O co chodzi z tą Ukrainą

WP: Jeden z ważnych przekazów co się dzieje na Ukrainie i kto za tym stoi, kto tak naprawdę od zawsze jątrzy przeciwko Słowianom. Szkoda, że tak mało ludzi naprawdę słucha, patrzy –  tylko żyje „swoimi” wdrukowanymi wyobrażeniami-przekonaniami… Komunizm nie jest Rosyjski, komunizm został stworzony żeby zniszczyć Rosję, a później pozostałe państwa Słowian… Po II wojnie wszystkie państwa słowiańskie zostały opanowane przez komunizm… którego twórcą byli „żydzi”, a dokładnie potomkowie Lewitów-Syjonistów (Wyrodków, Lewych, znacie powiedzenie: on jest taki jakiś lewy-lewi)…Kolovrat 


Pierwszą rzeczą, którą dla siebie odkryłem, jest to, że ja naprawdę nie znam historii swojego kraju w którym przeżyłem 23 lata. Po sprawdzeniu okazało się, że flaga Ukrainy jest w rzeczywistości flagą Dolnej Austrii a hymn to ukradziona u Polaków „Jeszcze Polska nie zginęła”.

Historia starożytnej Ukropii to także skradziona tysiącletnia historia Rusi. Łarisa Kosacz (Lesia Ukrainka) część swojego życia przeżyła w Egipcie a Taras Szewczenko w Sankt Petersburgu, gdzie go pochowano. Na Ukrainę, w ciągu całego swojego życia, przyjeżdżał zaledwie trzy razy a swoje pamiętniki pisał wyłącznie po rosyjsku.

Nie, oczywiście i Szekspira można uważać za wielkiego ukraińskiego dramaturga jeżeli ukradnie się jego kości ze Stratfordu i zakopie się je w Browarach. Ale mówię to tak przy okazji… Hryhoryj Skorowoda od urodzenia do śmierci był poddanym Imperium Rosyjskiego a Misza Hruszewskyj, zanim sprzedał swój kraj wrogom, przebywał w nim samozwańczym prezydentem nawet kilka godzin.

Zaporoscy kozacy kiedy uczyli się w szkole najwyraźniej lekcje języka ukraińskiego ignorowali i nie brali w nich udziału. Jak inaczej można wyjaśnić to, że list do tureckiego sułtana, przez nich napisany, był w języku zupełnie niepodobnym do języka ukraińskiego. Być może kozacy nie podejrzewali w ogóle jego istnienia?

Nie mniejsze zdziwienie wywołał u mnie fakt, że na współczesnych ukraińskich pieniądzach przedstawiono tylu Ukraińców ilu zasiada we współczesnym rządzie ukraińskim. Kiedy państwo nie ma własnej historii to ją albo kradnie od innego państwa albo po prostu, wysysa ją z palca a potem na podstawie tych zmyśleń pisze podręczniki historii na których potem wychowywane są całe pokolenia.

Ale są rzeczy, które nigdy nie trafią do podręczników historii. Wszystko co było wyżej wymienione to kurz w porównaniu z historią stworzenia ukraińskiego godła. To tutaj właśnie znalazłem odpowiedź na pytanie o którym mówiłem na samym początku mojego opowiadania. Wszystko powróciło na swoje miejsce. Stało się jasne dlaczego Ukrainiec zabija Rosjanina i obaj jednocześnie są przegrani. Stało się jasne dlaczego na Ukrainie wśród najbogatszych ludzi nie ma ani jednego Ukraińca.

Jest już jasne dlaczego urzędnicy przez 20 lat niszczyli język rosyjski ale jednocześnie sami nie nauczyli się języka ukraińskiego. Wszystko co się dzieje na Ukrainie staje się zrozumiałe jak tylko poznamy historię ukraińskiego godła. Dość długi czas żyła opinia, że godło przedstawia pikującego sokoła, zapożyczonego z herbu Ruryka, ale wasza wiedza zmieni się dramatycznie kiedy tylko wpadnie wam w oko, nawet zupełnie przypadkowo, chazarska tamga.


Prawda jest bardzo prosta.

W rzeczywistości nikt i nigdy nie zamierzał budować niepodległej Ukrainy na ziemiach ukradzionych Rosji- WP: raczej Słowian. Eksterminacja Rosjan i Ukraińców i Polaków mówi o tym, że tutaj zamierzają zamieszkać ludzie zupełnie innej przynależności etnicznej i wyznania religijnego. O tym wymownie świadczy największe w Europie religijno-kulturalne Centrum Żydowskie w Dniepropietrowsku.


Patrz także:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/godlo-ukrainy-chazarska-tamga-2014-09

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-habsburska-flaga-ukrainy-2014-08

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wiarolomni-synowie-zydowskiego-narodu-2014-09

Red. W-P rekomenduje także sprawdzenie takich haseł w wikipedii jak „Dolna Austria”, „tamga” oraz przesłuchanie hymnu Ukrainy i „Mazurka Dąbrowskiego”.

Za: http://3rm.info/publications/55345-vot-i-vsya-ukraina-ispoved-prozrevshego-ukrainca.html

Data publikacji: 6.03.2015

Przekład: RX

1 komentarz do “O co chodzi z tą Ukrainą

  1. Pingback: Aleksander Jabłonowski prowokacje wojenne USA. Fałszywa flaga – czyli idź na Ruska | Wiara Przyrodzona

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s