Zbrodnie żydowskie

Archipelag-Gułag


Aleksander Sołżenicyn: pokazał światu zbrodnie żydowskie w powieści Archipelag Gułag – Terror żydowski zabił 66 milionów ludzi w Rosji. Aleksander Isajewicz Sołżenicyn urodził się 11 grudnia w roku 1918 w Kisłowodzku, na terenie rosyjskiej federacji SRR. Zmarł dnia 3 sierpnia roku 2008 w Moskwie. Był znanym pisarzem rosyjskim, laureatem Nagrody Nobla, którą otrzymał w dziedzinie literatury w roku 1970.

Za krytykę sposobów prowadzenia wojny przez Związek Radziecki i Józefa Stalina był aresztowany 9 lutego 1945 roku w Elblągu, po przejęciu przez NKWD jego listu skierowanego do przyjaciela. Trafił do więzienia na Łubiance, potem na Butyrki w Moskwie. Został następnie skazany na 8 lat wychowawczego obozu pracy. Został zwolniony w lutym 1953 roku.

Pisał bardzo dużo, szczególnie poświęcił się ujawnieniu zbrodni żydowskich związanych z aparatem komunistycznym zniewolenia i terroru. Swoją główną pracę w tym temacie zatytułował Archipelag Gułag. Dzieło to w istocie jest potężnym trzytomowym zbiorem informacji historyczno-dokumentalnych ukazującym potworność życia w łagrach, czyli obozach na terenie sowieckiej Rosji stworzonych przez Żydów.

Z uwagi na doniosłe fakty ukrywane przed narodami ziemi w roku 1973 miesiącu wrześniu rękopis Archipelag Gułag został skonfiskowany przez KGB. Wszystko co się działo z powieścią, chcieli kontrolować Żydzi poprzez cenzurę mediów, wydawnictw. Za pracę nad przepisywaniem powieści powieszono Elżbietę Woroniańską, jednak przed tym faktem przesłuchiwano ją trzy dni.

Aleksander Sołżenicyn po tym wydarzeniu zezwolił na wydanie powieści przez wydawnictwo YMCA Press z Paryża w grudniu 1973 roku. Postanowił tym samym skończyć ukrywanie powieści dla bezpieczeństwa wielu ludzi, którzy mu dali szereg informacji, wykorzystanych przez niego w tym dziele.solzenicyn_1


Archipelag Gułag można był też przeczytać w Rosji w tzw. podziemnym obiegu.

Wraz z nastaniem Pierestrojki w roku 1989 zaczęto legalnie drukować wszystkie prace Sołżenicyna, w tym Archipelag Gułag.

Aleksander Sołżenicyn wielki pisarz, który napisał powieść Archipelag Gułag był prześladowany politycznie. Po wygnaniu z Rosji w roku 1973 do Niemiec przebywał w tym kraju. Następnie osiedlił się w USA w roku 1975. Powrócił do swojej ojczyzny w roku 1995, gdzie w roku 2008 umiera w wyniku zawału serca.

Był pisarzem znakomitym, który szeroko otworzył oczy całemu światu – na przeogromną zbrodnię wynikającą z przewrotu dokonanego za 26 milionów dolarów w złocie – nazywanym „Rewolucją Październikową”, która z racji swych ojców nazywana musi być: Rewolucją Żydowską.

Był pisarzem, patriotą i nacjonalistą rosyjskim, który pokazał iż w wyniku „owego Majdanu” roku 1917 w Rosji – zaprowadzano Komunizm i w ramach nowej żydowskiej władzy powstały obozy koncentracyjne, które opisał w powieści Archipelag Gułag.

Aleksander Sołżenicyn miał różny stosunek do władz Rosji, jednak wysoko cenił rządy Władimira Putina, które według niego dają głęboką nadzieję na odbudowę całej Rosji, łącznie z Cerkwią Prawosławną – po żydowskim przewrocie z roku 1917.

