Turbosłowiańska zaraza a Sprawa Polska!

Filistini-filisteos


„Dla mnie jest to prawdziwa bomba. Bo jak inaczej określić takie stwierdzenie w niemiecko-holenderskiej publikacji: „(…) the Philistines in general, was a Proto-Slavic tribe or people which spoke a non-survived Proto-Slavic language (…)”

Ogólnie mówiąc Filistyni byli prasłowiańskim ludem, lub ludem mówiącym nieistniejącym już prasłowiańskim językiem… i inne ciekawe sprawy. Myślę, że warto o tym ludziom powiedzieć. Otrzymałem taką oto przesyłkę i stwierdziłem, że oczywiście warto przedstawić wam ten tekst. Rok temu sygnalizowaliśmy go tylko w zasadzie linkami – teraz publikacja.

Polecam do uważnej lektury co poniektórym skrajnie konserwatywnym prawicowym publicystom. Ostatnimi czasy odnosi się wrażenie, że jakaś zaraza opanowała cały świat. Wirus zaatakował zwłaszcza środowiska naukowe świata zachodniego, ale i w okolicach Moskwy dokonał spustoszenia. Jest to bardzo groźny wirus, który atakuje mózg człowieka, roznosi się drogą logicznego rozumowania i opanowuje zwłaszcza środowiska naukowe: genetyków, archeologów, historyków, antropologów, religioznawców i lingwistów, a za nimi dziennikarzy, publicystów i pisarzy. Ten bezczelny wirus nie wybiera i zaraża umysły najsłynniejszych przedstawicieli w poszczególnych dyscyplinach nauki i najzdolniejszych twórców pióra i pędzla, a nie pomija też środowisk aktorskich i polityków. Jeśli jakiejś profesji, dotkniętej tą ciężką chorobą nie wymieniłem, to przepraszam.”Toporzeł


Epidemia nie oszczędza też o dziwo Ciemnych Mas ludzkich, a zwłaszcza Tępych Polaczków, którzy do tej pory posłusznie, jak przysłowiowe owieczki lub barany, szli na pasku jezuickiej nauki historii o dziejach świata, Słowian i Polaków. Na szczęście w laboratoriach pewnej międzynarodowej korporacji zidentyfikowano i nazwano ten zjadliwy mikroorganizm. To Chollera turbosloviensis. Nie ma na niego jednakowoż żadnej skutecznej szczepionki!

To nie wszystko! Jest gorzej, znacznie gorzej! Namnożyło się bowiem tychże Chollera Turbosłowian w USA, Wielkiej Brytanii i w całej Europie, a zaraza przeniosła się nawet do Czech, Słowenii, Słowacji, Macedonii, Ukrainy i Chorwacji, co powoduje, że szlachetna idea Trójmorza jest poważnie zagrożona! Wirus widziano też na Kremlu – czyli w III Rzymie, w Pekinie i w Kraju Kwitnącej Wiśni! Słowem atakuje wszystkich, „do wyboru i koloru”!

Objaw podstawowy tej ciężkiej choroby, zwanej chollernym turbosłowiaństwem, to chorobliwe poszukiwanie własnej tożsamości i korzeni narodu polskiego oraz równie chorobliwe grzebanie się w przeszłości. Babrzą się ci Chollera Turbosłowianie w jakiejś, be-fe! genetyce genealogicznej, w źródłosłowach i etymologii, w lingwistyce porównawczej, w antropologii kultury, w archeologii, w historii, w jakichś pogańskich i okultystycznych mitach, greckich, słowiańskich i innych, w perskich kronikach, a nawet w Nietykalnej Świętej Biblii!

Obecnie najbardziej aktywni są dotknięci tymże wirusem, ciężko chorzy Chollerni Turbosłowianie z Wydawnictwa Bellona, z Niemiec, Włoch oraz z Holandii.

W niniejszym artykule, który tutaj przytaczamy aby zilustrować problem z jakim musi się zmierzyć polski Kościół Katolicki, okrzyknięty już przez konserwatywnych publicystów jedyną, wybraną, Ostoją Nowej Szlachty Polskiej, ci chorzy ludzie bredzący w malignie, ci Chollera Turbosłowianie atakują, wciąż nieokrzepłe jeszcze, demokratyczne państwo polskie i biedną, pomiataną przez cały świat Międzynarodową Korporację Watykańską!

Te niemieckie i holenderskie chamy walą jakimiś, pożal się boże, teoryjkami o słowiańskich Filistynach, prosto w lansowaną przez Świętą Inkwizycję Jezuicką od czasów Kontrreformacji, dziewiętnastowieczną katolicką i bismarckowską „Historię Słowiańszczyzny”.

O co tu, kurna, chodzi?! Przecież do tej pory ta historia była O.K.! Słowianie nie potrzebowali żadnych korzeni indo-europejskich. Polakom wystarczało, że spadli z Nieba w 966 razem ze św. Wojciechem, a zaczęli swój historyczny byt 200 lat przed Piastami, od zajęcia całego Bizancjum i oblężenia na bosaka, z widłami, kłonicami, przy pomocy kamieni miotanych z proc, chrześcijańskiego Konstantynopola!

