Niemcy? Jacy Niemcy? – Niemcy NIE są starsze od USA!

mapa-søowian

Z tego artykułu dowiesz się: że państwo niemieckie ma mniej niż 200 lat, że państwo polskie jest wielokrotnie starsze od niemieckiego, że Swastyka to POLSKI symbol narodowy, że w szkole Twoje dzieci zostaną poinformowane, że jest odwrotnie!

Większość nazw plemion obecnie jest uważana za „germańską”, bo np. rzymskie dokumenty mówiły, że tam była Germania – część wyjaśniam w pierwszej części artykułu. Nie mówi się jednak Słowianom, że Rzymianie Słowian nazywali właśnie Germanią! Niemcy przywłaszczyli sobie tę nazwę, jak i właściwie wszystko, co słowiańskie np. nazwy, język, symbole, historię.

Ten artykuł jest kontynuacją artykułu: Niemcy? Jacy Niemcy? – Historia Europy 600 – 1000 A. D.


Źródło artykułuWarto przeczytać go wcześniej, bo będzie kilka nawiązań. Ten artykuł rozwiązuje sporo kontrowersji z poprzedniej części, ale że jest dużym rozwinięciem, to zapewne pojawi się ogromna ilość nowych kontrowersji.

Zanim zaczniesz uważać, że to „niemożliwe”, przeczytaj artykuł: Sloveniska Samskrta, gdzie znajdziesz dość twarde dowody na kilkutysiącletnią historyczność Słowian.


Prolog


W historii tego bloga nie było artykułu, który przebiłby popularnością artykuł o Niemcach. Jest to artykuł o największej ilości wyświetleń, największej ilości komentarzy oraz artykuł chyba najbardziej kontrowersyjny ze wszystkich.

Wielokrotnie zarzucano mi też nierzetelność, że artykuł oparłem na „jakichś mapach z internetu”. Jednak należy zauważyć, że żaden z kontrrozmówców nie wskazał choćby skanu mapy, na której byłoby inaczej! Możliwe, że po prostu takiej mapy nie ma. A jak nawet jest, to zapewne znaleziona w tajemniczych okolicznościach w jedynym egzemplarzu gdzieś w środkowych Niemczech w XVII-XVII wieku (czyli jak wszystko, co dokumentuje historyczność Rzeszy).

Ta popularność artykułu nie bierze się z niczego, otóż ogromną niespodzianką dla typowego Polaka jest to, że w szkole nie pokazywano mu map, gdzie byli Polacy, a Niemców nie było. W odróżnieniu od programu Ministerstwa Edukacji artykuł wydał się na tyle interesujący, że odwiedziło go już ponad 2 000 000 czytelników!

Osobiście zapraszam też do artykułów:

 • Sloveniska Samskrta, w którym zawarte są dowody na to, że Polacy/Słowianie są na świecie od 4000 lat i nie jako niewolnicy, jak nam się wmawia od najmłodszych lat.

 • Hej Kolęda, Kolęda, z którego dowiecie się o słowiańskich korzeniach wielu germańskich słów i słowiańskich korzeniach religii świata, w tym judaizmu i chrześcijaństwa.

 • Big, Small i Nike, z którego dowiecie się, że w średniowiecznej Grecji mówiło się po słowiańsku, dlatego tak wiele greckich słów ma słowiańskie korzenie.


Mapy


Zobaczmy jeszcze raz, o co tyle krzyku:Słynna mapa „z internetu”, na której oparłem swoją teorię. Są na niej Polacy, ale Niemców nie ma. Zobaczmy w takim razie inne:
Większość nazw plemion obecnie jest uważana za „germańską”, bo np. rzymskie dokumenty mówiły, że tam była Germania – część wyjaśniam w pierwszej części artykułu. Nie mówi się jednak Słowianom, że Rzymianie Słowian nazywali właśnie Germanią! Niemcy przywłaszczyli sobie tę nazwę, jak i właściwie wszystko, co słowiańskie np. nazwy, język, symbole, historię.

Czego nie dało się przejąć na własność np. fałszowaniem dowodów na historyczność Niemców czy zmianą oficjalnej historii podczas zaborów – Pierwsze przykazanie lingwistyki: Zawsze ignoruj rdzeń słowiański!, to zniesławiono na tyle, by sami Słowianie przestali z tego korzystać np. Symbolem Polski do 1939 r. była Swastyka – jest to symbol starszy od orła. Wywieś w święto państwowe Swastykę, to Cię wsadzą do więzienia lub ukarają grzywną.


Swastyka


Że co?!?! Swastyka polskim symbolem narodowym?!?


Denar Mieszka I


W portfelu masz 10PLN. Na nim jest Denar Mieszka I. Jednak na tym denarze nie ma orła, ale jest… Swastyka i to w 5 wersjach.


Herb Boreyko:Oznaczenia wojskowe:


Symbol Ligi Ochrony Przeciwlotniczej i Przeciwgazowej

4 Pułk Legionów Polskich

swastikaArkaim

Samo słowo Swastyka ma słowiańską etymologię i składa się z rdzeni: Sł + Asti + Ka.

 • Sł – to ten sam rdzeń, który słowo „szczęście”, „słońce”, „świętość”, „światło” – przez tysiące lat się trochę zniekształcił i poprzekształcał.

 • Asti – to nic innego jak aktualne „jest” czy „istnieć”

 • Ka – to końcówka „zmniejszająca” np. Samochód → SamochodziK

Czyli Swastyka to „Szczęśliwka” czy „Uszczęśliwiaczka” we współczesnym polskim. Inne polskie nazwy to: Swarga, Świąszczyca, Swarożyca, Swarzyca, Kołowrót – porównaj pl: Swaróg (Nadbóg, Słońce, Niebo) / Swarożyc (Inna nazwa Swaroga lub jego Syn) / sa:Svar (Hinduskie oznaczenie Nieba, Słońca i Boga tychże), Święty, Świt, Światło, Światowit, Śiva (hinduski bóg najwyższy), Szczęście – ze wszystkimi spokrewniona.

Należy wiedzieć, że Swastyka jest niczym innym, jak po prostu symbolem Słońca i jego dzieci (tych, którzy żyją dzięki Słońcu). Więcej na ten temat w artykule: Hej Kolęda, Kolęda!


Symbole III Rzeszy


Swoją drogą ciekawym zbiegiem okoliczności Hitler, który kochał Piłsudskiego i Rzeczpospolitą zmienił flagę Niemiec z takiej, jaką mają obecnie na… biało-czerwoną ze słowiańską swastyką!

Flaga III Rzeszy

Godłem III Rzeszy jest przecież… Orzeł trzymający Swastykę!


Godło III Rzeszy

Należy też wiedzieć, że słowo Reich (Rzesza) jest również słowiańskiego pochodzenia… najlepszym tego przykładem jest: RZECZpospolita Polska. Bo słowa Rzecz i Rzesza są spokrewnione. Innym dobitnym przykładem jest nazwa miasta: Rzeszów. Inne słowa pokrewne to: Raj (Miejsce bogactwa), Rzecz (coś co się przekazuje – w odróżnieniu od nieruchomości), Rzeka (coś co płynie – w odróżnieniu od nieruchomości), Rzec (powiedzieć – potok słów – porównaj: Narzecze (Dialekt) czy Narzekać), w innych językach mamy: la:Rex (Król), en:Rich (Bogaty) itd. Więcej można znaleźć w artykule: Lechici.

Powyższe „zbiegi okoliczności” mogą być oczywiście przypadkiem, ale fakty są faktami. W przededniu drugiej wojny światowej Polska i Niemcy miały zbliżoną nazwę, flagę, godło i symbole narodowe. Więcej takich „przypadków” opiszę w artykule dedykowanym temu, co Niemcy ukradli Słowianom.


Hitler


Hitler na „pogrzebie” Piłsudskiego w Berlinie

Prywatna miłość Hitlera do Polski „niestety” nie została odwzajemniona i „złamała mu serce”. A wiadomo jak zachowuje się człowiek ze złamanym sercem. Wszyscy Słowianie, a szczególnie Polacy zapłacili za to straszliwą cenę, bo druga wojna światowa była niczym innym jak planową eksterminacją Słowian, gdyż chrystianizacja wieku X oraz zniewolenie i germanizacja przez cały wiek XIX nie odniosły zamierzonego skutku (choć germanizacja Połabian i Prusów akurat zakończyła się sukcesem). Żaden naród nie poniósł takich strat ludzkich, materialnych i mentalnych jak właśnie Polacy/Słowianie.

Nie zawsze Słowianie wiedzą, że prawie połowę z 72 milionów (oficjalnych) ofiar II światowej stanowili właśnie Słowianie! A z drugiej połowy 20mln ludzi stanowili Chińczycy, co oznacza, że Słowianie i Chińczycy stanowili 80% wszystkich ofiar II wojny światowej!

Trochę więcej na ten temat: Jeszcze Polska nie zginęła, Bo wielka dzieli nas granicaPierwsze przykazanie lingwistyki: Zawsze ignoruj rdzeń słowiański!


Powstanie Niemiec


Skoro wiemy już, że symbolika Niemiec i Słowian jest praktycznie identyczna, to spróbujmy się dowiedzieć jak do tego doszło.