Aleksander Sołżenicyn nigdy nie ukrywał iż Rosji potrzebna jest odbudowa potęgi Rosji, ale też bratanie się ze Słowianami, jak to miało miejsce przed wiekami. Nawiązywał do kilkutysięcznej słowiańskiej historii braci: Lecha, Czecha i Rusa. Często mówił i ostrzegał o nadchodzących złych czasach, w których tylko zjednoczenie Słowian może skutecznie ich chronić.

12 czerwca 2007 roku w rok przed śmiercią pisarz Aleksander Sołżenicyn – uhonorowany został po latach przez Władimira Putina odznaczeniem państwowym, podczas święta Dnia Rosji.

23 lipca 2007 roku udzielając wywiadu dla niemieckiej gazety Der Spiegel powiedział:

Putin przejął kraj splądrowany i wytrącony całkowicie z równowagi. Jego ludność była w znacznej części pozbawiona odwagi i zubożała. Postanowił zrobić to, co było możliwe – a możliwa była powolna, stopniowa odbudowa. Nie od razu dostrzeżono te wysiłki i wcale ich nie doceniano. Czy możecie wymienić przykłady z historii, gdy z zewnątrz z zadowoleniem przyjmowano wysiłki przywrócenia silnej struktury państwowej?

Piotr Moskwa


https://wolna-polska.pl/wiadomosci/aleksander-solzenicyn-pokazal-swiatu-zbrodnie-zydowskie-2015-03


Za: http://www.infoekspres.pl/2015/03/14/aleksander-solzenicyn-pokazal-swiatu-zbrodnie-zydowskie-w-powiesci-archipelag-gulag-terror-zydowski-zabil-66-milionow-ludzi-w-rosji/

2 komentarze do “Zbrodnie żydowskie

 1. Mówienie w artykule Rewolucja Żydowska” zamiast „Rewolucja Październikowa”, mówienie o zbrodniach żydowskich itp. jest mową nienawiści. Ja nie odpowiadam jako Polka za zbrodnie innych Polaków, tak jak pojedynczy Żydzi we władzach komunistycznych nie czynią wszystkich Żydów komunistami. A już na pewno Żydzi jako naród nie są odpowiedzialni za stworzenie obozów koncentracyjnych.
  Współcześnie mamy Izrael pochłaniający Palestynę, czego efekty widzimy w Europie: mamy coraz więcej uchodźców- Palestyńczyków. Jednak to FN odpowiada za ich wypędzenie, nie wszyscy Żydzi- jak i nie możemy czynić wszystkich muzułmanów odpowiedzialnych za zbrodnie ISIS. Nie wolno tak uogólniać, gdy za decyzje jest odpowiedzialna konkretna grupa polityczna. Uogólnienia prowadzą do chaosu, zamieszania, i oddalają nas od prawdy.

  Pozdrawiam serdecznie

  Polubienie

  • Tzw. mowa nienawiści to ściema (taki chwyt NLP) – slogan powtarzany przez ludzi nieznających źródła np. wprowadzenia komunizmu w Rosji. Mówienie prawdy to mówienie prawdy, a nie mowa nienawiści, Skoro fakty historyczne potwierdzają zbrodnie żydowskie to mamy milczeć? i łapać się na chwyt N:P „mowa nienawiści”?
   Normalnych Żydów chcących żyć pokojowo i uczciwie, pewnie jak w każdym narodzie jest ponad 90%.
   Trzeba wyjawić prawdę o tych którzy finansowali Hitlera, II wojnę światową, komunizm w Rosji i inne największe zbrodnie w historii ludzkości. Natomiast Izrael to nielegalne państwo powstałe dzięki rodzinie Roszildów/Bauerów – żeby stworzyć takiego raka jak Izrael mordowano i wysiedlano np. chrześcijan, islamistów… ogólnie ludzi przeciwnych temu najazdowi i terrorowi.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s