztą nie liczyłem.

Szukający wiedzy i zrozumienia znajdą u mnie sporo interesujących ich tekstów. Tak więc na próżno nie pisałem.


Szczodrych Godów (Słowianie świętowali je kilka dni).


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s