Mapy ze średniowiecza mamy już obcykane. Sprawdźmy teraz te późniejsze!


Europa 1500


Przyjrzyjmy się dokładnie… Francja jest… Polska jest… a Niemcy? No gdzie są? Nie ma! Jest tam Święte Cesarstwo Rzymskie! Prawdą jest, że królowie i cesarzowie są „Niemcami”, dwór przez to też już mówi po niemiecku, ale ludność? Częściowo też, ale cały wschód tego Cesarstwa mówi nadal… po słowiańsku! Choć oczywiście coraz mniej, bo germanizacja postępowała już od 500 lat!

Stolicą Połabian był Racibórz (Ratzeborg), między Hamburgiem, a Lubicą/Bukowcem (Lubeka).

Wszystkie te miasta mają polską/słowiańską etymologię:

 • Ratzeborg ← Racibórz ← Racibor (imię)

 • Lubeka ← Ljubice ← Lubić (w Polsce używano raczej nazwy Bukowiec, ale lokalnie Ljubice po połabsku)

 • Hamburg ← Hammaburg ← Hamma (Zakole / Kolano) + Burg (Zamek) ← Burg od słowiańskiego Brzeg (Wzniesienie), porównaj np. Twierdza Brzeska i miasta: Brzeg, Brzesko, Kołobrzeg, Brest (Francja), Brescia (Włochy). Możliwe, że również Bretania i Brytania (ale słowniki wyprowadzają akurat te nazwy z celtyckiego). Hamma ← el:Kneme (Kolano / Łydka) ← pl:Kolano ← pl:Koło (bo kolano jest zaokrąglone)


Europa 1700

I jak zawsze: Polska jest, Francja jest, a Niemiec nie ma.


Europa 1800

Polska zniknęła w 1795, więc w 1800 już jej nie ma. Ale USA powstały w 1776 roku. Czyli już były! Ale Niemiec NADAL NIE MA! Są tam „plemiona germańskie” czy tam „państewka germańskie” w ramach Świętego Cesarstwa Rzymskiego, ale Niemiec nie ma! Widać również, że dwa z tych plemion/państewek zaczynają dominować terytorialnie i etnicznie nad pozostałymi.

Są nimi:

 • Prusy – Zgermanizowani Bałtosłowianie – wpuszczono w XIII wieku Krzyżaków do Prus, by „chrystianizowali pogan”. Kilkaset lat później Ci poganie przejęli język chrześcijańskich okupantów. Należy tu zwrócić SZCZEGÓLNĄ uwagę na to, że Niemcy po raz kolejny PRZEJĘLI nazwę od narodu podbitego! Są zalążkiem przyszłych Niemiec. Trzon państwa stanowią zgermanizowani Słowianie i Bałtowie. Stolica przeniesiona do Kopanicy (porównaj dzielnicę Koepenick – od słowiańskiego kopa/kupa czyli wzgórze/pagórek) przemianowanej na Bralin / Braline, a potem na Berlin.

 • Habsburgowie – Państwo, którego trzonem są zgermanizowani Słowianie, Czesi i Słoweńcy (w ramach Cesarstwa Rzymskiego) oraz Węgrzy (Zhungaryzowani Słowianie), Chorwaci i Słowacy (poza Cesarstwem Rzymskim). Etymologicznie Habsburgowie pochodzą od nazwy zamku Habsburg w Szwajcarii, który swoją nazwę zawdzięcza złączeniu Habicht (Jastrząb) + Burg (Zamek). Burg pochodzi od słowiańskiego Brzeg (Wzniesienie), a Habicht (Jastrząb – ten który łapie/chapie) od słowiańskiego Chapać (Brać / Łapać), porównaj de:Haben (mieć, brać, dostać), en:Have (mieć, brać, dostać) itd. Ten twór jest zalążkiem Austro-Węgier, a w konsekwencji Austrii. Stolicą jest Wiedeń, nazwa oczywiście słowiańska. Etymologia: pl:Wiedeń ← cs:Videń ← Woda / Wodzić / proWADZIĆ / Wódz (Woda wodzi – porównaj Wodociąg (cs:Vodovod), w polskim np. ŚwiatłoWÓD) – Germanie zaimportowali ten rdzeń do swojego: en:I went (Poszedłem). Rzymska nazwa Wiednia to Vindobona (Dobry Wened). Wened / Weneta / Wandal to określenia Słowian znad Wisły. Najlepszym dowodem na to, że Wandalowie NIE BYLI Germanami, a Słowianami jest niemieckie określenie Słowian: Wenden! Jeśli Wandalowie byliby Germanami, to jakim cudem tą samą nazwą określaliby sąsiedni naród. To tak jakbyśmy my nazywali inny naród Polakami!

Teraz już wiecie, dlaczego istnieją na świecie dwa „państwa niemieckie” czyli Niemcy i Austria z jednym językiem, ale żadne z nich NIE ISTNIAŁO jeszcze 200 lat temu. USA już natomiast istniały!

Ważnym odnotowania jest fakt, że rozbiory Polski nie zostały dokonane przez trzy niezależne państwa, ale przez tylko JEDNO FAKTYCZNE państwo, a było nim Cesarstwo Rzymskie sterowane po prostu przez Niemców.


 Przypomnijmy na szybko:

 1. Prusy – Wyjaśnione powyżej. Sterowane przez Niemców.

 2. Habsburgowie – Wyjaśnione powyżej. Sterowane przez Niemców.

 3. Rosja – Sterowana przez Katarzynę II i Piotra III Romanowa. Rosja, prawda? Tak uczono w szkole… Ale to Niemcy… z Cesarstwa Rzymskiego! Zaraz wyjaśnię!


  Z Wikipedii:

 • Katarzyna II Wielka – Urodziła się 2 maja[a] 1729 roku w Szczecinie jako córka księcia Christiana Augusta von Anhalt-Zerbst z dynastii askańskiej i Joanny Elżbiety z dynastii holsztyńskiej. Na chrzcie otrzymała imiona Zofia Fryderyka Augusta. W 1745 roku wPetersburgu przeszła na prawosławie, zmieniła imię na Katarzyna i poślubiła księciaholsztyńskiego Piotra Ulryka, późniejszego cara rosyjskiego Piotra III[5].

 • Piotr III Romanow – Piotr III urodził się jako Karl Peter Ulrich von Holstein-Gottorp. Poprzez matkę, Annę, córkę Piotra Wielkiego i i jego drugiej żony Katarzyny I, był potomkiem Piotra I Wielkiego. Po swoim ojcu Karolu, Fryderyku, odziedziczył niemieckie księstwo Holsztynu.

Czyli jednak wszyscy to jedni i Ci sami!


Rozbiory, a chrześcijaństwo


Istnieje spora szansa, że jako czytelnik z Polski jesteś chrześcijaninem. Pamiętaj, że chrześcijaństwo wprowadzili nam Niemcy i to siłą. Całe chrześcijaństwo od IX wieku ze względu na objęcie tronu rzymskiego przez Niemców reprezentowało oczywiście interes niemiecki. O tym, jak to się stało (Historia Europy 400-600 AD), napiszę oddzielny artykuł. Dla bardzo ciekawych podpowiem, by szukali znaczenia słowa „Wandalizm” i nie dali sobie wmówić, że Wandalowie to „plemię wschodniogermańskie”.

Jednym z elementów indoktrynacji progermańskiej było narzucanie zwierzchnictwa Niemców nad duszami wprowadzając przymusowo chrześcijaństwo, bo jeśli później władca nie chciał się Niemcom podporządkować, to zawsze można było go do tego zmusić buntem wewnętrznym sterowanym z ambony. Proszę porównać historię Irlandii Północnej… Dlaczego nie leży w Irlandii, a w Wielkiej Brytanii?

W czasie rozbiorów król Stanisław August Poniatowski błagał o pomoc Kościół, który miał świetne układy ze wszystkimi sąsiadami Rzeczypospolitej. Nuncjusz Garampi odpowiedział mu: „Gdybym zaprotestował, rozgniewałbym i obraził dwór wiedeński”, a gdy cesarzowa austriacka Maria Teresa zwróciła się do papieża Klemensa XIV z wątpliwościami moralnymi co do rozbioru,„Ojciec Święty, któremu Polacy zawsze ślepo wierzyli, pospieszył jej odpowiedzieć, w imieniu nieba i ziemi, że inwazja i rozbiór były nie tylko właściwe politycznie, ale i w interesie religii; że w Polsce Moskale mnożą się niebywale; że wprowadzają tam po kryjomu religię schizmatycką; i że dla duchowego dobra Kościoła było konieczne, ażeby dwór wiedeński rozciągnął swe panowanie możliwie daleko” (wg Lelewela).

Aż dziw bierze, że religia, która wielokrotnie doprowadziła do upadku nasz kraj i niewoli nas cały czas. Najbardziej dobitne przykłady, to Konkordat i OBOWIĄZKOWE przekazywanie na kościół katolicki 1,04% podatku dochodowego. Oprócz tego można przekazać dobrowolnie dodatkowe 1% (wtedy wychodzi ponad 2%).

