Czy rok 2016 przyniesie słowiańską rewolucję?

Slavic-Union


Wiele powiedziano o 2016 roku i widzimy że wiele się dzieje. Gdyby ktoś dwa lata temu powiedział, że Polska i Polacy będą uwalniać się z Unii, wyśmiano by go, jednak mamy czas zwrotny w dziejach Ziemi i uwalniania się od zniewolenia. To zniewolenie jest widoczne wszędzie w całym systemie, począwszy od nauki, szkoły, religii, pracy, życia na kredytach, wszystko skonstruowane jest tak że obojętnie ile zarobisz zawsze będzie ci można to odebrać i znów staniesz się niewolnikiem systemu.

Jednak w tym całym absurdzie zapalono zielone światło i tak jak od 2 lat pisze o zmianach na Ziemi, tak ten rok dokładnie pokaże że to zielone światło świeci już w Polsce i wśród cywilizacji Słowian. Na temat cywilizacji Słowian powiedziano wiele, natomiast o zielonym świetle w naszym regionie mówi się ale z niedowierzaniem. Wszyscy chcieliby upadku tego systemu tylko mało kto wierzy, że to możliwe a tym bardziej że to możliwe bez wojen i po wyjściu z Unii. Zielone światło w naszym kraju zostało zapalone i zapowiedziane już dawno. Widzieli je nieżyjący jasnowidzowie którzy mówili o złotej erze która wyjdzie z Polski i terenów Słowian, teraz kiedy realizuje się to na naszych oczach, ludzie bardziej boją się tego w czym będą uczestniczyć zamiast cieszyć się i potęgować wiarę w to że wreszcie czas rewolucji i zmian się zaczął.

Poprzedni rok pobił wszelkie rekordy jeżeli chodzi o klimat itd., ten to już rok pracy i nowych rekordów i nowych wydarzeń które wpłynął na spotęgowanie siły zielonego światła. Widzimy że Polacy wybrali rząd który szykowany był na wojnę z Rosją poprzez nienawiść jaką wszczepiono im podczas zamachu w Smoleńsku. Teraz dzięki premierowi Orbanowi, prawda o Unii oraz o Rosji została podana naszym politykom i oni zmienili swój stosunek do Rosji i do Unii. Zjednoczyli się z Czechami, Słowacją, Węgrami aby zbudować silną przestrzeń odporną na ataki korporacji jaką stała się Unia i sprytnie dzięki Węgrom dostaliśmy się pod płaszcz ochronny Rosji. Nie będziemy strzelać z procy do niedźwiedzia ale będziemy sobie spokojnie budować nową przestrzeń wolną od korporacji i narzucania nam smyczy i kagańca.

Jednak zanim całkiem oderwiemy się od „przyjaciół” z Unii aby zacząć budować nową silną przestrzeń Słowian, czeka nas walka z korporacjami, a ponieważ wiele do nich należy i wielu Polaków ma oszczędności w ich bankach, tak więc zanim Unia dosięgnie nas ręką sprawiedliwości – bądźmy mądrzejsi od nich i zmieńmy swoje rachunki do polskich banków, tak aby potem nie narzekać na rząd i na ich politykę. Polacy powinni zrozumieć że polityka USA i Unii zmierza do chaosu oraz wojny z Rosją i okradzenia Polaków z ich oszczędności, jeżeli ci nie będą uczestniczyć w tej polityce, oraz do wywołania chaosu taki jaki widzimy w Europie Zachodniej. Dlatego póki nasz rząd gra na zwłokę zmieńmy to co możemy aby potem nie lamentować.


 Źródło artykułu
Aby zbudować zielone światło i nowy wiek na Ziemi, w naszej przestrzeni musi upaść wszystko co znamy, całe zniewolenie i ponieważ nam dano więcej czasu, piękną energie Słowian to wykorzystajmy czas, jedność w narodzie, mądrość rządu, kochanych sojuszników (Czechy, Słowację, Węgry) aby tak się stało. Abyśmy nie uczestniczyli w absurdach wojennych, absurdach ekonomicznych, absurdach wojny religijnej i iluzji zagrożenia terroryzmem i połączeni w jedności wszyscy razem, spokojnie przygotowali się na uwolnienie i upadek tego co nas zniewala.

