Słowiańska racja

Svatoslav


… Ze względu na zawartość poprzedniego artykułu, którego treść przeraziła administratora i jego syjonistycznych nadzorców, który potwierdza, że jesteśmy ordynarnie i bezczelnie oszukiwani przez stworzony i kontrolowany system, postanowili nas karnie zablokować pod zmyślonym pretekstem będącym ich sloganem, że oni stoją na straży dobrych obyczajów, bardziej poprawności. Zamykanie ust to praktyka stosowana powszechnie przez syjonistów a Pejsbuk jest narzędziem do kontroli zidiocenia użytkowników czy już osiągnęli wymagane dno bezmyślności. Jakie przerażenie budzi w nich nasz Biuletyn cieszący się popularnością. Wiemy, że wielu neguje nasze poglądy, bo program, którym zagnieździł się w mózgach nie pozwala na przyjęcie odmiennej wiedzy, którą serwujemy i poprawne zanalizowanie. My wiemy, że zostali skutecznie zombirowani i z tego stanu muszą wyjść samodzielnie. Wskazujemy im drogę, bo ich mózgi odrzucają każdą według nich niepoprawną informacje odmienną od obowiązującej wersji.

Wiem, że jesteście zszokowani naszymi wywrotowymi poglądami i wiedzą, której was celowo pozbawili ci szubrawcy na usługach syjonistów. Problem jest poważniejszy i skoro już się zadomowiliście i czytacie regularnie nasze artykuły to pozwolimy sobie odkryć przed wami system ogłupiania zombirowania ludzi funkcjonujący od szkoły podstawowej poprzez średnią i uczelnie, które wypuszczają bezmyślnych baranów z tytułami naukowymi. Jak tam dotrzesz na szczyt to cię pytają czy chcesz być profesorem szanowanym naukowcem czy zamiatać ulice.

Sam padłem ofiarą tego systemu i zastanawiam się jak to było możliwe, że mnie tak ogłupili. Coś im nie wyszło, bo jednak nie do końca się udało, potrafię samodzielnie myśleć nie biorąc nic na wiarę jak to robią ogłupieni w szkole zindoktrynowani religijnie nasi rodacy, którym wmówili, że wszyscy rodzą się grzesznikami a koszerny włóczykij umarł za nasze grzech, kto go prosił, osobiście nie znamy nikogo. W tym procederze ogłupiania bierze udział każda religia nie tylko katolicka, ponieważ wywodzi się z jednego źródła Judaizmu i ma zadanie wychować bezmyślnego idiotę, niewolnika. W Polskiej Akademii Nauk pracują wybitne łotry lub kretyni opracowujący programy ogłupiania naszych rodaków na podstawie tych wytycznych Ministerstwo Obrzezanych Mózgów zwane MEN co znaczy Pan wprowadza je do szkół i na Uniwersytety. Celem tej nauki jest odcięcie mózgu, powszechne ogłupienie i utrata zdolności logicznego myślenia przytępienie instynktu ochrony swojego Rodu i Narodu, krótko mówiąc przeprogramowanie mózgu, który nie pozwala nam samodzielnie myśleć. Kto kontroluje i finansuje PAN i MEN żeby zajmował się programowaniem naszych mózgów? Szajka przestępców, których idioci wybierają, co cztery lata w celu grabienia nas. A żeby grabić skutecznie i bezkarnie muszą nas ogłupić.kolovrat


Szoku, jakiego doznałem, kiedy zapoznałem się z Ario-Słowiańską nauką zwaną sumowaniem i mnożenie długo nie pozwalała mi dojść do siebie. To spuścizna naszych przodków, a nam wmawiano, że byli niepiśmiennymi barbarzyńcami. Ci, którzy się nabrali na te brednie biegają z dzidami po Wolinie kultywują rzekome tradycje zapisali się do Rodzimego Kościoła żeby komuś lizać tyłek i bić pokłony i łożyć środki na cwaniaków.

Żaden Rus czy Świetorus nikomu się nie kłaniał ani nie pełzał traktował swoich przodków z szacunkiem, z jakim traktował przyrodę.

Kiedyś wmawiali mi, że koszerny Ajnsztajn to geniusz nagrodzony Noblem postanowiłem sprawdzić, z jaką prędkością rozchodzi się światło i co się okazało, że światło nigdzie nie znika i nie pędzi z prędkością 299 792 458 m/s jak to obliczył jeden z kretynów. W moim doświadczeniu jego prędkość zależy od środka transportu. Kiedy stoisz i trzymasz latarkę światło oświetla twoją twarz, buty pozostają w cieniu. Kiedy biegniesz z latarką światło porusza się z prędkością 20-30 km/h a kiedy jedziesz na rowerze porusza się z prędkością 40-70 km/h i tak dalej.