Więcej tutaj: http://www.wykop.pl/link/150254/w-polsce-kazdy-placi-na-kosciol-1-04-podatku-dochodowego/


Niemcy przynieśli nam złodziejstwo?


Kronikarz wyprawy Ottona pisał o Słowianach, cytuję: “Taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”

Z powyższego wynika, że biskup jako jedyny chował majątek, aby ludzie nie zobaczyli ile ma. Bo gdyby zobaczyli, że ma więcej z darowizn, niż oni z pracy, to przestaliby mu darować coraz więcej i więcej.

Kronikarz zanotował też odpowiedź mieszkańców Szczecina daną biskupowi Ottonowi Mistelbachowi “Między chrześcijanami spotykają się złodzieje i piraci. Jednych ludzi pozbawia się stopy, innych oczu; pełno w nich zbrodni i kar wszelkiego rodzaju; chrześcijanin nienawidzi chrześcijanina: zdala od nas z taką religią.”

Nic dodać. Nic ująć.

A Helmold, kronikarz z drugiej połowy XII w. o Słowianach z Wolina pisał: “Poza tym, jeśli chodzi o moralność i gościnność, trudno by znaleźć lud bardziej zacny i szlachetny.”

O plemieniu Ranów pisał zaś tak: ”Nie znaleźć u nich kiedykolwiek żebraka albo kogoś w niedostatku. Skoro tylko podeszły wiek czyni któregoś z nich słabym i ułomnym, zostaje on powierzony opiece potomka, obowiązanego sprawować ją z największą starannością.”

To tyle, jeśli chodzi o „zabidzoną i zaściankową” słowiańszczyznę…


Zjednoczenie Niemiec


W 1806 roku Napoleon wymusza zlikwidowanie Cesarstwa Rzymskiego i blokuje jego odrodzenie na terenie Niemiec. Przez to państewka niemieckie nie jednoczą się, aż do 1871 roku, kiedy to większość z nich przyłącza się do Prus (lokalnego hegemona), pojedyncze do państwa Habsburgów, Szwajcarii czy Niderlandów, a część zachowała niepodległość do dzisiaj np. Luksemburg czy Liechtenstein. Tak oto Niemcy powstają 95 lat po USA!

Ale zaraz zaraz… podniosą się głosy sprzeciwu, przecież Niemcy byli, to tylko formalna zmiana nazwy państwa i zjednoczenie ludów, które już były… No niby tak… ale kiedy 1000 lat wcześniej nastąpiła formalna zmiana nazwy państwa i zjednoczenie ludów, które już były, ale nazwano to państwo Polską, to wtedy mówiło się o „powstaniu tego państwa”, a nie o „zjednoczeniu”…

Czy to widzicie, czy nie widzicie?!? Dlaczego w przypadku BARDZO zbliżonego procesu w dwóch sąsiednich państwach, w jednym z nich mówi się o powstaniu, a w drugim o zjednoczeniu… czy widzicie demagogię?

Polska jako naturalny spadkobierca dziedzictwa słowiańskiego i Niemcy jako naturalny spadkobierca dziedzictwa germańskiego. Rosja to taki młodszy nowy hegemon słowiański, a Wielka Brytania czy USA to jego germański odpowiednik. Kraje południowosłowiańskie są mniej więcej odpowiednikiem Skandynawii w tym porównaniu, a Czechy i Słowacja to mniej więcej Szwajcaria i Holandia. Wszystkie mają historię i dziedzictwo, ale trochę są przyćmieni przez sąsiednich gigantów.


Mamy teraz dwie wersje nomenklatury:

 1. Powstanie. Polska powstaje w 966 roku z ludności słowiańskiej i plemion lechickich. Niemcy powstają w 1871 roku z ludności germańskiej (w sensie tożsamości i etnosu, a nie genetyki) i plemion niemieckich.

 2. Zjednoczenie. Polska istnieje już min. 4000 lat jako Polska ← Lechia ← Slavia ← Sarmacja ← Scytia ← Aria / Haria. Pod obecną nazwą od 966 roku, nazwę zmieniono w momencie chrystianizacji części plemion lechickich. Nieschrystianizowane uzyskały chwilową niepodległość, by w ciągu 100 lat zostać podbitymi przez państwo litewskie, a później i tak być wcielonym do Polski poprzez zjednoczenie z tym państwem. Niemcy natomiast istnieją od około 1500 lat. Pomagają Słowianom w podboju Rzymu. Ustanawiają się władcami podbitego Rzymu ok. 900 roku, od tego czasu chrystianizują i germanizują na potęgę. Pod obecną nazwą od 1871 roku.

W każdej wersji państwo polskie jest NIEPORÓWNYWALNIE starsze od niemieckiego. Mam nadzieję, że nie ma już co do tego większych wątpliwości, które pojawiały się w komentarzach pod poprzednią częścią.

Święte Cesarstwo Rzymskie NARODU NIEMIECKIEGO

Z całą odpowiedzialnością zaznaczam, że w szkole uczono mnie o państwie: Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego! Ale takiego państwa nigdy nie było!!! Państwo nazywało się: Święte Cesarsto Rzymskie! I Koniec. Nie ma żadnego Narodu Niemieckiego. Takie Sufiksy dodano później jako nieformalne, jednak to nie przeszkadzało używać ich w szkole! Dzięki temu propaganda jest skuteczniejsza.

Mało tego, taka nazwa jest również nieprawidłowym tłumaczeniem z łaciny, w której ta nazwa powstała.

W oryginale brzmiało to „Sacrum Romanum Imperium Nationis Germanicae”. Czyli Święte Imperium Rzymskie Narodu GERMAŃSKIEGO, a to NIE JEST TO SAMO. Nawet dzisiaj – Germanie/Górmanie to wszyscy na północ od Alp! Więcej na temat słowa Germanie: Góra, Dół i Armageddon. Należy pamiętać, że w czasach rzymskich ten teren zamieszkiwali głównie Słowianie. I nazwa Germania odnosi się przede wszystkim do Słowian, a nie do Niemców.

Nawet Wikipedia pisze: W 1441 pojawiła się potoczna nazwa (nigdy urzędowa) „Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego”. Nie widzę absolutnie ŻADNEJ podstawy, by uczyć polskie dzieci o „Cesarstwie Narodu Niemieckiego”, bo takiego cesarstwa nigdy nie było!


Aryjczycy


Zapewne część z Was zdziwiła się na wieść, że to Polska kiedyś nazywała się Aria, a lud Słowiański nazywał się Ariowie lub Aryjczycy. A w szkole jak zawsze uczono tak, że zapamiętaliście, że to oczywiście… Niemcy:).  Skąd ten dyskurs? Otóż Hitler nie z przypadku dostał pierdolca na punkcie rasy aryjskiej… nie wymyślił też jej sobie! To jest historia i fakty! Więc skąd to się wzięło?

Hitler wiedział o hinduskich Wedach (Wiedza) i perskiej Aweście (Wieści-Obwieście – obwieszczać coś). Wedy i Awesta zostały przekazane przez Ariów / Hariów Hindusom i Persom (ci którzy to robili, byli karani śmiercią przez Słowian. Był zakaz spisywania wiedzy przez Sławian i przekazywania jej każdemu nie wtajemniczonemu w Taje – Wiedzę o świecie, niebie, weli… wykorzystywaniu mocy przyrody i mocy żywiołów… dlaczego tak było, o tym mówią prastare dzieje Zerywanów) podczas aryjskiej/słowiańskiej inwazji ~4000 lat temu. Zostały spisane przez legendarnego Wjasę (Wieszcza) odpowiednio w językach: wedyjskim i awestyjskim. Język wedyjski wyewoluował w Sanskryt, a potem w języki obecnego Hindustanu, a awestyjski w perski i języki obecnej Azji zachodniej i środkowej. Dlatego te języki (na poziomie rdzeni – morfemów) są tak podobne do języka polskiego (ZDECYDOWANIE bardziej niż do niemieckiego). Więcej na ten temat w artykule Sloveniska Samskrta.

Hitler oczywiście polskiego nie znał, by zakumać, że napisane są po starosłowiańsku (chyba, że to wiedział i dlatego chciał podbić Słowian). Wysłał naukowców do Indii i Tybetu by badali te Wedy i Ci naukowcy przekazali mu, że Ariowie dotarli do Indii z północnego zachodu czyli z Europy. Chłopak całe życie był przekonany, że Słowianie powstali w IX wieku i nic nie znaczą, bo w czasie jego młodości Słowianie byli podbici totalnie przez Germanów. W sumie to do dziś podobnych bredni naucza się w szkołach, więc jak trafiasz na ten artykuł, to dużo rzeczy może się wydawać nowe i niedorzeczne. Więc skoro Słowian nie było, to znaczy, że Ariowie byli Germanami! W Wedach napisane jest też, że Ariowie pochodzą z Nieba (zeszli przecież z Himalajów) i że są nadludźmi (bo dali język, kulturę czy religię) – ciekawym zbiegiem okoliczności Polska oznacza Niebiańska – bo Pol znaczy Niebo – ale o tym w innym artykule. Pewnie nigdy nie słyszałeś o tym, że Bóg po hindusku to Bhaga, Niebo to Nabhas, Dom to Damas, Wilk to Vrka. Zobacz też: Język polski na Sri Lance.

