Dzisiejsza tragedia Polaków i Słowian

Wojna-z-Rosją


Artykuł włoskiego eksperta wojskowego Manlio Dinucci, wyjaśnia autentyczny cel i niebezpieczeństwa związane z instalacją nowego „systemu obrony przeciwrakietowej”  NATO w Polsce i Rumunii [i].  Autor opiera się przy tym na publicznych informacjach jego amerykańskiego producenta Lockheed Martin’a[ii].  System startowy Mark 4 przystosowany jest do wystrzeliwania zarówno „any-rakiet”, jak i (ofensywnych) rakiet. W tej sytuacji wystrzelone z pomorskiej bazy NATO rakiety typu „Tomahawk cruise missile”[iii] dosięgną bez trudności główne rosyjskie centra.  Ponieważ rakiety tego typu lecą tuż na ziemią, nie ma możliwości ich przechwycenia.

W jednym z programów rosyjskiej telewizji, występujący w nim specjalista wojskowy, podkreślił że polska instalacja NATO jest dla Rosji „sprawą życia i śmierci” i na takim właśnie poziomie rozważane będą decyzje dotyczące jej unicestwienia.

Nie ulega wątpliwości, że prące do III wojny światowej państwa NATO (czytaj USA) zmuszą (sprowokują) Rosję do działania.  Tak więc, podobnie jak II wojna, III wojna rozpocznie się na polskim Pomorzu.  Wybuch tej pierwszej ściągnął na Polskę i świat ogromne nieszczęścia.  III będzie znacznie bardziej katastrofalna, a dla Polski i Polaków oznaczać będzie zapewne ostateczne unicestwienie.

Być może taka jest wola Opatrzności, tym bardziej że koncepcja Polski lansowana przez „narodowe elity” wyczerpała się już dawno.  Na podobieństwo „bratniej” Ukrainy, III RP przypomina bezgłowego (pozbawionego autentycznych elit) pajaca, za sznurki którego pociągają wszyscy mający swe interesy w tym regionie.  Społeczeństwo polskie zdolne jest jedynie do wymiany jednego garnituru agenturalnych przywódców na drugi.  Truizmem jest stwierdzenie, że tak funkcjonująca III RP (znów na podobieństwo Ukrainy) musi ściągać na siebie ogrom nieszczęść, a na dodatek stanowi poważne zagrożenie dla całego regionu.


Źródło oryginalnego artykułuObyczaje Słowian


Postnarodowe społeczeństwo III RP charakteryzuje się jedną cechą wspólną z poprzednimi pokoleniami; a mianowicie pozbawioną wzajemności miłością do Zachodu.  Jej obywatele gotowi są dosłownie na wszystko, aby tylko zostać zaliczonym do „Zachodu” . Również tą właściwością podobni są do Ukraińców i innych społeczeństw czwartej kategorii.

Polacy nie są w stanie pojąć, że dla Zachodu, byliśmy zawsze i pozostaniemy, tym co dziś określają mianem „lesser peoples” (podludźmi).  Cała tysiącletnia historia Polski ukazuje to dobitnie.  Zachód wykorzystywał każdy pretekst i okazję by niszczyć i podbijać nasze terytoria.  Dopiero w 1410 roku (pół milenium od chrztu Polski)  udało się mocarstwowej Rzeczpospolitej powstrzymać „chrystianizacyjne”  zachodnie zapędy . I to nie na długo.  Polacy nie są w stanie pojąć prostej sprawy, że Zachód kieruje się jedną tylko zasadą – swym interesem.  Wbrew hałaśliwej propagandzie,  jakiekolwiek zasady moralne są mu całkowicie obce.  Demonstrował to nieprzerwanie na przestrzeni milenium i demonstruje to dziś.  Jedyne co się zmieniło to „zestaw wartości” w imię których  niszczy i eksploatuje on innych.

Absurdalne uwielbienie Zachodu przez Polaków  równoważone jest nienawiścią i pogardą do swych naturalnych braci – Słowian.  Również w tej cesze identyfikować  ich można  z Ukraińcami.  Oczywiście nie wszyscy Polacy odpowiadają powyższej charakterystyce. Jednak jest ich wystarczająca liczba do pchania Ojczyzny ku zagładzie.

Tragiczny koniec jest nieunikniony, jeśli mieszkańcy III RP nie przestaną kierować się powyżej przedstawionym paradygmatem i nie otrząsną z siebie wszawej agentury odgrywającej rolę „narodowych elit”.

6 komentarzy do “Dzisiejsza tragedia Polaków i Słowian

 1. To nie Zachód tylko Babilon. Babilon-Egipt-Imperium Rzymskie-Państwo Franków-Święte Cesarstwo Rzymskie-Imperium Brytyjski-UE
  To są twory wielkiej nierządnicy. Ci na zachodzie, czyli Celtowie byli tak samo przez te sitwy unicestwione bądź przerobione na swoją babilońską modłę.
  Polskie głupki nie są w stanie pojąć, że kościół katolicki to przepoczwarzone imperium Rzymskie, które dalej kontynuuje swoje „drang nach osten” używając wiernych sługusów Niemców bądź Anglików. To są ich psy na posyłki. Anglik tak wykańczał Szkotów, Irlandczyków jak nas Niemcy. Ale to tylko psy na smyczach swoich babilońskich panów w nadętych wielkich kapeluszach, kuglarzach, mistrzach iluzji.

