Bubliczki – Ponad normę – muzyka słowiańska


Zamów album: http://bit.ly/Turbofolk
http://dobrzewiesz.net | http://bubliczki.com
http://facebook.com/dobrzewiesz | http://facebook.com/bubliczki

Advertisements

5 myśli nt. „Bubliczki – Ponad normę – muzyka słowiańska

 1. Nie, no zaraz zaraz – to że ktoś podpisze piosenkę, muzykę, melodię jako „słowiańską”, a w teledysku umieści ubrane na ludowo panienki – nie oznacza, że to jest właśnie taka muzyka. Przecież podkład muzyczny to czysta klezmerka; melodia niechybnie zabarwiona izraelem…

  Lubię

 2. Ewidentnie i jak to żewniej bywało podszywają się różne kibuca jak nie tak to toak należy bardzo uważać na wszystkie tego rodzaju nowinki. udanych dni Jarych Godów.

  Chwała słavi

  Lubię

 3. To jest muzyka! Są tu klimaty perskie, bałkańskie, stepowe, słowiańskie i semickie. Taki jest świat. Nie ma co kruszyć kopii. Jak zobaczyłem teledysk to skojarzył mi się lider z „islamskim bojówkarzem” 🙂 i co z tego? Wolę takich semitów (o ile są) niż banksterów tzw. syjonistów. Semici „naród”, „rasa” stworzony i kierowany był-jest przez Lewitów, a my mamy go nienawidzić, a oni nas (my to goje). Zasada dziel i rządź. Dajmy spokój z tymi semitami, są słabi, i do dzisiaj mocno kontrolowani i używani jak… nie powiem co. To oni są naszymi młodszymi „braćmi”, a nie odwrotnie.

  Lubię

  • Absolutnie z żadnym Bratem nie będę kruszył kopii 🙂 I jest dużo sensu w tym co napisałeś o nich i ja się w tym miejscu zgadzam, ale ta piosenka jest okropna i nie ma nic wspólnego z Naszym światem 🙂 i tyle – pisanie o niej jako o słowiańskiej to naginanie faktów. Muzyka bałkańska owszem szalenie przypomina ichnią (a raczej wedle tego co Mironie napisałeś – na odwrót) ale są subtelne różnice, po których można wyłapać „klimat” – w tym przypadku mój instynkt zadziałał odruchowo… stąd ów post i sprzeciw. Ta muzyka nie ma żadnej wartości; muzycznie i po przekazie. a te same suki? promocja rozwiązłości? a telegonia a Prawa Rita?

   to ja wracam do Stworza 🙂

   Lubię

   • Ok, rozumiem cię bardzo dobrze.Tylko nie bądź za bardzo „czysty” 🙂 Co do Suk, znam kilka takich dziewczyn-kobiet jak w tekście piosenki. Niestety żadna z nich nie jest szczęśliwa. Dużo bogów, bogunów słowiańskich było bardzo „rozwiązłych” w naszym ludzkim mniemaniu. Co w niebie to i na ziemi 🙂 Aha SUKA to jest starosłowiański instrument.

    Lubię

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s