W Wedach zapisane jest, że Ariowie mieli jasne włosy, jasną skórę i jasne oczy (w porównaniu do Hindusów). Z resztą do tej pory Brahmini (najwyższa kasta – pochodząca od Ariów) ma skórę jaśniejszą od pozostałych, a minęło 4000 lat! Więcej na ten temat: Prawdziwi Aryjczycy oraz Lechici w Himalajach.

Jak się Hitler naczytał tych rewelacji to dostał fiksum dyrdum i postanowił odtworzyć tych nadludzi. Efekty znamy już z oficjalnej historii.

Należy zapamiętać, że Ariowie / Hariowie to dosłownie „Ludzie z gór” od zniekształconego polskiego Góra → Hara. Więcej na ten temat: Góra, Dół i Armageddon.


Ariowie – na NIEMIECKIEJ mapie

Co to znaczy Germanie?


Skoro już wiemy, kim są Hariowie, to może warto się zastanowić kim są Germanie? Otóż jest to złączenie dwóch słów: Ger (Góra) i Man (Mąż), są to po prostu… Ludzie z Gór! Hmmm… znowu zbieg okoliczności! Nazwą tą Rzymianie określali ludzi, którzy mieszkali za Alpami, czyli… za górami… i jak ich napadali jako Barbarzyńcy to schodzili im właśnie z tych gór lub zza tych gór… Dokładniej te rdzenie omawiam w artykułach: Mąż i Żona oraz Góra, Dół i Armageddon. Wyjaśniam w tych artykułach też oficjalną etymologię Germanów czyli od słowa Sąsiad – rdzeń jest ten sam.

Czy poza etymologią nazwy mamy jakieś inne poszlaki mówiące, że rzymscy Germanie to jednak Słowianie? Z Wikipedii: Tacyt w dziele Germania wymienia Wenetów wśród mieszkańców wschodniej Europy (na wschód od Wisły). Hmmm… Czy Wenetowie to nie są Słowianie? Mimo, że dzieło to jest zapewne fałszerstwem (o czym poniżej), to i tak nie mogło zostać kompletnie wyssane z palca. Musiało bazować na czymś np. innych dziełach lub powszechnej wiedzy o starożytnej Germanii. Oto co pisze Tacyt (z Wikipedii):

 1. Za bardzo wartościową uważa ścisłą monogamię i cnoty panujące w germańskich małżeństwach, w przeciwieństwie do wad i braku moralności szerzących się wśród ówczesnych Rzymian, jak również podziwia germańską gościnność, prostotę oraz męstwo w boju. – dla mnie to brzmi na opis Słowian

 2. Zauważa on też m. in. skłonność tych ludów do nałogowego pijaństwa, lenistwa i barbarzyńskich zwyczajów. – znowu opis Słowian

 3. W rozdz. 4 wspomina o ich wspólnych cechach charakterystycznych, takich jak „groźne, niebieskie oczy, ryże włosy, ciała rosłe”. – opis wyglądu Ariów

 4. W rozdz. 11-12 opisano postać zgromadzeń ludowych , ponieważ podjęcie ostatecznej decyzji leży w gestii członków plemienia jako całości. – czyżby opisał „wiec”?

 5. itd.

Czy tylko Tacyt łączył nazwy Germania ze Słowianami? Nie! Był też taki gość jak Adam z Bremy i żył już wtedy, kiedy Niemcy oficjalnie już istnieli jako plemiona. Adam pisał po łacinie, więc nie wiemy, czy jego językiem ojczystym był niemiecki czy jakiś inny. Ale napisał coś takiego w XI wieku:

„Sclavania igitur, amplissima Germaniae provintia, a Winulis incolitur, qui olim dicti sum Wandali; decies maior esse fertur nostra Saxonia, presertim si Boemiam et eos, qui trans Oddaram sunt, Polanos, quaia nec habitu nec lingua discrepant, in partem adiecreris Sclavaniae”. [1]

Powyższy cytat to oryginalne słowa Adama z Bremy, niemieckiego kronikarza i geografa, żyjącego i piszącego w XI w., opisujące kraj Słowian. Oto polskie tłumaczenie tego tekstu:

„Słowiańszczyzna, największa z krain Germanii, zamieszkana jest przez Winuli, których wcześniej nazywano Wandalami; podobno jest ona (ta Słowiańszczyzna) większa niż nasza Saksonia, zwłaszcza jeśli zaliczyć do niej Czechów i Polan po drugiej stronie Odry, którzy nie różnią się ani językiem ani obyczajem (od reszty Germanii)”.

Powyższe słowa ja rozumiem tak, że nie dość, że ten Adam potwierdza, że Wandalowie to Słowianie, to jeszcze pisze, że Czechowie i Polanie mieszkający po drugiej stronie Odry nie różnią się ani językiem, ani obyczajem od reszty Germanii! No to jeszcze 500 lat po upadku Rzymu gość, który mieszka w Bremie stwierdza, że Germania, mówi po… Słowiańsku!


Wikingowie


Inną, kompletnie niezależną poszlaką jest też to, że niektórzy „naukowcy” wymyślili, że to Wikingowie pozakładali słowiańskie miasta i Ruś. Nie mówię, że jest to nieprawda, ale znów lansuje się, że Słowianie pochodzą od Germanów, bo ci sami naukowcy lansują tezę, że Wikingowie byli Germanami. Jednak jeśli zbadamy wszystko dokładniej, to wyjdzie nam, że Wikingowie to oczywiście Słowianie. I wtedy faktycznie można się zgodzić, że Wikingowie zakładali miasta na Rusi, bo logicznym jest, że Słowianie zakładali słowiańskie miasta!

O Wikingach będzie oddzielny artykuł, gdzie pokażę silne poszlaki, że byli Słowianami. Jednym z nich jest to, że Szwecja do dziś po fińsku brzmi Ruotsi (sfinizowana forma słowa: Rusi), a Rosję nazywa wprost Venaja (sfinizowana forma słowa: Wandalowie / Wenedowie).


Germanie czy Niemcy?


Mamę oszukasz, tatę oszukasz, ale języka nie oszukasz. A przynajmniej nie jest to łatwe, bo język zmienia się wolno i niesie informację przez stulecia. Dzięki temu możemy odszyfrować sporo informacji o naszej przeszłości.

Polska znana jest generalnie pod dwoma rdzeniami: Pol (Niebo) – Polska, en:Poland, fr:Pologne, ar:Bolonia, es:Polonia itd. oraz Lechia (Władcy) – lt:Lenkija, uk:Lachy, hu:Lengyelorszag, tr:Lehistan (Kraj Boga/Kraj Pana), ar/fa:Lahestan (Kraj Boga / Kraj Pana). Różnica jest taka, że państwa niechrześcijańskie w czasie zmiany nazwy z Lechia na Polska pozostały przy starej nazwie, a chrześcijańskie przyjęły nową.

Pozostałe kraje też mają jedną dominującą nazwę, no chyba, że zmieniły ją na przestrzeni lat, to używa się dwóch np. Persja/Iran, Birma/Mjanmar itd. Ewentualnie nazwa jest tłumaczona np. Niderlandy / Alankomaat / Pays-bas itd. ale znaczenie jest takie samo – Ląd położony nisko.

Od tej reguły jest tylko JEDEN wyjątek. Tym wyjątkiem są oczywiście Niemcy! I to ponownie dowodzi ich NIEHISTORYCZNOŚCI! Państwa historyczne mają nazwy stałe i znane! Paradoksalnie każdy sąsiad Niemiec nazywa ich inaczej! Zobaczmy: Niemcy, Saksa, Tyskland, Allemagne, Deutschland, Germany, Tedesco itd. Ale dlaczego?!?!

Skoro już wiemy, co znaczy Germanie, to może dowiedzmy się, co oznaczają inne nazwy Niemiec!

Saksa – Od Saksonii. Sasi byli Słowianami, dlatego Polacy tak chętnie obsadzali na tronie Sasów. Ich nazwa pochodzi od słowa Siekać. Nazwa używana w Finlandii. Od nich pochodzą angielskie hrabstwa: Essex, Sussex i Wessex.

Allemagne / Alemania – Od zlepka słów Ale + Man. Ale po germańsku oznacza „wszyscy” i pochodzi od słowiańskiego: „cały” (bez C). Man to zniekształcone polskie: Mąż. Czyli Wszyscy Ludzie. Dlaczego tak nazwano Niemców? Otóż Francuzi nie byli debilami i wiedzieli, że Niemcy to mieszanka Słowian, Germanów, Celtów i Galów po inwazji na Rzym. Dlatego użyli nazwy – Wszyscy Ludzie.

Tyskland / Tedesco / Deutschland – od zlepka słów, który etymologicznie tożsamy jest z „Cudzy Ląd”, choć nie mam pewności kto od kogo te słowa brał. Bo Niemcy nie powinni sami siebie nazywać „Cudzy Ląd”, choć w etymologii już nie jeden raz byłem zaskoczony :). W innych językach ten sam rdzeń oznacza „państwo”, „armię”, „wzgórze”.

