Kuba Babicki – Rośliny antynowotworowe i fitoterapia chorób nowotworowych


Opublikowany 10 lut 2015


http://konwent.fraktalna.pl


Ziołolecznictwo jest prastarą sztuką radzenia sobie z czynnikami chorobotwórczymi lub podwyższeniem odporności organizmu. W dobie rozwoju metodologii badań naukowych coraz więcej substancji naturalnych jest poddawanych testom klinicznym lub badaniom laboratoryjnym. Wiele z tych współczesnych badań potwierdziła niezwykłą intuicyjną wiedzę rdzennych społeczności, czy starych zielarek, które precyzyjnie potrafiły określić profil działania danej rośliny, nie mając dostępu do żadnej wiedzy akademickiej, nie wspominając już o wykształceniu w dziedzinach takich jak biologia, chemia, czy farmakologia.

Wykład ten ma za zadanie pokazać jak w sposób prosty i przyjemny możemy korzystać z natury w celu ochrony zdrowia naszego i naszych bliskich. Będą tam zawarte bardzo praktyczne porady oparte o moje wieloletnie badania na roślinach. Obalimy trochę mitów na temat zielarstwa, a także dowiemy się co zrobić, aby leczenie ziołami było naprawdę skuteczne.


Źródło    Dokumenty24    Dokumenty24


2 komentarze do “Kuba Babicki – Rośliny antynowotworowe i fitoterapia chorób nowotworowych

 1. Nie ma roślin trujących, trujące są tylko dawki.

  Obecnie nałogowo straszy się ludzi wszystkim co naturalne i tak się te produkty przetwarza i dodaje różnych świnstw aby były jak najbardziej szkodliwe!
  Na wszystkich ziołach zaś musi byc napisane do użytku zewnętrznego i że są trujące!
  Słyszałam, że na skórne zmiany nowotworowe z dobrym skutkiem wykorzystuje się mleczko z popularnego wilczomlecza! (jakże to trująca roślinka w/g mafii farma!)
  Aloes, żyworódka można hodować na parapecie.
  Pestki z owoców należy rozgryzać i zjadać są świetne i działają p/rakowo-znów mafia straszy że trujące! nawet ludzie drylują wiśnie na przetwory! zgroza!
  Jaskółcze ziele jak najbardziej pić na wątrobę, sok usuwa brodawki.
  Wrotycz jakże piękna żółto kwitnaca roślinka posiada olejki eteryczne odpędzające np.komary. Rozcieram i smaruje ciało również sierść zwierząt działa też p/kleszczom. Dodaje do płukania włosów i kąpieli.
  Skrzyp polny -krzemionka.
  Kocham wszystkie roślinki!

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s