Gdy naprawdę odrobimy lekcje i pomożemy sobie wspólnie wtedy nasz kraj będzie jednym z najbezpieczniejszych krajów w tym przewrocie, a ponieważ on dokonuje się na naszych oczach, to wspólnie możemy przyspieszyć tą zmianę i ubrać ją w bezpieczne nasze finanse, bezpieczną naszą żywność, bo anomalie pogodowe mogą spowodować jej brak, zresztą tak samo jak absurd w Europie Zachodniej. Zajmijmy się tworzeniem wspólnoty z Europą Środkową i Wschodnią ze Słowianami i to pozwoli nam na otwarcie znów granic w handlu z Rosją, na bezpieczeństwo i brak wojny i zbudowanie zupełnie nowej przestrzeni, której światło widziało tak wielu jasnowidzów.

Wszystko jest w naszych rękach, głowach, sercach. Jeżeli jednak będziemy podzieleni to zostaniemy wykorzystani do planów zniszczenia, jakie zostały nam już pokazane. Jeżeli zjednoczymy się, będziemy patrzeć bez żalu na upadek cywilizacji zachodniej jako uwolnienie od kredytów, systemu itd. Dano nam czas aby przysłowie mądry Polak po szkodzie zamienić na mądry Polak, wszystko w rękach naszej jedności, wyjście z Unii to podstawa uwolnienia się od korporacji, nie obejdzie się bez energii zwrotnej w postaci ataku na nasze oszczędności które są w ich bankach na naszym terenie, na embargo na polskie produkty, na wizy pracownicze itd., ale mimo jakiś strat uratujemy jedno najważniejsze – życie swoje i naszych dzieci, bo wojna zniszczy wszystko i nas samych, plan okupanta zniszczy doszczętnie nasz kraj, tak jak niszczą Francję, Grecję, Włochy, Hiszpanię, Portugalię itd.

Więc skoro dano nam czas, rząd, pobudkę świadomości to warto przygotować się na trudny okres tak aby nie stracić nic i nie dać się wmanewrować w jakieś absurdy. Rząd musi działać na 2 strony aby kupić nam czas, aby mieć gwarancję od Rosji i mocnych przyjaciół za plecami dlatego będą mówić sprzeczne rzeczy, ale nie zmienia to faktu że teraz razem z mocnym społeczeństwem będą budować zielone światło dla tej przestrzeni bo tak zostało przepowiedziane już dawno temu, teraz wystarczy nie popełnić błędu pychy, ego, zarozumialstwa, cwaniactwa, ignorancji, podziału, kłótni i spełni się to co zbuduje wolność o jakiej nawet nie marzyliśmy. Czy to takie trudne?

Czy trudno zrozumieć że każda cywilizacja ma swój początek, rozwój i koniec, zwłaszcza ta która tworzy niewolników? Czy tak trudno zrozumieć że każdy niewolnik otrzymuje szansę na uwolnienie i że jego los zależy od tego czy wykorzysta tą szansę? Myślę że nie, tylko jak to zrobić kiedy niewolnicy ciągle się kłócą o wszystko i nie zauważają zagłady? Może właśnie teraz pokazuje się nam, że jedność Słowian jest ponad podziały, kłótnie, przeszłość i może właśnie nadchodzi era Słowian, era wolności, era jedności z naturą, kosmosem, matką Ziemią, źródłem z którego wszyscy pochodzimy, wystarczy że spojrzymy na siebie jak na brata i siostrę, posłuchamy sie nawzajem z szacunkiem a zielone światło w tej przestrzeni będzie jak latarnia dla wszystkich cywilizacji uwolnionych z tego systemu.


Źródło oryginalnego artykułu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s