Niemcy – to po prostu ludzie, którzy nie mówią. Porównaj słowa: Niemy i Niemowlę. Nazwy tej użyto, by określić ludność napływową z północy, która mówiła jakimś dziwnym, niezrozumiałym językiem i nie rozumiała co się do niej mówi. Nazwy tej używają wszyscy Słowianie, Węgrzy (Nemetorszag) i Rumuni (Nemti – czytaj: Nemci). Nazwy tej używali też… Rzymianie! Ale o tym poniżej.


Jak „zniknąć” Słowianina?


Sławowie

Na mapach pojawiają się tzw. Swebowie (Sławowie). Najpierw znajdują się gdzieś w okolicach Berlina, a potem idą na południe zasiedlając Szwabię. Po inwazji na Rzym część z nich ląduje również w Hiszpanii. Od nich pochodzi określenie „Szwabowie”. Na tej mapie oznaczeni są kolorem jako Słowianie (koło Berlina). Są też w północno-zachodniej Hiszpanii.


Sławowie


Jednak w Wikipedii będzie napisane, że to lud wschodniogermański! http://www.wikiwand.com/pl/Swebia.

Po Słowianach w Hiszpanii zostało chociaż to:

Suevos

Waldemar


Absolutnym mistrzostwem świata jest Waldemar (zgłoszony właśnie przez jednego z czytelników).

Na polskiej Wikipedii mamy to:

Waldemar – imię męskie pochodzenia germańskiego. Wywodzi się od słowa oznaczającego „ten, który jest sławny przez swoje panowanie”.

Jak coś takiego widzę, to od razu chcę kogoś topornąć pierdolkiem. Celowo napisane, by nie było widać słowiańskich rdzeni. „Walde” to nic innego jak polska „Władza”, a „Mar” to nic innego jak polski „Mir” czyli „Pokój”/”Świat”, czyli „Władza Świata” czyli „Sławny przez sprawowanie władzy” (panowanie).

Oczywiście taka wersja jest tylko dla Polaków… bo Anglicy zobaczą już:

Waldemar or Valdemar \wa-lde-mar, wal-demar\ is an Old German noble male given name of Old Slavic[1] origin that means „renowned ruler”. Literally, „fame, power”. The name is a Germanised version of Slavonic name Vladimir.

Czyli Waldemar jest germański, ale od słowiańskiego Vladimir (Włodzimierz), który znaczy dokładnie „Miłujący władzę”. Słowa Miłość i Mir mają tę samą etymologię (Ł ↔ R często się wymienia).

Cytuję tego czytelnika: Hokus Pokus i Słowianie znikają.

Pamiętacie, kiedy zarzucałem Wikipedii, że „Theravada” powinna być opisana jako „Stara wiedza”, a nie „Nauka starszych”, bo nie widać, że napisane jest to po starosłowiańsku. Udało się. Wpis na Wiki został zmieniony! Ciekawe czy uda się też zmienić „Trimurti” na „Trzy Mordy”.


Antygermania


Skąd wiemy, że historyczność Niemców jest „co najmniej” niepewna?

Otóż w szkole nie mówiono nam, że NIE MA absolutnie ŻADNEGO dowodu na historyczność Niemców! Powiedziałbym, że ilość poszlak na słowiańskość Germanii oraz ich waga jest większa niż na jej germańskość.

Stali czytelnicy bloga wiedzą doskonale z innych artykułów, że Słowianie są poświadczeni językowo od 4000 lat w Wedach, a Niemcy? No tu jest problem… Bo język germański ma ogromną ilość zapożyczeń ze słowiańskiego (też omawiam to w innych artykułach). Oczywiście „językoznawcy” etymologię wyprowadzają dokładnie odwrotną, jednak jeśli sprawdzić słowa w wersji hinduskiej czy perskiej, znacznie częściej słowa Hindustanu podobne są do polskiego… no to jak to… Polacy zapożyczyli słowo od Niemców, a potem upodobnili je do hinduskiego? No coś tu nie halo.


Germania Tacyta


O tekstach z Germanii, które bardziej opisują Słowian niż Germanów pisałem powyżej. Jednak należy zwrócić na kilka rzeczy uwagę.

 1. Mimo, że księgę napisano ok. 98 roku, to księgi nikt nigdy nie widział, aż do XV wieku (1400 lat)!

 2. Mimo, że księgę napisano w Rzymie, to odnaleziono ją po 1400 latach… w Niemczech (Hersfeld)!

 3. Mimo, że księga jest bardzo istotna, to istnieje jej tylko jedna kopia! Tego typu księgi zazwyczaj wielokrotnie przepisywano.

 4. Księga zawiera błędy logiczne np. w 89 roku plemiona naddunajskie zdradziły Rzym, ale w księdze z rzekomo 98 roku jest napisane, że te plemiona są przyjaciółmi Rzymu. Dla samego Tacyta jest to współczesność, więc powinien być zorientowany, że od 10 lat już przyjaciółmi nie są.

 5. Istnieją przypuszczenia, że księga powstała jako kompilacja innych dzieł m.in: Bella Germaniae Pliniusza Starszego, Wojny Galijskie Cezara oraz pisma Strabona, Diodora SycylijskiegoPosejdoniosa z Rodos, czy Aufidiusa Bassusa.

 6. Księga mimo wielu kontrowersji od razu została okrzyknięta autentyczną i na jej podstawie stwierdzono historyczność Niemców i na jej podstawie powstała podstawa nauki historii w polskich szkołach.


Biblia gocka


Sztandarowy „dowód” na historyczność języka germańskiego (innych w zasadzie nie ma). Przyjrzyjmy się paru nienagłaśnianym szczegółom:

 1. Biblia gocka została napisana przez niejakiego Wulfilę

 2. Biblia gocka jest oficjalnie pierwszym tłumaczeniem Biblii na język inny niż Hebrajski, Aramejski, Grecki i Łaciński.

 3. Do stworzenia Biblii gockiej Wulfila stworzył najpierw pierwszy alfabet germański. Oparł go o alfabet grecki i łaciński.

 4. Biblia jest dosłownym tłumaczeniem greckiej Septuaginty. Tłumaczona jest słowo w słowo. Gdzie brakuje germańskiego słowa, tam stosuje się odgreckie zapożyczenie.

 5. Oficjalnie Biblia gocka używana była w państwie Wizygotów (dzisiejsze Włochy).

 6. Odnaleziono kilka kopii tej Biblii, jednak WSZYSTKIE poza dwiema są palimpsestami, czyli kopiami zrobionymi na papierze już użytym wcześniej, albo kopiami, z których usunięto tekst i napisano tam coś nowego.

 7. Te dwie kopie nazywają się: Codex Argenteus oraz Codex Carolinus.

 8. Codex Argenteus – Jak pisze Wikipedia: Nie był uwzględniany w żadnych katalogach i listach ksiąg. Został odkryty w XVI wieku w… Niemczech (Essen)!

 9. Codex Carolinus – Jak pisze Wikipedia: Rękopis stał się znany dla uczonych w połowie XVIII wieku, gdy został zauważony w bibliotece w Wolfenbüttel. Jaka niespodzianka… Znów odkryty w Niemczech!

 10. Z Wikipedii: Przekład gocki nie jest w ogóle wykorzystywany w krytycznych wydaniach Biblii hebrajskiej, Septuaginty i Wulgaty. Ernst Würthwein w swej pracy poświęconej krytyce tekstu Starego Testamentu w ogóle nie omawia przekładu gockiego. – Czyżby Ci co powinni, wiedzieli co trzeba?

 11. Ostatnią kartę z Codex Argenteus odnaleziono w 1970 roku w Spirze – jak zawsze w Niemczech!


Spira


Skoro już o Spirze mowa… to może zobaczmy, co to za miasto! Po niemiecku nazywa się Speyer, jest „jednym z najstarszych miast niemieckich” i leży na Renie, czyli na historycznej granicy Słowian/Germanów z Rzymem. Sprawdźmy w takim razie jak nazywało się w czasach rzymskich!

Otóż rzymska nazwa to „Civitas Nemetum” czyli „Społeczność Niemiecka”… ale zaraz zaraz… od kiedy to Rzymianie nazywają Niemców po polsku?!? Czyżby jednak Niemców nazywano Niemcami już w czasach rzymskich? Jak znam życie, za parę lat na tej podstawie „naukowcy” dojdą do wniosku, że musiało istnieć jakieś „germańskie plemię” Nemtów, a Słowianie od nich wzięli nazwę dla wszystkich Niemców. No bo jak żeby inaczej?!?


Frankfurt


Chodzi oczywiście o ten nad Menem. Nazwa oznacza tyle, co „Przejście wodne (Furta) Franków”. Po rzymsku nazywało się Vadum Francorum (Vadum znaczy „mielizna” od polskiego Woda). Frankfurt wraz z Akwizgranem (Aachen) i Rzymem był jednym z miast „stołecznych”. Był miejscem koronacji cesarzy niemieckich oraz ich siedzibą na wiele stuleci. A dlaczego jest to istotne? Z powodu heraldyki tego miasta:


Godło Frankfurtu

Flaga Frankfurtu

Czy to również jest przypadek?