Takimi kretynizmami karmią młodych bezmyślnych ludzi, którzy z nabożną czcią traktują te brednie sowicie opłacanych kłamców. Standardowym kretynizmem jest opowieść profesorów uznanych i szanowanych Uniwersytetów, o tym że światło z gwiazd dociera do nas z opóźnieniem po przebyciu tysięcy lat świetlnych i kiedy dociera do nas gwiazda może już nie istnieć. Doświadczenie z latarką przeczy tym twierdzeniom. Kolejnym takim kretynizmem jest prawo Niutona masona 33 stopnia. Kiedy startował statek kosmiczny Wostok z kosmodromu Bajkonur wynoszący sztucznego satelitę na orbitę okołoziemską Korolow zażartował, że obalił prawo ciążenia Niutona i trzeba dokonać jego korekty. Wszystkie jego prawa są zwyczajną brednią i nie funkcjonują w przyrodzie i miały zadanie zaprowadzić wszystkich zdrowomyślących w ślepą uliczkę. Prawa Ajnsztajna, Niutona oraz Tesli i innych wybitnych Noblistów nie funkcjonują w przyrodzie więc są zmyślone. Żeby tego głupka Tesli, który całe życie szukał prądu zmiennego, utajnili jego projekty i stworzyli legendę o geniuszu. Co by on nie wymyślił Ario-Słowiańska cywilizacja dawno już użytkowała.

Niektórym badaczom kosmosu wiadomo, że grawitacja nie istnieje, bo zajmują się zawodowo obserwacją wzajemnego oddziaływania planet, ale boją się ujawnić prawdy i reakcji opłaconej sowicie syjonistycznej agentury, która zaszczuje i wyśmieje ich, będzie się mściła za taką bezczelność ujawnienia prawdy o tym zjawisku i delikwent znajdzie się poza nawiasem, jako trędowaty. Gdyby istniała grawitacja Słońce przyciągnęłoby wszystkie planety doprowadzając do katastrofy Układu Słonecznego. Obowiązują inne prawa, ale o tym w kolejnym artykule. Nauka, religie, fizyka, matematyka, chemia, historia to wszystko zostało stworzone, jako bezbłędnie działający mechanizm ogłupiania stosowany przez naszych okupantów szajkę przestępców, która nas grabi. Sfałszowali tablicę Mendelejewa po jego śmierci i dopiero, kiedy trafiłem na wykłady Jurija Rybnikowa wykładowcy starożytnej wiedzy Rusów jak o sobie mówi jednego z wybitnych praktyków i teoretyków, dotyczących zjawisk elektryczny, który podważył wszystkie znane nam prawa i obnażył mechanizm oszustwa wtedy zrozumiałem jak to działa.

W dzisiejszym artykule mam przyjemność zaprezentować Ario Słowiańską Tablicę Mnożenia i Sumowania, której zdjęcie załączyłem a jest ona efektem jego wieloletniej pracy, której celem było odtworzenie z fragmentów, które się zachowały w podręcznikach, których nie udało się syjonistom zniszczyć. Świadczą one o wysokim poziomie wiedzy naszych przodków i znajomości kosmosu i praw nim rządzących.

Kiedy rodzi się dziecko ma ono zakodowany program Rodowy, w którym zapisana jest cała zdobyta wiedza jak postępować i zadaniem rodziców jest nie przeszkadzać w jego rozwoju i nie pozwolić go indoktrynować religijnie i posyłać go do szkoły żeby został zombirowany. Tylko i wyłącznie za jego rozwój są odpowiedzialni rodzice, którzy powinni mu przekazywać wiedzę naszych przodków. Ale co zrobić, kiedy rodzice to idioci, którym zmieniono oprogramowanie to prawdziwa tragedia.

Szkoła przejmuje nad naszymi dziećmi kontrolę i odpowiedzialność za ich wychowanie wcielając w życie program zombirowania. Mózg programuje się tak samo jak komputer różnica jest taka, że komputer to urządzenie elektroniczne a mózg to elektryczny biosystem.

W szkole nauczyciele witają dzieci nazywając ich pszczółkami, rybkami czy kochanymi dzieciaczkami i zaczyna się zombirowanie lub obałwanianie niczego nie świadomych bezbronnych dzieci. Dziecko uczy się tabliczki mnożenia, dodawania, odejmowania, dowiaduje się, że 0x1= 0 że 2×3=6 i że 6×7 to samo co 7×6 lub że 1×10=10 a co gorsze 3-6 = -3 to czysty kretynizm. Nic dziwnego, że dzieci tracą chęć do nauki, kiedy czują, że nauczyciele ich okłamują i przymuszają szykanując obniżeniem zachowania i niedostatecznym stopniem.

