Krzysztof Pieczyński o świętych katolickich

wiadomosci.onet.pl

foto: wiadomosci.onet.pl


TO JEST MOJA ODPOWIEDŹ DLA KATOLIKÓW, KTÓRZY UWAŻAJĄ ŻE ICH ŚWIĘCI DOKONALI WIELKICH CZYNÓW, A JA NIE ZROBIŁEM NICZEGO SZCZEGÓLNEGO W ŻYCIU.

Wasi święci są ludźmi pokroju polskiego Papieża i Matki Teresy z Kalkuty. Papież wziął udział w uzdrowieniu jednego człowieka, a Wy narobiliście z tego powodu hałasu na cały świat. Następnie beatyfikował kardynała Alojzego Stepinaca, który w czasie II Wojny Światowej współpracował z ustaszami, którzy mordowali ludzi i brał udział w przymusowym nawracaniu prawosławnych Serbów na katolicyzm. Wszyscy już wiedzą o tym, że J.P. II ukrywał pedofilskie skandale w Zgromadzeniu Legionów Chrystusa. Matka Teresa z Kalkuty mogła ocalić tysiące ludzi, ale nie robiła tego. Nie podawała chorym antybiotyków, które mogły uratować im życie tylko mówiła, Chrystus was uleczy. Pieniądze, które dostawała na pomoc dla swoich podopiecznych odsyłała do Watykanu. W czasach komuny polscy księża i hierarchowie kościoła łamali tajemnicę spowiedzi i współpracowali z UB. Dla Was Katolików to są święci, a dla nas to przestępcy. Sami zdecydujcie, kiedy zechcecie to zrozumieć.
SlavicSolarSymbol


Wasi święci, Barbara, Mikołaj oraz inni zostali stworzeni na potrzeby gawiedzi. Gawiedzi, której trzeba zamknąć usta cudami, gdyby chciała samodzielnie myśleć. Taką gawiedzią dla kościoła są wierni, czyli Wy.
Na świecie są tysiące ludzi którzy swoją pozytywną energią dokonują cudów, ale Kościół z tego powodu ich nienawidzi. Codziennie odbywają się cuda, o których nie chcecie wiedzieć, bo Kościół wam o tym nie mówi.

Ja od 35 lat pracuję jako aktor i jako pisarz. Tym co robię poruszam ludzkie serca. I to poruszenie serca jest ważne, gdyż staje się dla ludzi inspiracją zwróconą do tego co jest w nich najwrażliwsze i najpiękniejsze. Ta inspiracja zachęca do samodzielności a nie ślepego naśladowania i podążania za fałszywymi pasterzami. Ta inspiracja to jest mój wkład, którego nie widzicie, to są czyny których nie rozumiecie, ponieważ ksiądz Wam o nich nie powiedział. Myślicie o sobie jak o stadzie, skoro potrzebujecie pasterza.

Możliwe, że podczas mojego pobytu zagranicą dla wielu Polaków byłem inspiracją do wyjścia z polskiego getta, ale co wy o tym możecie wiedzieć, tego nie dostrzegacie. Na świecie są tysiące ludzi którzy swoją pozytywną energią dokonują cudów, ale Kościół z tego powodu ich nienawidzi.

Wstydziłbym się mówić o tym ilu ludziom pomogłem wyjść z choroby i wstydziłbym się mówić o świętości. To hańba, żeby pokazywać wyższość jednego człowieka nad drugim. Człowiek ma inspirować innych. W tej inspiracji czuje się ogrom stworzenia i umiłowanie człowieka dla wolności.

Piękno jest podszewką duszy i naszą najgłębszą tożsamością. Żadne chrześcijaństwo oparte na sfałszowanych ewangeliach sfałszowanych dokumentach i sfałszowanych świętych. Prawdziwe są zbrodnie KK i jego chciwość. Cała reszta jest zmyślona przez uczonych w piśmie.
Usłyszcie mnie Katolicy.


Źródło artykułu


6 komentarzy do “Krzysztof Pieczyński o świętych katolickich

 1. Pingback: Krzysztof Pieczyński o świętych katolickich | Pekok Antylichwiarz

  • Jakiej nienawiści ? To samiuteńkie fakty . Nie ma mowy o poniżaniu szydzeniu,dyskryminowaniu … Wyłącznie fakty … i na ich podstawie etyczna i filozoficzna reflekksja. Katolicyzmu nie rozumieją przede wszystkim sami katolicy … i zupełnie im na tym nie zależy.Ogromna większość nic na temat swojej wiary nie wie i nie chce wiedzieć.To jest wyłącznie tradycja i kultura … bez zrozumienia . Po prostu obyczaj , zwyczaj, taka ceremonia czy rytuał … Zestaw tabu i dogmatów i już … Dariusz Karłowicz wypowiedział kilka lat temu bardzo popularną kwestie w katolicyzmie ( ale nie tylko ) Zrozumienie wiary nie jest konieczne … konieczne jest uczestnictwo … To ogromnie wiele wyjaśnia …

   Polubienie

 2. Szanowny Panie/Pani VSOP, użył pan/pani bardzo trafnego sformowania cytuję ” a ktoś kto nie rozumie nie może oceniać”. Dlatego chciałbym się pana/pani zapytać czy zapoznał się pan/pani z materiałami opublikowanymi przez p Pieczyńskiego ? A co najważniejsze, czy Pan cokolwiek z tego ZROZUMIAŁ ??!!

  Pozdrawiam
  Tom znad Wandy – to taka rzeka w krainie LECHI

  Polubione przez 1 osoba

 3. Trudno jest w jednej chwili nauczyć się myśleć. W wieku 70 lat człowiek jest wyrozumiały dla ludzkich słabości. Trudniej wybaczać głupotę. Ja w wieku 16 lat po kapitalnej próbie prania umysłu przez pokorna i rozsądną cześć kleru miałem szczęście trafić na księdza w werwą. Zmusił mnie swymi postępkami do myślenia i zaczęło się.Trwa do dzisiaj. Popieram każde słowo autora znanego mi nie tylko z teatru ale z mówienia o laicyzmie również na ekranie TV. Pokornie chylę czoła przed jego odwagą i dziękuje że tym sposobem również i mnie cześć jej okazuje.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Pingback: 24 stycznia 2019 - My New Guides

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s