Kompleksy


Po pierwszej części artykułu część czytelników (która trafiała akurat na ten artykuł jako pierwszy) zarzucała mi Kompleks Niemiecki czy Nacjonalizm. Ciężko z tym polemizować, bo to tylko opinia. Jako kontrargument chciałbym przypomnieć cały ten artykuł. Ile Niemcy musieli włożyć pracy w stworzenie iluzji własnego istnienia. Wszystko zniszczyła im genetyka i odkrycie haplogrup. Niemcy teraz mają poważny problem, bo nie mają swojej haplogrupy, tak jak inne narody. Genetyka potwierdziła wersję, że Niemcy są mieszanką Słowian, Rzymian i Celtów, ale o tym będzie kolejna część.

Propaganda zachodnia nie śpi. Nasze dzieci już dziś z popkultury dowiadują się, że:

 1. Język angielski (germański) jest językiem międzynarodowym

 2. Symbolem upadku komunizmu nie jest Solidarność, a upadek Muru Berlińskiego

 3. Enigmę rozszyfrowali Anglicy (Germanie)

 4. II wojnę światową wygrały USA, a nie ZSRR.

 5. Wszystko, co polskie jest złe, głupie i nienormalne (materiały w prasie, radiu i TV)

 6. Wszystko, co germańskie (niemieckie, angielskie i amerykańskie) jest zajebiste (materiały w prasie, radiu i TV)

 7. Wszystko, co w Polsce jest dobre i nowoczesne to przyszło z Niemiec, Anglii lub USA (a dawniej z Grecji i Rzymu).

 8. Innowacje są tylko z zachodu.

 9. Umniejszanie sukcesów sportowych np. Kiedy Agnieszka Radwańska zajmuje drugie miejsce na Wimbledonie (2. miejsce na świecie) to media informują, że „przegrała w finale”.

 10. Maria Curie Skłodowska w popkulturze zachodniej jest Francuzką. Rad, Polon czy Kiur kojarzone są przede wszystkim z Francją

 11. Druga wojna światowa to Holocaust Żydów (6 mln), a Słowian zginęło ponad 5(!) razy więcej (ponad 30 mln)!

 12. Polska to nietolerancyjny kraj. Jednak to właśnie Rzeczpospolita, aż do 1939 miała najwięcej mniejszośći etnicznych.

 13. Polska to homofobiczny kraj. Jednak to właśnie Rzeczpospolita jest JEDYNYM europejskim krajem, w którym homoseksualizm NIGDY nie był nielegalny!


   


 14. Unia Europejska też przyszła z zachodu, a pierwszą europejską „unią”, w której zrównano prawa różnowierców, jest Rzeczpospolita.

 15. Demokracja idzie z zachodu, a przecież pierwszą demokracją w Europie była Rzeczpospolita. Najbardziej demokratycznym krajem z demokracją bezpośrednią oficjalnie jest Szwajcaria (znów Germanie!), jednak jej pierwowzorem jest słowiański „Wiec”. Wiec w Rzeczpospolitej zlikwidowano (częściowo zamieniono na sejm) wraz z ingerencją rzymskoniemiecką w nasz ustrój polityczny, gdzie władca decydował za ogół.

 16. W szkole na religię żydowską, grecką czy rzymską poświęca się lata. O słowiańskiej, hinduskiej czy perskiej (w zasadzie ta sama), co najwyżej się wspomni, że była.

 17. O runach germańskich słyszał każdy i je rozpozna, a głagolicy 90% Polaków na oczy nie widziało.

 18. Kojarzenie Swastyki się z Niemcami.

 19. Kojarzenie Germanii się z Niemcami. Nazywanie Niemców np. Germany.

  itd.

W ten sposób powstaje medialna iluzja katastrofy i pesymizmu, której celem jest niedopuszczenie do pełnego rozkwitu naszego kraju.

Osobom, które stawiają autorytet za prawdę, zamiast prawdę za autorytet nie da się wytłumaczyć logiczną argumentacją, że w szkole uczono je „bez dowodów”. Byli dziećmi, ufali że to, co im mówiono, jest prawdą. Ale czy na pewno? Nie mówię, że w moich artykułach nie ma pomyłek. Nie jestem alfą i omegą. Staram się pokazać tę część świata, o której większość ludzi nie wie, bo po prostu jest pomijana. Wszystkie fakty podane powyżej są w pełni sprawdzalne chociażby na Wikipedii czy w słownikach.

Pomyślcie sami, sprawdźcie sami, wyciągnijcie wnioski sami!

Nie dawajcie się już tak robić w trąbę!

Podobało się?


Nie blokujemy żadnych treści! Sam wyceń te informacje! Stronę odwiedza ponad 150 000 osób miesięcznie. Gdyby każdy dorzucił chociaż 5PLN to starczyłoby nawet na własną minitelewizję 🙂


Źródło artykułu


47 komentarzy do “Niemcy? Jacy Niemcy? – Niemcy NIE są starsze od USA!

 1. Pingback: Słowianie najbardziej tajemniczy lud | Wiara Przyrodzona

 2. Bardzo cenna publikacja z jedną uwagą. Zapewne celem skrócenia Autor użył sformułowania, że Niemcy przejęli swastykę od Słowian co może mieć katastrofalne znaczenie i podważanie uznania używania tego symbolu przez”Ludzi zza gór” czyli Słowian
  a inaczej German. German, nie mających nic wspólnego z Niemcami a tylko z ukradzioną nazwą i nielegalnie przywłaszczoną. Swastyka jako symbol państwa III Rzeszy poprzez Goringa przywędrowała zdjęta z firanki arystokratycznego szwedzkiego domu co na domiar złego potwierdza jej używanie przez Słowian od zarania. Z wielkim uznaniem i szacunkiem dla Autora.

  Polubienie

  • Ale język germański nie jest słowiańskim.Nie życzę sobie jednania mnie z Germanami , jakby się nie nazywali. Po innych znakach również ich poznam pomijając wrzaskliwą mowę karabinu maszynowego.

   Polubienie

 3. Dodatkowy dowod na to ze to my jestesmy Starszymi Bracmi jest w Bronocicach (kolo Krakowa), gdzie odkryto (juz w latach 70-tych) waze przedstawiajaca uzycie kola (kolo-najwiekszy wynalazek naszej cywilizacji), datowane 3500pne do 5500pne. Czyli wczesniej niz ktokolwiek na Ziemi.

  Polubione przez 1 osoba

  • a Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie? powstał w XII wieku co przeczy trochę teorii nieistnienia narodu niemieckiego w średniowieczu…inny przykład: język niemiecki, który popularny był m.in. na Śląsku…

   Polubienie

   • Trzeba by to sprawdzić. Ciekawe jak to się nazywało w oryginale. Jak było to zapisane, pewnie po łacinie ale warto sprawdzić. Łacina kolejny sztuczny język głównie dla handlarzy-pomieniaczy i „elity”. Taki dzisiejszy angielski.

    Polubione przez 1 osoba

   • The Order of Brothers of the German House of Saint Mary in Jerusalem
    ( lac. Ordo domus Sanctæ Mariæ Theutonicorum Hierosolymitanorum)
    tu nie ma slowa o niemcach

    Polubienie

    • Nie ma i nie będzie, nigdzie, bo słowo Niemcy jest polskiego pochodzenia – niemcy – oznacza ludzi nie mówiących ludzkim językiem, czyli posługujących się niezrozumiałym językiem, natomiast współczesna niemiecka wersja słowa „niemiecki” to „deutsch” i pochodzi właśnie od „theutonicum”, słowa oznaczającego jeden z ludów germańskich, względnie celtyckich, co do tego nie ma pewności. Nie można więc tak samo traktować słowa „niemiecki” oraz „deutsch”, oba maja inną etymologie i tradycje. To, co dla nas niemieckie nie jest, dla Niemców od dawna jest deutsch.

     Polubienie

 4. Mam pewne zastrzeżenie co do etymologii nazwy Frankfurt, a zwłaszcza jej łacińskiej wersji (Vadum Francorum). Słowo vadum pochodzi od łacińskiego vado, czyli czasownika oznaczającego tyle co „iść” albo „przechodzić” (w tym przypadku przez rzekę, ale vadum to ogólnie „przejście” po łacinie). Wystarczy porównać ze słynnym zwrotem „quo vadis” (dokąd idziesz) albo czasownikami pochodnymi (np. vade retro! – zawracaj!/cofnij się!).

  Vadum to bardzo ogólny rzeczownik, odnoszący się nie tylko do brodu na rzece, więc wywodzenie tego słowa od wody jest moim zdaniem naciągane.

  Polubienie

 5. Pingback: Słowianie najbardziej tajemniczy lud | indianchinook

 6. Ordo fratrum domus hospitalis Sanctae Mariae Theutonicorum in Jerusalem po łacinie Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego nie mowy ożadnych Niemcach 😉

  Polubienie

  • Theutonicorum –> Teutsch –> Deutsch czyli dla słowian niemiecki, chociaż „Niemiec” to był każdy obcy z zachodu, który nie rozumiał słów (naszych słów). Obecny język niemiecki (deutsch) to mieszanina języków: celtyckich, nordyckich (skandynawskich) i słowiańskich, z uproszczoną gramatyką (tylko 4 przypadki) Anglicy użyli nazwy Germany w wyniku pomyłki kleru rzymskiego/frankońskiego. Właściwej nazwy używają Francuzi (Alemane) czyli Alle Maenner (Zbieranina).