Nauka ta jest niezgodna ze starożytną wiedzą naszych przodków oraz zdrowym rozsądkiem i prawami przyrody. Niema dodawania jest sumowanie, mnożenie, niema dzielenia, bo dzielenie to unicestwianie. Przy dzieleniu zaraz odezwą się mędrcy, że komórka dzieli się przez podział nic podobnego komórka się rozmnaża. W tych działaniach brakuje obrazowania a kiedy go brakuje to w/w działania są abstrakcją na liczbach, bo 2Nic + 2Nic = 4Nic a kiedy 2 jabłka dodajemy do 2 Jabłek to suma wynosi 4 Jabłka i wtedy wszystko jest na miejscu. Żyjemy w kraju, w którym prezydent nie zna tabliczki mnożenia. Takie miernoty wybierają tylko idioci. Ponieważ są oni indoktrynowani religijnie i kompletnymi baranami wtedy można ich bezkarnie oszukiwać a oni i tak nie rozumieją, co tak naprawdę się dzieje, bo w Ministerstwie Obrzezanych Mózgów pracują zawodowi kretyni lub umocowana jest syjonistyczna agentura, która realizuje swój skryty plan ogłupiania.

Kiedy dziecko zostanie obałwanione staje się idiotą powtarzającym wtłoczony jej program i przestaje samodzielnie myśleć. Zastanawia się jak to jest z tym odejmowaniem i myśli sobie, kiedy mam trzy jabłka i odejmuję 6 Nic to zostają mi trzy jabłka, ale nie minus 3Nic. To czysta schizofrenia, co innego widzi a co innego każą mu robić i kiedy przychodzi do domu a tam zidiociali rodzice wmawiają, że wszystko jest w porządku poddaje się. Podobnie, kiedy mnoży 2Nic x 3Nic to podobno = się 6Nic bo 3Nic + 3Nic = 6Nic. Wszystkim wiadomo że kiedy prawa strona równa się lewej to wszystko jest w porządku.

Prawidłowe mnożenie załączyliśmy na zdjęciu bo program nie pozwala go zainstalować (patrz zdjęcie nr 3).

Wszystkim życzymy miłej lektury, szczęścia i radości samowyleczenia z głupoty i religijnych zabobonów. W następnych wyborach głosujcie na oszustów oni mają rodziny w Usraelu i muszą je wykarmić a są pazerni do bólu i nie zapominajcie o waszych pasterza ktoś musi strzyc barany. Cdn


5 komentarzy do “Słowiańska racja

 1. Zaraz, ale współczesna matematyka umożliwiła loty kosmiczne a statki trafiają w to miejsce które wyliczono.
  Nauka chemii (Lavoisier) odkryła pierwiastki takie jak np. tlen, a on jest faktem istniejącym.
  Wspomniany Einstejn ściągał informacje z biura gdzie pracował więc pomysły nie były jego—były dobre !!

  Polubienie

 2. Autor napisał 0+1=0 ,no cóż takiej „matematyki” nigdzie nie uczą, pewnie chodziło mu o mnożenie, ale cały artykuł to właśnie takie nieporozumienie. Redakcja powinna wnikliwie analizować artykuły przed publikacją, aby takie coś jak tekst powyższy nie zaistniało na jej stronie. Wiele z teorii tu prezentowanych może być kontrowersyjnych, wówczas czekamy na uzasadnienie, chcecie być traktowani poważnie i przekazywać ciekawą wiedzę, często możliwą do znalezienia tylko u Was? NIE PUBLIKUJCIE TEKSTÓW NIELOGICZNYCH. Możemy spierać się o historię, ale na Boga (lub Bogów) matematyka jest nauką która stworzyła otaczający nas świat, i on działa. Matematyka fraktalami opisuje zasady budowy roślin i zwierząt, to też jest sprawdzalne!
  Od waszej strony oczekuję rzeczowości, właściwej korekty artykułów (wiele błędów) i merytorycznej treści, no i usunięcia psycholi chcących koniecznie zaistnieć.

  Polubione przez 1 osoba

 3. re: „…matematyka jest nauką która stworzyła otaczający nas świat…”
  Ty chyba za siebie nie możesz. Co za bzdury !!!
  Szkoda na Ciebie klawiatury.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s