Manifest Ślężański


Wolna Przestrzeń Słowiańskiego Ducha. Przekaz ze świętych gór Ślęży i Raduni. MANIFEST ŚLĘŻAŃSKI – APEL DO NARODU POLSKIEGO. Złowrogie siły na naszej planecie już wielokrotnie wykorzystywały całe narody, ich populacje do urzeczywistnienia swoich partykularnych interesów.

Najlepszym tego przykładam są rzeczywiste przyczyny II wojny światowej, której pierwszym sprawcą nie był urojony w głowie Adolf Hitler, ale finansujące go grupy wpływowych osób, i które jako sprawcy tego okrucieństwa po wojnie nigdy nie zostały pociągnięte do odpowiedzialności.

Tylko od czasu zakończania II wojny światowej rząd amerykański obalał na naszej planecie kilkadziesiąt demokratycznie wybranych rządów w różnych krajach, ustanawiając w nich własne, marionetkowe władze, posłuszne ich dyrektywom. Taka polityka związana była najczęściej z niewolniczą eksploatacją całych narodów i z życiem małej liczy osób na koszt całych tych populacji.

Z taką też sytuacją spotykamy się w obecnej Polsce. Żyjemy w kraju, który jest drenowany ze wszystkiego, co stanowi jakąkolwiek wartość. Ta ekspansja tego nowego kolonializmu nie zatrzymuje się na naszej granicy, lecz wyciąga ręce po dobra rodzimego narodu ukraińskiego i narodów Rosji. Ta krwiożerczość nie lęka się dzisiaj tego, aby w naszych, tak ciężko doświadczonych wojną szerokościach geograficznych, sięgnąć raz jeszcze do tego środka, w celu realizacji swoich zamiarów.


Źródło oryginalnego artykułuflaga


Jak wypowiadało się w ostatnich miesiącach wielu krytycznych strategów międzynarodowych, obecna amerykańska doktryna wojenna bazuje na przekonaniu, że taką wojnę przeciwko Rosji można wygrać, wliczając w to nawet użycie arsenału atomowego.

Nie inaczej niż przed drugą wojna światową, kiedy to w Polsce prym wodził sanacyjny rząd, będący na usługach sił wrogich polskiemu państwu, który wpędził Polskę w tragedię wojny, a sam już w pierwszych dniach września opuścił w uciecze rodaków i granice kraju, tak samo i dzisiaj mamy do czynienia z obcymi siłami rządzącymi w Polsce, wrogimi polskiej racji stanu. Tak, jesteśmy wpychani przez skorumpowane, mafijnie zorganizowane marionetki obecnego polskiego rządu, będącego na usługach obcych sił, być może w najstraszliwszą, krwawą, bratobójczą wojnę przeciwko braciom słowiańskiej Rusi.

Ziemie polskie i polska mieszkająca tu ludność stoi na przedpolu i jest dalej nieustannie spychana w przestrzeń takiej tragicznej, bratobójczej wojny. Nasz sąsiedni kraj, Rosja, jest w kłamliwy i oszczerczy sposób nieustannie stylizowana przez polskie media głównego nurtu – jak też nie mniej przez te, które chcą się zwać niezależnymi lub alternatywnymi – do roli agresora i rzekomego zagrożenia dla Polski.

Jak przed II wojną światową opiera się nasz kraj na fałszywych przesłankach zawierania sojuszy z tymi, dla których słowa nic nie znaczą. Takim przykładem jest przynależność Polski do sił NATO, które coraz bardziej okazuje się być przedłużonym ramieniem= pachołkową strukturą lichwiarzy światowej finansjery.

Dla tej tzw. elity finansowej od dziesięcioleci prowadzenie wojen gdziekolwiek na tej planecie jest zawsze dobre, bo jest to związane z ich zyskami finansowymi. W ramach tejże polityki międzynarodowej Rosja osaczana jest ze wszystkich stron przez kraje, w których zainstalowane zostały marionetkowe rządy, takie m. in. jak polski, aby tzw. koalicja antyrosyjska była możliwie szeroka, miała możliwie duże poparcie tej tzw. opinii publicznej.

Wszystkie te marionetkowe rządy wspierają w swoich krajach zmanipulowaną, oszczerczą propagandę antyrosyjską, o czym świadczy wiele wypowiedzi z ostatnich tygodni z kręgów kluczowych osób ze świata polityki, z szeregów i struktur wojskowych.
Niniejszym manifestujemy, że nie popieramy polityki polskiego rządu, antypolskiej polityki partii reprezentowanych w polskim Sejmie i strategii polskiego dowództwa wojskowego. Ich poczynania nie wyrażają woli narodu polskiego, pragnącego pokoju i braterskiej współpracy ze wszystkim sąsiadami u granic naszego państwa.