Naukowcy z Niemiec, i nie tylko, twierdzą, że ten atakujący „potwór” z VIII wieku nazywał się IMPERIUM Awarskie, a główne siły atakujące Stolicę Świętą Prawosławia i II Rzym stanowili Słowianie. Twierdzą też, że przed tym imperium istniało inne, Imperium Hunów, gdzie jadano „strawę” i pijano „medos”, w przerwach między ściąganiem trybutów a łupieniem I Rzymu. Imperium to położyło na kolana chrześcijańską Europę, a jego władcę ochrzczono, z niewiadomych powodów oczywiście, mianem Bicz Boży. Jeszcze wcześniej zaś istnieć miało Imperium niejakich Lugiów-Ługiów-Łużyków-Lęgów- Ślęgów-Lęchów-Lędziców, czyli chyba Lechitów?! Nie wspomnę już o innych Chollernych Turbosłowianach z Niemiec, którzy rozpisują się ostatnio w naukowej zachodniej prasie o Bitwie nad Tollense, z roku 1300 p.n.e., gdzie porównują to Imperium Północy, zasiedlone przez biorącą udział w bitwie ludność identyczną genetycznie jak dzisiejsi Polacy, do Imperium Hetytów, które zwyciężało przecież w tym samym czasie armie egipskich faraonów!

Co gorsza ta wizja Turbosłowian z Niemiec, jak najbardziej koresponduje z kremlowską wizją przeszłości Słowiańszczyzny. Oj, oj! Aj, waj! Czy tego wirusa niczym zjadliwego wąglika nie zaszczepiła przypadkiem jakaś ubecka agentura?! Musi to być! No tak, przecież jest taka druga święta kasta, która ogłosiła się Nową Szlachtą Polską – to postpeerelowskie środowisko prawnicze w III RP. To oni! Bij, zabij!

Czy ta spiskowa teoria czołowych publicystów TV Trwam przypadkiem jednak nie bierze się skądinąd? Czy to nie Syndrom Oblężonej Twierdzy, atakowanej z Innej, Wolnej Polski, Polski Wolnych Ludzi?! Z Wolnej, Myślącej Holandii, z Niezależnych Włoch, z Samorządnych Niemiec, z Niepodległej Wielkiej Brytanii, z Republikańskich USA, ze Swobodnej Słowenii, Słowacji, Czech, Ukrainy i z Rosji?

A może to po prostu jest zwykła, znana od tysiącleci ludzka głupota?… Miałem wątpliwości, ale teraz jestem już pewien: „głupich nie sieją…..”. CB


źródło: http://file.scirp.org/Html/2-1590552_69428.htm

Advances in Anthropology Vol.06 No.03(2016), Article ID:69428,6 pages
10.4236/aa.2016.63006


Źródło oryginalnego artykuły

8 komentarzy do “Turbosłowiańska zaraza a Sprawa Polska!

 1. Jedność, Szacunek, Braterstwo, Odwaga.
  Konferencja Pokojowa 2017 Gdańsk – Oliwa
  https://www.youtube.com/channel/UCDec0XQQVQC_VVmirA3G6Tw
  Król Polski Wojciech Edward
  https://www.youtube.com/channel/UCQIjZdbxZIQf5nQypEa4Weg
  Królestwo Polskie
  królestwopolskie.org.pl
  Rada Królewska Korony Królestwa Polskiego
  https://www.youtube.com/channel/UC42NJJPfElh_PWB9lm5c0Uw
  Rada Wojenna Korony Królestwa Polskiego
  https://www.youtube.com/channel/UCQC8_65ZZyFxq_vrgfeg3Og
  Rada Stanu Królestwa Polskiego
  https://www.youtube.com/channel/UCBuhhawGUE6RNrDkTj7hEkg
  http://sejmwalny.org.pl
  https://www.youtube.com/channel/UC9HCl8LCl0sBYU_znZ7amow
  Sejmmiki Ziemskie
  https://www.youtube.com/channel/UCeb99_DkbMk4v80N1VAUnNA

  TARGOWICA – czym była dla Polski, lista płatnych zdrajców i pachołków

  Reperacje Wojenne zgodnie z Prawem Międzynarodowym TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA Królestwa Polskiego)

  Polubienie

 2. Tylko jest jeden problem – takie publikacje na zachodzie maja zawsze swoje szowinistyczne i superiorystyczne podloze – czyli skoro „my filistyni” to oni „wybrani” i ponad nami bo „bog ich wybral do przewodzenia” – nigdy nie wolno takich bredni rozpowszechniac i papugowac ich narracji – oni zawsze klamia i manipuluja i uzasadniaja w historii swoja „wyzszosc” i „przywodztwo” „pierwszenstwo” – znamy to doskonale chocby z hitlerowszczyzny – oni w spoleczenstwie kastowym zawsze stawiaja siebie na szczycie a nas jako slugi i nie mozemy sie na to godzic tylko ich bic – bic kurwy i zlodziei z zachodu!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s