Fałszywa religia i wiara – istota zła


Nie Ma Żartów – 2016.01.04 – Krzysztof Pieczyński. „Zdejmijcie krzyż i zobaczcie co jest pod krzyżem. Ludzie którzy chodzą do tego kościoła uwierzyli w puste rytuały, rytuały skradzione w całości, będące cytatem rytuałów, które mieli Słowianie. Które myśmy mieli zanim wprowadziło się tutaj chrześcijaństwo… Kościół jest mizernym naśladownictwem rytuałów które my mieliśmy… Jak chrześcijaństwo wprowadziło się do Polski”

4 komentarze do “Fałszywa religia i wiara – istota zła

 1. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….. MAFIA WATYKAŃSKA NIE MOŻE SŁUŻYĆ ( ” bogu ” ) BO GO QRDE NIE MA 🙂 , – NO TO SŁUŻY MAMONIE NO BO QRWA 🙂 JESTTTTT 🙂 !!!!!!!!!!! … , — tak zwane ” społeczeństwa ” 😦 TO STADA TĘPYCH BARANÓW , vel OSŁÓW 😦 , – MANIPULOWANE PRZEZ CYNICZNE WYRACHOWANE PAZERNE HIENY 😦 !!!!! ps- REASUMUJĄC !!! …TAK ZWANE ” judeo – chrześcijaństwo ” 😦 !!! ……….TO NAJWIĘKSZE OSZUSTWO I SZWINDEL , A TAKŻE PLAGIAT WSZECH CZASÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , – żałosne i niczego nieświadome przechrzty słowiańskie , vel janczarzy zbrodniczego pasożytniczego okupanta z Watykanu 😦 😦 .. KIEDY QRDE WRESZCIE TO ZROZUMIECIE ?????????????.https://www.youtube.com/watch?v=Fw_6pYRE8I4 ..https://www.youtube.com/watch?v=bEV_sJ9rgfY..

  Polubienie

 2. Tyle sprzeczności i niejasności co w pogaństwie nie ma w żadnej religii. Pieczynski nie zrozumie tego, bo jest przepełniony straszą niechęcią, nienawiścią do kościoła. I jego obraz zatrzymuje się tylko na jego negatywnej stronie, na stronie ludzkiej nie Bożej. Taki człowiek jest niewiarygodny, bo promuje, ukazuje tylko zło. Jego każdy argument jest jednostronny i słaby. Niech lepiej zacznie czytać Ewangelię i odkryje pokój i dobro w Chrystusie a nie kosmiczne poganstwo, które prowadzi do pustki i absurdów.
  Zapraszam http://www.paszyn.pl/chrzest-polski/

  Polubienie

  • wszystk osię zgadza ale przejezyczenie – tyle sprzeczności i nienawiści co w katolicyzmie nie ma w zadnej religii a nie w pogaństwie, pogaństwo to tylko pogardliwe określenie tego co było tutaj przed nadejsciem katolicyzmu, kultura wedyjska oparta na wiedzy i obcowaniu z przyroda przez tysiące lat poprostu przegrała z arbitralnymi dogmatycznymi nakazami bedącymi w sprzecznosci z naturą. kościół katolicki zatrzymał rozwój cywilizacju i duchowości na conajmniej 1000 lat a nawet cofnął ją o kilka tysięcy lat. co wartościowego moze być w prymitywnej religii katolickiej opartej na strachu ptrzed śmiercią? nic, kompletna pustka duchowa. najpierw zabili prawie całkowicie duchowośc u naszych przodków aby teraz wmawiać nam że te reszteczki duchowości które udało się ocalić to oni nam tu przynieśli. kościół katolicki zabija duchowość u małych dzieci wtłączjąc im do głów bajkę głupszą niż krasnoludki o jakimś bogu w niebie i to zatrzymuje ich w rozoju świadomości i duchowości, człowiek osiąga pełne oświecenie duchem dopiero gdy jest dojzalym dorosłym człowiekiem, kościół katolicki boi się tego że ludzie osiągną wysoki stan duchowy i dlatego robi wszystko aby konserwować społeczeństwo na etapie świadomości 7-mio letnich dzieci. dzieci sa naiwne i bezkrytycznie posłuszne rodzicom. Wartości jaki ten kośćiół przekazuje są nieistotne i wtórne, ich największe przewinienie to odbieranie ludziom duchowości. ja mialem to szczęscie ze pierwszy raz w zyciu usłyszałem o bogu na religi w pierwszej klasie podstawówki, wczesniej słyszałem tylk ood mojej babci w wakacje kilka razy – nie rób tego bo cie bozia pokara. w tym wieku już trudno zindoktrynować dziecko i odebrac mu naturalne dążenie do duchowości i zastąpić je bezmyślnym posłuszeństwem, trudno zasiać lęk na całe życie. niestety katolicy w zdecydowanej większośći nie szukają duchowości, poprostu ktos im wmówił że paciorek, msza i komunia raz w tygodniu to jest duchowość i wszystkich ktorzy szukają w życiu czegoś głębszego traktują jako wrogów.

   Polubienie

 3. Pingback: „JEST COOL” czyli POLACY TAŃCZĄ NA GRUZACH RZECZPOSPOLITEJ swój „WIERNOPODDAŃCZY, CHOCHOLI TANIEC” – Alternatywne Życie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s