Polska będzie w takiej zaistniałej sytuacji dla Rosji już nie tylko potencjalnym wrogiem, ale kolaborantem agresorów, i do tego u samych granic państwa rosyjskiego. Ewentualna uzasadniona obrona i odwet rosyjski obejmie nieuchronnie obszary polskie. Aż trudno sobie wyobrazić, co będzie się działo, gdy Rosja w ramach takiej obrony i odwetu swojej suwerenności wystrzeli na Polskę kilkanaście rakiet nuklearnych, na takie miasta m. in. jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, i inne, i których siła rażenia jest kilkadziesiąt razy większa niż bomby zrzucone na Hiroszimę i Nagasaki, i w wyniku których najbardziej ucierpi ludność cywilna, i skażone zostaną na kilka dziesięcioleci tereny naszego kraju, gleba, wody i powietrze.

Wierni ideom pokoju i bratniej współpracy z sąsiadami, wyrażamy niniejszym jako naród polski naszą solidarność z obecną, defensywną polityką prezydenta Rosji, z Władimirem Putinem, i wyrażamy dezaprobatę dla obecnego polskiego rządu i dowództwa polskich sił zbrojnych, które wpędzają nasz naród w tragedię wojny.

Jesteśmy przeciwko stacjonowaniu wszelkich obcych sił zbrojnych na ziemiach Polskich, przeciwko rozmieszczaniu wszelkiej strategicznej broni ofensywnej na ziemiach polskich.

Niniejszym, my Polacy i Słowianie mieszkający na tych ziemiach manifestujemy, że tzw. reprezentanci narodu nie mają poparcia w nardzie w swoich poczynaniach polityczno- strategicznych wobec sąsiedzkiej Rosji.
Niniejszym zwracamy się z apelem do prezydenta Władimira Putina, że w przypadku konfliktu zbrojnego, staniemy po stronie bratniego narodu rosyjskiego, i pomożemy wydać w jego ręce i w ręce odpowiednich późniejszych trybunałów sprawiedliwości sprawców i podżegaczy inicjujących obecny konflikt zbrojny.

Niniejszym wyrażamy wolę bratniej, pokojowej, kulturowej i ekonomicznej współpracy z narodem rosyjskim, ze wszystkimi bratnimi narodami słowiańskimi, ze wszystkimi sąsiadami i ludźmi dobrej woli, na rzecz pokoju, wzajemnego szacunku i pojednania.

Niniejszym oświadczamy, że nie popieramy sankcji ekonomiczno-politycznych wobec Rosji, które popiera rzekomy polski rząd.

W imię ocalenia naszych ziem, naszego narodu polskiego, nie ma takiego neutralnego punktu widzenia, który umożliwiały stanie trochę po jednej i trochę po drugiej stronie. Trzeba się tu opowiedzieć za pokojem, za pokojowym zażegnaniem wojny na Ukrainie i przeciwko nadciągającej wojnie z Rosją, i trzeba jasno stwierdzić, że agresorem i zbrodniarzem, największym terrorystą na świecie jest strona zdominowana przez tzw. amerykańską rację stanu, w której prym wodzi światowa finansjera, a nie demokratycznie wybrani reprezentanci narodu amerykańskiego.

Wiemy przecież, że wielu rodowitych Amerykanów, wielu byłych żołnierzy armii amerykańskiej czy też pracowników służb specjalnych, myśli inaczej niż służalczy wobec interesów tej finansjery rząd Obamy.

Podpisem pod niniejszym manifestem i apelem mówimy STOP szaleńczej polityce polskiego rządu, spychającego naród polski w przestrzenie wyniszczenia i być może największej, dotychczas niespotykanej tragedii na tych ziemiach.

Niniejszym, mówimy STOP kłamstwom medialnej propagandy. Kto szerzy w dzisiejszej sytuacji taką antyrosyjska propagandę, będzie współwinnym zbrodni na narodzie polskim, współwinnym tragedii tych polskich ziem.

Niniejszym apelujemy do wszystkich ludzi kochających pokój i braterską współpracę państw i narodów, apelujemy do wszystkich organizacji i stowarzyszeń, niezależnie od ideologii, religii i wyznania, o poparcie tego Manifestu, rozpowszechnienie, udostepnienie i poparcie dla jego idei.

Jesteśmy przekonani, że szerokie i szczere poparci ludności dla tego manifestu, może odwrócić bieg rzeczy i zmusić rządzących w Polsce do podjęcia dialogu z własnym społeczeństwem, by respektować jego wole, do podjęcia pokojowych rozmów z sąsiedzką Rosją, do szybkiego wycofania się z sankcji przeciwko temu krajowi i nawiązania otwartej współpracy ekonomiczno-kulturalnej.

Sława


 Źródło oryginalnego artykułu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s