Krzysztof Pieczyński o okupacji Watykańskiej


Krzysztof Pieczyński o zakłamaniu Watykanu. O wpływie obcej nam wiary na człowieka. O manipulacji Watykanu. O wpływie na los Słowian katolicyzmu. O ciemnych wpływach Watykanu. Słowianie akceptują i szanują chrześcijaństwo w jego czystym przejawie. Walczą z wypaczonym-zwyrodniałnym „iluminacko-lucyferycznym” wdrukiem judeo-rzymskiej bajki, istniejącym od 1500 lat, licząc od 2015 roku „nowej ery”. Jednak pan Pieczyński dalej powołuje się na Biblię skompilowaną przez Lewitów i pismo nowego testamentu „wymyśloną” głównie przez rodzinę Pizonów, mającą dostęp do wiedzy.


„Wybitny polski aktor, Krzysztof Pieczyński, zasłynął ostatnio z silnej krytyki Kościoła, którą wyraził w trakcie wywiadu w TVN. Całkiem możliwe, że tak mocnej krytyki katolicyzmu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Tysiące polskich ateistów i antyklerykałów zaczęło zatem udostępniać wystąpienie Pieczyńskiego. W naszym programie Krzysztof Pieczyński wyjaśnia, skąd bierze się jego potępienie Kościoła. Jako RacjonalistaTV nie identyfikujemy się z poglądami naszego gościa, ale uważamy, że są one istotne dla zrozumienia jednego ze źródeł krytyki Kościoła, które wbrew pozorom wcale nie jest tak osamotnione, choć tylko Krzysztof Pieczyński odważył się wyrazić je wprost, w zwykłym telewizyjnym wywiadzie.” Racjonalista.tv
1 komentarz do “Krzysztof Pieczyński o okupacji Watykańskiej

 1. Panie Pieczyński, argumenty, które Pan przytacza to argumenty zbuntowanego nastolatka słuchającego pewnego metalurgicznego zespołu z Gdańska (z pierwszych ich płyt).
  A tak serio:) zastanawiam się kto i ile Panu zapłacił za te słowa:)
  Już niedługo będzie Pan miał w Polsce tolerancyjnych wyznawców islamu:) Oni z pewnością zjedzą z Panem kołacz i będą krzyczeć „Slava!” na Pana widok – uważając przy tym na prawidłowy akcent by nie urazić pana słowiańskie dumy:)
  Ja jako katolik – czyli okupant niezwykle słowiańskiej Polski nie zamierzam ginąć by bronić takich wolnomyślicieli jak Pan.
  Pozdrawiam,
  Szewczyk Dratewka

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s