   Polubione przez 1 osoba

 7. Mieszko I przyjął Chrzest Św. od Czech, nie od Niemiec. Trochę za bardzo się zapędziłeś, jeśli chodzi o chrześcijaństwo, jako elementu podboju Europy przez Rzym. Co do chrześcijaństwa to proszę o szacunek do Prawdziwego i Żywego Boga Jezusa Chrystusa, który wylał za nas krew ! Chrześcijaństwo to nie polityka, ale nadzieja na życie wieczne. Perspektywa jaką daję wiara w Chrystusa jest o wiele rozleglejsza i trwała. Postać tego świata przemija, tak jak przeminęła wielkość naszych przodków Słowian, tego nie zmienimy. To nie my wyprowadzamy z historii ludzkości z krętych dróg, ale Bóg. W końcu Bóg, który jest Miłością zwycięży ! O to jest prawda. Jeśli o autora, bardzo ogromna wiedza, za to należy się pochwała, ale żeby zrozumieć chrześcijaństwo, to trzeba rozumieć Boga. A że wykorzystywano wiarę w Chrystusa przez niektóre władze w Europie do podboju to inna sprawa. Może inaczej nie poznalibyśmy Boga, który umarł za nas krzyżu, nie znalibyśmy sensu Krzyża, tego „krzyku” Miłości. Taki jest Bóg, wyprowadza nas na dobra drogę ze wszystkich naszych poplątań, złych skłonności i wierzeń.

  Polubienie

  • Rzecz w tym, że jeśli przyjąć na poważnie to co mówisz, to ludzkość jest wielką pomyłką bo bez przymusowej edukacji KK nic nie wie o BOGU w zaświatach. Za to bez edukacji każda kultura wie o BOGU na ziemi czyli naturze.

   Polubienie

  • za mnie żaden obrzezaniec nie oddał życia na krzyżu, Jak dobrze pamiętam, to nigdzie w ewangeliach Jezus nie mówił że jest Bogiem, tylko synem bożym, tak jaj każdy z nas, stworzony na jego obraz i podobieństwo. KK zastąpił wiedzę Lachów( zabijając elity i paląc bukwice), wiarą, wystarczy być głupim i ślepo wierzyć. wszystkie święta jakie obchodzi się w KK wywodzą się z wiedzy Lachów, naszych słowiańskich przodków. nawet symbol krzyża jest słowiańskim znakiem, tylko KK zawiesił na nim truchło ok IV w. SŁAWA.

   Polubione przez 2 ludzi

   • ten żydowski Bóg to bożek Pan, półkozioł. Jedynym Stwórcą Wszechświatów jest Matka Natura. W nic innego nie wierzę i nigdy nie uwierzę.Wszystko toczy się na okręgu Życia i Śmierci. Żaden Żyd nie będzie moim bogiem… Litości, ludzie nauki i rozsądku!.

    Polubienie

  • musstek – Najpierw to ja żądam szacunku dla Słowian wycinanych,palonych, ograbianych w imię owego wymyślonego na podstawie przede wszystkim Buddy, niejakiego Jozuego.Oto wam chodzi, by ludobójstwo uznać za miłosierdzie?!! Nie obchodzi mnie, że ty go czcisz. Twoja sprawa. Ale mnie do wielbienia tego żydowskiego „zbawcy i stwórcy” nie zmuszaj, bo nie daruję tej zniewagi! Nie jestem żydowską i watykańską niewolnicą! Nie mam zamiaru wysłuchiwać po raz milionowy o miłosierdziu boskim, niebie , piekle, diabłach i aniołach.. itd.. Nic nie mówił, nigdzie się nie urodził, nigdzie nie umarł, bo nie istniał.To postać FIKCYJNA! Krzyż w podawanym kształcie jest krzyżem egipskim, krzyżem życia wiecznego ( hoho, skąd my to znamy??). Jak już krzyż to w kształcie litery T. Idź do kościoła i wypłakuj tam swoje żale.To jest blog słowiański, więc pomyliłeś adres.
   Cytat z ewangelii ; Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy.

   Jewangelia Mateusza 10, 34-36
   ale podobno nakazał ów zbawca słowani Mateusza :Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują.-
   Uważam to za bardzo cwane posunięcie ! Przewidział ewangelista ,że nawracanie siłą spowoduje nienawiść do agresora zatem,. nakazuje nam go KOCHAĆ!! Co za bezczelność w kosmicznym wymiarze. Rodziców mamy nienawidzić , ale agresora kochać.
   Zatem musstek , zabieraj swoje wypociny watykańskie, bo na pewno miłością cię nie obdarzę..a co za tym idzie…sam sobie dośpiewaj!

   Polubienie

   • Czesc .Wybralas ciekawy fragment NT który rzeczywiście ma kontrowersyjny wydźwięk zwłaszcza traktowany zbyt dosłownie. Miecz w sztuce bywa symbolem prawdy ,metal jest symbolem transformacji często bolesnej która prowadzi do odrodzenia.Pytanie kto go potrzebuje?Bo jeśli jest boski to nie ,ale jak tak tylko myśli a prawda jest inna to raczej tak.Trzeba pamietac w jakich czasach powstały nauki Jezusa i jak to ma się do czasów dzisiejszych Ludzie mordowali zniewalali i gnebili swoich braci i siostry i robią to po dziś dzień. Teraz jeszcze zasmiecają Matkę ziemię i kłamią na potege.I to nie z powodu tych kilku slow.Jedynym lekiem jest Prawda i Miłość wybaczenie ktore nie przychodzi tak lekko. Czy nie? Ja się muszę go uczyć. Tego próbuje nas nauczyć Ewangelia. Próbuje nas nauczyć żebyśmy zaczęli od siebie(ten cytat z belka w oku albo z kamieniem „niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto jest bez winy”) Warto poczytać choćby kazanie na gorze i błogosławieństwa.Nienawiść poczucie winy wybujałe ego kłamstwa to największe przeszkody w zjednoczeniu z Bogiem (duchowym rozwoju ,dążeniu do doskonałości , zjednoczeniu z Natura) i uczą o tym prawie wszystkie religię w swojej esencji(pomijam rozne dziwne sekty bałwochwalców itp.) bez nadmiernego interpretowania różnych przekładów tak jest.Co do walki z braćmi jest to ciezki temat który jest poruszony również w Wedach. Dokładnie w Mahabharacie

    Polubienie

    • Pomyliłeś adres z tą ewangelią. Jestem Słowianką, jestem wierna słowiańskim ideologiom, i nie wyznaję mitologii chrześcijańskiej. Z żydowskim bogiem nie mam zamiaru się jednoczyć, bo jest on moim wrogiem. Tobie jednak, tego nie mam prawa zakazywać. Prawda i Miłość może być okazywana i odczuwana wszędzie i przez każdego, kto ma na to ochotę. I niech się nikomu nie wydaje, że jakiś żyd ma na to monopol. Starożytne przekazy nie emanują żadnym żydostwem. To żydostwo wpadło na myśl by je do swojej biblii przemycić i nazywać własnymi. To jest w żydowskim stylu.Kłamać kraść, korzystać z cudzej pracy bez własnego wysiłku, a przy okazji wabić najemników by za nich nadstawiali głowy w walce. Bałwochwalcy… czy baran, gołąb lub półkozioł nie są bałwanami w żydowskiej mitologii?

     Polubienie

    • To nie są nauki Jezusa ,ale Buddy.Jezus to najprawodopodobniej postać książkowa. Jeśli ktoś taki żył, to może był to jakiś nieudolny założyciel sekty. Mieszają się w „jego naukach” nawoływania do umiłowania żydowskiego Boga Jahwe, Pana, zaklinanie się, że przyszedł tylko do synów Jakuba Izraela,a z drugiej strony potępia Żydów za handel w synagodze i sam wbrew im, obwołuje się bogiem i królem żydowskim. Za Żydów też umiera. Postać klecona na podstawie innych bogów ówczesnego świata. Poza tym jest sprawa Mitry.

     Polubienie

 8. https://pl.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%B3lestwo_Niemieckie

  Autor najwyraźniej nie ma pojęcia o historii średniowiecza. Otóż Mieszko oprócz chrześcijaństwa przyjął także zasady sukcesji z zachodu Europy. Dzięki czemu korona mogła przetrwać, nie problemów z podziałem królestwa między synów lub powstań lokalnych władców.

  http://wlaczpolske.pl/pliczki/2010
  Powyższa mapa pokazuje ile plemion wchodziło w skład korony Mieszka I. Zakładanie że nie było między nimi konfliktów to jak wiara w miłość miedzy Wisłą a Legią 😉
  Poza tym nasi sąsiedzi (Prusowie, Litwini, Rusi, Morawianie, Czesi i Saksonii) też pokojowi nie byli

  Polubienie

  • Otóż to! Zakazuje się jako oznaki hitleryzmu! A przecież Hitler ją skradł i przywłaszczył jako własną. Skradł też Faravahar’a – sokoła znanego w Persji, Egipcie, Asyrii.. skradł też SS dwa pioruny Zeusa! Oraz powitanie Cesara AVE CESAR, wyciągniętym ramieniem i okrzykiem „Haj!” Cała Ameryka obecnie na powitanie woła” Haj!”. Swastyka Kołowrót, Swarga to nasze słowiańskie symbole. Sądzę, że zrobiono to specjalnie, żeby poniżyć i ograbić z symboli Słowian i świat antyczny. Poza tym drań austriacki chciał się odziać w chwałę innych. Chwałę odniósł ale w negatywie, ale Swastykę nadal się zakazuje używać.Ktoś to sobie przemyślał…Nie zostawili nam naszej utraconej rzeczy!

