Prawo Przyrodzone o użyciu Sił Obronnych, czyli różnica między Wiarą Przyrodzoną Słowian a New Age

New Age a Wiara Przyrodzona


W większości doktryn New Age, uważa się, że zło i dobro nie istnieje, a więc nie należy używać sił obronnych. Od uczestników tego ruchu oczekuje się, że pozwolą oni ludziom i pasożytniczym istotom skakać po sobie, okradać się, pobierać energię, manipulować nimi, zakładać im implanty i krzywdzić ich na wszelkie możliwe sposoby.  Nie dosyć tego, powinni oni też tłumić w sobie wszelkie „negatywne emocje”, żeby być zasadniczo „szczęśliwymi ofiarami” takich nadużyć. To manipulatorskie, zwodnicze „nauczanie” pochodzi od Yetisynów i Pasożytów.

Pierwsze Prawo Przyrodzone jest proste:  Wszystkie istoty są niezależne i mają „wolną wolę”, po to aby wyrażać Swoją Suwerenną Boską Istotę w każdy sposób, jaki wybiorą. Żadna istota nie ma prawa do naruszania lub krzywdzenia innych.

Następstwo tego prawa również jest bardzo proste: Ponieważ wszystkie istoty są niezależne, mają prawo do obrony siebie przed krzywdzeniem, stosując poziom siły, jaki jest potrzebny, aby powstrzymać naruszenie, zanim się wydarzy.  Nawet jeśli skutkuje to zniszczeniem tego, który narusza ich wewnętrzną integralność i harmonię (ładność, uładzenie, ułożenie).


Źródło artykułuRęce Boga Wiara Przyrodzona


Zniewolenie i oszustwo jest wyraźnym, totalnym pogwałceniem Praw RzeczyIstności. W ten sposób Pasożyty unikają konsekwencji Przyrodzonego „Prawa Przyciągania”, które odzwierciedla i zwraca istotom pozytywne i negatywne skutki ich działania. Wymuszając dzielenie się energią i manipulując innymi istotami, Pasożyty czynią z nas ofiary i przekonują NAS, abyśmy wzięli odpowiedzialność za nieswoje działania („zbrodnie”) poprzez przeniesienie karmy.

Pośrednicy wmawiający nam istnienie Demiurgów działają na wielu poziomach oszustwa w ramach WIELKIEGO KŁAMSTWA, że jesteśmy oddzieleni od Nieskończonego Źródła. Pośrednicy ci budują na tym kłamstwie, przekonanie Suwerennych Istot Materialnych mówiące, że Prawo Przyrodzone nie istnieje, że jednostki nie mają przyrodzonego im prawa do samo-obrony, że muszą one poddawać się obcej „władzy”,  i że ludzie muszą czcić psychopatycznego demiurga i jego „anielskie” istoty, po to, aby pewnego dnia być nagrodzeni wejściem do „królestwa bożego”.

Rzeczywista prawda jest taka, że my NIGDY nie byliśmy oddzieleni od Nieskończonego Źródła, jako że jest to z metafizycznego punktu widzenia niemożliwe. Świadoma Istota Materialna może zdecydować, że będzie ignorować to połączenie, wierzyć, że go nie ma, a nawet uważać, że jest ono zerwane, lub szkodliwe, lecz wiara w kłamstwo nie uczyni go prawdą, ponieważ Prawda nie jest względna. Prawda jest obowiązującym Materialnym i Niematerialnym działaniem Światła Świata, a więc działającym Prawem RzeczyIstności.

Czy grupa ludzi która zdecydowała się oddychać wyłącznie przez butle tlenowe rzeczywiście nie korzysta z atmosfery Ziemi i jej Powietrza? Nie.

Pośrednicy i Demiurgowie są w pełni przekonani do własnych iluzji oddzielenia od Źródła a zatem muszą znaleźć alternatywne źródło energii, które czerpią z ludzkości, w postaci czci, adoracji, wierzeń, kontraktów, zboczonej seksualności, oszustwa, pomieszania, apatii, zmagania, cierpienia, bólu, nienawiści, śmierci. OSTATNIĄ rzeczą, jakiej oni chcą jest dojście ludzkości do zrozumienia Prawa Przyrodzonego oraz odkrycie jak dokładnie zostaliśmy zniewoleni przez ich oszustwa.

W MOMENCIE, gdy  zadeklarujemy: „ Jestem niezależny i ŻADNA istota nie ma ŻADNEGO prawa, by zabierać mi energię, ich gra jest skończona.

Dobro i Zło

Fałszerstwami, które zainfekowały ruch New Age są twierdzenia, że żadna rzecz nie jest ani dobra, ani zła, że wszystko jest zaledwie doświadczeniem, które jest po to, abyśmy nauczyli się pewnych lekcji.  Chociaż jest to prawdą, że możemy nauczyć się różnych lekcji z trudnych okoliczności, nie oznacza to, że jest to konieczne lub pożądane, abyśmy byli uciskani, manipulowani, implantowani, oszukiwani, zniewoleni i okradani z energii.

„Zło” i „dobro” obiektywnie nie istnieje, lecz istnieje ponad wszelką wątpliwość działanie „złe” lub działanie „dobre” dla Nas (Naszych Rodzin, Plemion, Narodów, Ludzkości, Planety, Układu, Galaktyki, Kosmosu, RzeczyIstności), dla NAS jako Bytów Materialnych funkcjonujących na planecie Ziemia (Matce Ziemi), dla NAS jako Świadomych Istot Materialnych będących Cząstką Świadomości Nieskończonej.   Świadomość Nieskończona wyklucza i unicestwia te Istoty, które działają przeciw JEJ PRAWOM, przeciw PRAWOM RZECZYISTNOŚCI. Działanie przeciw Prawom Przyrodzonym jest „złe” dla tych którzy je podejmują i dla społeczności w jakich funkcjonują oraz dla planety na jakiej żyją.

Z Przyrodzenia „złe” jest krzywdzenie innej Istoty, która nie zrobiła nic, by krzywdzić nas.

Mamy w sobie potencjał, aby UWOLNIĆ każdą pojedynczą ludzką istotę od kajdan zniewalającego systemu hierarchii i zewnętrznej władzy, by pracować razem i tworzyć rozwiązania, które zaspokoją podstawowe potrzeby.

System Pan – Niewolnik nie respektuje wolnej woli Świadomych Istot, zdrowych granic czy twojego prawa do powiedzenia im: NIE. Używają każdego możliwego typu manipulacji, przymusu i jawnej siły, by działać na swój sposób.  Jest to reprezentowane fizycznie poprzez skorumpowane hierarchiczne rządy, sekretne stowarzyszenia i korporacje eksploatujące ludzi i środowisko.  Jest to reprezentowane metafizycznie poprzez skorumpowanego demiurga i Legiony Jego Pośredników oraz zniewolonych, którzy zniewalają innych.


Źródło artykułu


1 komentarz do “Prawo Przyrodzone o użyciu Sił Obronnych, czyli różnica między Wiarą Przyrodzoną Słowian a New Age

  1. Myślę ze ten arcyciekawy i dziwny twór Dominion of Malchizedek(podstawa monstrancji.) http://newlemuria.org/index_taongi.to.htm , może być siedziba sekty new age .Ich(10tys”mieszkancow”) głównym zajęciem jest planowany rozwój , 14) Human occupation:Development planned. Myślę ze odbywa się tam szkolenie (tresura,mataczenie) guru,głosicieli …….tego zwodniczego ruchu sztucznej ewolucji mistycyzmu!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s