Dlaczego ukrywa się nasze dzieje Polski ?

Mieszko


„Dlaczego wymazano nasze dzieje , a uczymy się tzw pokrętnej historii dopiero od 966 roku…? Powód jest prosty, bowiem kto nie zna swojej przeszłości ten nie korzysta z doświadczenia i wiedzy przodków swoich i jest zmuszony do popełniana błędów. Dlatego dziś nie potrafimy rozpoznawać swój od obcego jak i również rozpoznawać i rozczytywać fałszywych ideologi, mechanizmów, systemów, które nas zniewalają. Z dobrej znajomości naszych dziejów znalibyśmy dokładnie swą własną kulturę, a wraz nią wiedzę przodków popartą doświadczeniem. A poprzez to jasne byłoby kto ma wrogie zamiary i intencje oraz jakimi metodami i sztuczkami się posługuje aby je realizować. A przede wszystkim znane byłoby swoje, a nie obce. Kultura słowiańska. Wiedza i doświadczenie przodków, tradycje słowiańskie, czym jest to dziedzictwo dla nas dziś?

Obrazowanie. Weźmy drzewo. Korzenie to przeszłość. Pień to teraźniejszość. A zieleniąca się co pół roku korona to przyszłość! U nas odcięto korzenie. Więc z czego ma żyć pień i korona? Odcięto tą życiodajną energię, wiedzę, źródło. Przez co nasza korona nie może zakwitnąć i zazielenić się pełnią życia. Odcięto nam nasze korzenie, zamiast tego wpojono nam obce, cudzą wiarę= religię, obce ideologie i prawa według których mamy żyć. W wyniku czego oni żyją z nas, a my jesteśmy niewolnikami na swojej własnej ziemi, a swoimi życiami budujemy obce nam narody ich drzewa, a sami przepadamy.

Źródło oryginalnego artykułuBogowie Lechitów


Dziś ludzie zapomnieli o swoich przodkach, o swojej kulturze, którą jest kultura słowiańska. Czyli o swojej wiedzy, mądrości, tożsamości, czyli tego kim są tak naprawdę. Czego następstwem jest dzisiejsza sytuacja naszego kraju i rodaków w jakiej się znajdujemy. Z wielkiej potęgi jaką była Polska, wielkich dumnych wolnych ludzi, gdzie rodzina była świętością, nie było wyzysku, biedy, niewolnictwa, dziś cudzoziemcy zrobili pośmiechowisko z naszego kraju, plantację biednych niewolników żyjących na cudzoziemskich warunkach. Rozsprzedali cały majątek narodu.

A na czele naszego kraju stoją cudzoziemcy, zdrajcy, „pedały” i „lesbijki”, którzy dyktują nam jak mamy żyć, a społeczeństwo jest ogłupione i zmanipulowane i tak zdegradowane, że nic z tym nie robi, że nic nie widzi, nie widzi tego, że jako naród wymieramy, wymrzemy jak mamuty, jeżeli nic z tym nie zrobimy. Wszystko to bo zapomnieliśmy o swoich korzeniach, pozwoliliśmy sobie zaufać obcym i wmówić sobie kłamstwa głoszone przez nich, zaufaliśmy w ich bajki i kolejne cuda, które zniewoliły umysł, doprowadzili nas do okupacji myśli, uczynili z człowieka niewolnika, który nie tylko haruje dla okupanta, ale jeszcze się z tego cieszy Jak mówi stare powiedzenie: „Naród bez, tożsamości (bez korzeni) jest jak gnój, na którym wyrastają obce narody. ”A dziś wszyscy usychamy. Dlatego aby korona naszego drzewa nie uschła musimy wrócić do swoich naszych słowiańskich korzeni.

– One przetrwały ! Tylko trzeba po nie sięgnąć. A wtedy na nowo zakwitnie piękną zielenią pełnią życia i natchnienia słowiańska korna życia… BO KULTURA SŁOWIAŃSKA TO NASZE DZIEDZICTWO, TO DOŚWIADCZENIE PRZODKÓW, TO WIEDZA I MĄDROŚĆ. TO SĄ NASZE JEDYNE KORZENIE, TO JEDYNY FUNDAMENT, NA KTÓRYM MOŻEMY SIĘ OPRZEĆ I BUDOWAĆ NASZE ŻYCIE, INNEGO NIE MAMY.


https://vk.com/v_svargi

Źródło oryginalnego artykułu

Advertisements

12 myśli nt. „Dlaczego ukrywa się nasze dzieje Polski ?

 1. Od 2 tysięcy lat panoszy się w Polsce żydowska wiara w egipskiego bożka, którego „synem” był żyd stracony prawomocnym i sprawiedliwym wyrokiem przez Rzymian. Panoszy się żydowski bankier i żydowski przemysłowiec, wspierany przez żydowskich prezydentów, premierów i ministrów. Żydzi wydają gazety, reżyserują filmy i zatruwają propagandą kolejne pokolenia. Sami dokonali holokaustu na własnych ludziach, ale rękami Niemców, sami go powstrzymali – ale rękami Rosjan. Żydowskie NKWD mordowało Polaków rękami Rosjan na polecenie Gruzina działającego z poduszczenia żydów. Ci właśnie żydzi niszczą Europę i świat, bo niczego nie potrafią stworzyć bez niszczenia czegokolwiek. Są jak nowotwór i chyba tylko promieniowanie radioaktywne jest w stanie zakończyć tę chorobę nadjordańską.

  Lubię to

  • Wg.ostatnich badan genetycznych ok.30% tzw.Niemcow to Chazarzy a ich jezyki wyewoluowaly z idisz aby na koniec byc skodyfikowanymi
   do obecnej postaci przez Luthra.

   Lubię to

 2. „A na czele naszego kraju stoją cudzoziemcy, zdrajcy, „pedały” i „lesbijki””— te słowa to bardzo duże nadużyce, wpisują się w narrację obecnej władzy…. szerzą nienawiść, czyli coś czego w tym kraju więcej nie potrzeba, bo mamy tego pod dostatkiem…..

  Polubione przez 1 osoba

 3. Już miałam się zainteresować wywodem, ale trafiłam na tekst: „…A na czele naszego kraju stoją cudzoziemcy, zdrajcy, „pedały” i „lesbijki”…” Cóż, retoryka jak u klasycznych prawicowych sukinsynów, nie różnicie się niczym.

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s