   Polubienie

 9. Pingback: Słowianie najbardziej tajemniczy lud. « Wirtualna Polonia

 10. Pingback: Słowianie najbardziej tajemniczy lud. – examplewordpresscom45485

 11. Pingback: Zapomniane powstanie Prusów | Słowianie - Wiara Przyrodzona

 12. Pingback: Niemcy? Jacy Niemcy? – Niemcy NIE są starsze od USA! | Site Title

 13. ” Swoją drogą ciekawym zbiegiem okoliczności Hitler, który kochał Piłsudskiego i Rzeczpospolitą zmienił flagę Niemiec z takiej, jaką mają obecnie na… biało-czerwoną ze słowiańską swastyką!” flaga trzecie rzeszy ma odniesienia do czerwonej tzw robotniczej szmaty i trzech kolorów flagi Pruss
  czyli do czerwieni bieli i czerni

  Polubienie

 14. Niemcy to inaczej Dojacze(Deutsche) . Nazwą tą zostali nazwani przez Lechitów, gdyż to była ich czynność służebna. Również w sanskrycie dajati znaczy doić, z kolei pobratymcy Dojaczy to Holendrzy inaczej Dutch.

  Polubienie

 15. Francia nie jest współczesną Francją, tylko państwem Franków, a ci byli Germanami. W czasie, kiedy istniało państwo Franków tereny te były zamieszkane przez różne plemiona osiadłe. Były wśród nich grupy germańskie, celtyckie, później do Łaby słowiańskie. Sugerowanie, że germanie pojawili się nagle znikąd dwieście lat temu jest dziwną teorią, ale może nie zrozumiałem tego blogu. Swastyka była znana już w Indiach, zanim Słowianie zdążyli się zkrystalizować. Faktem jest jednak, że te wszystkie plemiona niemieckojęzyczne zdołały się zjednoczyć dopiero za Bismarcka. To o wiele później niż zdołali to uczynić Polacy.

  Polubienie

 16. Plemiona germańskie nie tworzyły państwa. Na prawdę?? Och mój..goat! GOAT – kozioł. W Brytani słowo zanglizowano i powstał GOD. Wciąż to jest od kozła pochodne.A te masońskie wizje boga to wizje kozła Pana( nie diabła!!) . W takiego ojca, stworzyciela nieba i ziemi, każą nam wierzyć. A co z koźlim diabłem? A to tylko ściema dla gojów. Pośpiesznie ściągnięto w zastępstwie kozła podobiznę Gromowładnego Zeusa i oto , proszę..mamy naszego ojczulka. Taki piękny! Taki gniewny! Szkoda ,że nie można zilustrować wypowiedzi, to i miejsce dla rogatego Mojżesza by się znalazło.
  Prawda jest taka, że Pan zagroził swoim wyznawcom, że jak go zdradzą, to ich zmiecie z powierzchni ziemi. Zatem… wierzą w niego.W nagrodę Pan obiecał m dać całą Ziemię w posiadanie. I na tym bazują, tym się karmią i ..co? Dzieje się wedle tego, co sobie napisali. Konsekwentnie to realizują, a twarze ich do kóz są podobne. Bo ludzi nie tylko z genami małp tworzono. Inne zwierzęta też mają w tym udział. Trzeba tylko dobrze się ludzkim obliczom przyjrzeć.Te kotki to nawet ładne istotki.

  Polubienie

 17. Ja bym dodał trochę.
  Chodzi mi głównie o zrozumienie pojęcia Germania u Rzymian. Tu dobrym wstępem dla moich uwag jest cytowany Adam z Bremy.
  Otóż dla Rzymian GERMANIA to była generalnie kraina. Nie naród czy państwo. Żebyśmy zrozumieli to wreszcie to odpowiednikiem jest pojęcie: Skandynawii lub: Bałkany lub: Wielka Brytania. Worek ludów, języków, plemion. Rozumiemy się? Po to piszę. Tego mi w artykule brakuje.

  Dla łacinników z dzisiejszych Włoch czyli ówczesnych Rzymian to była kupa lasów, zimna i wody i wszystko co najgorsze i do tego pełne barbarzyńców/pogan spoza granicy imperium. W dodatku mówiących niezrozumiale. Oni niezbyt ich rozróżniali i przede wszystkim zajmowali się nimi tylko, gdy musieli i robili to baaaardzo pobieżnie. Oczywiście demonizując i gardząc nimi do tego. Oczywiście wiedzy rzetelnej mieli niewiele to bajali i koloryzowali w cały świat. Coś jak Chińczycy o mongołach, gdy Ci ch najeżdżali.

  Germania to umowna kraina geograficzna. W niej pełno było plemion, państewek. Dla jasności ja się w pełni zgadzam, że te plemiona były albo w pełni albo w większości aryjskie czyli słowiańskie R1A. Na szczęście genetyka sama wszystko nam pokazuje. I mimo ogromnych przepływów i migracji czy ludobójstw współcześnie wychodzi na jaw prawda – vide występowanie (koncentracje terytorialne) haplogrup w Europie.

  Druga kluczowa kwesta to po rozpadzie cesarstwa franków wyłoniła się jego wschodnia odnoga, na której czele stały północne plemiona z jeżykiem zbliżonym do współczesnego niemieckiego. To wtedy zaczyna się powolny, ale konsekwentny Drach nach Osten. Państwo wschodniofrankijskie – to jedno z trzech państw powstałych na mocy traktatu z Verdun (843). Jego pierwszym królem został Ludwik II Niemiecki. Na terenie tego państwa wykształcało się przez wieki państwo niemieckie. Państwo wschodniofrankijskie określane od XI wieku mianem regnum teutonicorum, było poprzednikiem Świętego Cesarstwa Rzymskiego. Do początku XII wieku nazywało się oficjalnie Regnum Francorum Orientalium, czyli Królestwo Wschodnich Franków. Cały IX, X Teutoni parli na wschód. Wyposażeni w pismo, tradycję i wiedzę Rzymu oraz Kościoła niszczyli, podbijali i zniemczali kolejne plemiona Germanii czyli związanych z nami genetycznie zachodnich słowian tak jak np Obodrzyci czy Łużyczanie. Pod tą presją, naciskiem na wschód, Marchii Wschodniej słowiańscy książeta w pośpiechu – walcząc o życie się chrystiianizowali jak Mieszko I. By choć częściowo zatrzymać i osłabić napór chrześcijan zz achodu czyli niemieckojęzycznych Teutonów. M.in. dlatego udało mu się przetrwać jako władcy i jego następcom. Polakom się udało, ale słowianie zachodni albo polegli, albo zmienili wiarę i język i dziś myślą, że są jakimiś Niemcami 🙂 , Albo co jeszcze śmieszniejsze Germanami 🙂 . Jak wiemy to sieć parafii w Polsce powstała do końca i wszędzie w Koronie ok 1420 roku i realnie można dopiero wtedy w XV wieku mówić, że wtedy Korona/Polska stała chrześcijańska. Tak długo trwało zaszczepianie tutaj chrześcijaństwa – przyjętego przez władców set lat wcześniej ze względów czysto politycznych.

  Artykuł bardzo dobry, ale warto dobrze wytłumaczyć jak Rzymianie rozumieli GERMANIĘ czy SARMATIĘ. Jako krainy, jako worek ludów, jeżyków i różnych organizacji władzy. Wspólne było to, że to było poza imperium, to było dla nich pogańskie – barbarzyńskie, groźne i mało znane. Faktyczne to był różny żywioł. Dla nich czy Wandale mieszkali nad Wisłą czy Odrą i po której jej stronie ne było zbyt ważne. Jakoś tam z północy ze wschodniej Germanii. Od Karola Wielkiego i później faktycznie od 843 roku to się zmieniło na tyc terenach i to w istotny sposób i to już inna historia i trochę wyżej o tym już wspomniałem.

  Najśmieszniejsze i zarazem najtragiczniejsze w tym wszystkim jest to, że Hitler jego kamraci nie mieli tej wiedzy. Dzisiejsza wiedza płynąca z genetyki masę głupot tzw „germańskich” odfałszowuje. Do tego ponad 1000 lat działalności Kościoła Rzymskiego w zakresie ukrywania prawdy było bardzo skuteczne mając monopol na pisanie i nauczanie mas, w tym o poganach czy tzw barbarzyńcach, ale to też przestało działać.

  Polubienie

 18. Pingback: Słowianie najbardziej tajemniczy lud » Ariowie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s