  Polubienie

 2. Cóż można dodać wtedy gdy patriotyzm w Polsce jest niszczony hasłami wrogiej ideologii nacjonalizmu a pojawiające się „elity” w III R P są pochodzenia obcego, zajadle niszczące każdy przejaw polskości. Jedynie przebudzenie rozbitego Narodu w oparciu właśnie o nacjonalizm słowiański może jeszcze uratować, nie tylko Polskę i Polaków ale i cały świat przed kolejną zbrodniczą wojną, do której dążą dynastyczne władze okupacyjne Polski z nadania Stalina posłuszne mocodawcom finansjery. Finansjery faktycznie sprawującej władzę na tzw Zachodzie. Natychmiastowe wybranie jednego i odpowiedzialnego tylko przed całym polskim Narodem reprezentanta, który przejmie władzę i kierowany dobrem Polski i Narodu zacznie zarządzać krajem poczynając równolegle od całkowitej wymiany Administracji, odbudowy Sił Zbrojnych jako wewnętrznego bezpieczeństwa,krzewienia świadomości narodowej poprzez oświatę będzie służył ofiarnie Ojczyźnie.

  Polubienie

 3. POLONOCENTRYZM TO STRONY INTERNETOWE PATRIOTY!
  UPRZEJMIE PROSZĘ O ZAZNAJOMIENIE SIĘ Z MOIMI KSIĄŻKAMI, LINKI DO POBRANIA KTÓRYCH PODAJĘ PONIŻEJ ORAZ JAK NAJSZERSZEGO REKLAMOWANIA ICH.
  UWAŻAM, ŻE KAŻDA BIBLIOTEKA W KRAJU POWINNA TE KSIĄŻKI MIEĆ W SWOICH ZBIORACH, I KAŻDY POLAK POWINIEN ZNAĆ ICH TREŚĆ, TYM BARDZIEJ, ŻE ZAPISANE SĄ ONE W POSTACI DIGITALNEJ, CZYLI BEZKOSZTOWO.
  UDOSTĘPNIAM JE ZA DARMO.
  Z POWAŻANIEM
  WALDEK PASTUSZKA
  41-219 SOSNOWIEC
  BMC 36/19
  A OTO LINKI:
  http://SENDFILE.ES/POKAZ/639475—BR8A.HTML
  http://SENDFILE.ES/POKAZ/428825—9I9C.HTML
  http://SENDFILE.ES/POKAZ/428827—O1MS.HTML
  ORAZ KURS ERILO:

  Polubienie

 4. Z pominieciem propagandy tego artykulu;

  1. Tak zwany “zachod” nie byl i nie bedzie nigdy popieral “sprawy polskiej”, bo jej nie chce zrozumiec. Jedynym wylomem w tej polityce Zachodu jest “Republika Czeska”. Kraj ten od czasow Habsburgow zostal zaliczony do “zachodniej cywilizacji” i w duchu tej decyzji miasto nad Weltawa zostalo nazwane PRAHA, to znaczy PROG, czyli dla Zachodu od tego miasta rozciaga sie na Wschod, “kontynent azjatow, barbarzyncow, ludzi marginasu”. Stad tez wywodzi sie polityka Niemiec.
  2. Rosjanie uwazaja, ze Polska jest “na ich drodze” do przejecia bogactwa Zachodu. Rosjanie zajeli Paryz w 1814 roku po wojnach napoleonskich i skutkiem tej okupacji jest obecne “Bistro” w calej Europie oraz “Komuna Paryska” i gilotyna, ale tylko we Francji.
  3. Polska nie moze miec tzw. “silnego przywodcy”, bo polozenie geo-polityczne taki wybor wyklucza. Kraj nasz lezy na, jak to kilkakrotnie pisalem, dwupasmowej autostradzie wschod-zachod i dlatego nie mozemy byc “zdecydowani” ani po jednej ani po drugiej stronie. Wyjatkowosc ta wymaga od nas ogromnego wyrobienia, odwagi i sprytu, ktorego uczymy sie cale zycie. Tak sie tez sklada, ze kazde pokolenie jest zmuszone do zaczynania “od deski”, bo kazde kokolenie ginie w straszliwych wojnach.
  4. Projekt “panslowianski” jest dobrze znany, na przyklad w wydaniu Towianskiego, ale tak na prawde te nawolywania sa dla nas wrogie, bo sa one wytworem rosyjskiego imperium. Polska przedrozbiorowa z Poniatowskim i Czartoryskim poparla ten projekt przez uznanie protektoratu Imperium Rosyjskiego Katarzyny Wielkiej a potem przez uznanie rozbiorow i koronacje carow rosyjskich na “krolow polskich”.
  5. Rakiety zawsze byly montowane na naszych ziemiach przez naszych zaborcow albo naszych “przyjaciol”. Byc moze nie mamy wyjscia i dlatego trzeba postawic wlasne rakiety, zeby wiedziec z ktorej strony one strzelaja. Nie wiem tylko czy mamy wystarczajaco duzo pieniedzy oraz narodowej solidarnosci do zrealizowania takiego projektu?
  6. Zgadzam sie ze zdaniem, ze obecne rzady IIIRP sa “przedluzeniem” rzadow komunistycznych, bo inaczej byc nie moze. Kazdy z nas a w tym kazdy czlonek obecnego rzadu zostal “skazony” komunizmem i dlatego nie umiemy inaczej postepowac ani inaczej myslec. Mam nadzieje, ze nastepne pokolenie bedzie zdolne do zbudowania niezaleznej mysli politycznej w kontescie pragmatycznego spojrzenia na naszych sasiadow oraz nas samych. Ta wlasnie nowa mysl jest jedyna szansa na “ocalenie” naszego Narodu, bo same rakiety tego nam nie zalatwia. Potwierdzil to Kuklinski, kiedy pragmatycznie zdecydowal sie na wspolprace z USA, zeby zatrzymac rakiety wycelowane na Polske.
  Pozdrowienia, gazda

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s