Broda

Broda


Борода=Broda to Bogactwo Roda. Obserwujemy pozytywne zjawisko powrotu wielu młodych ludzi do noszenia brody. Wielu z nich nie zna w jakim celu nosili ją nasi przodkowie. Pierwszym który dokonał zamachu na odwieczny zwyczaj noszenia brody przez Rusów i Swietorusów był żydofaszysta mason Piotr Wielki I założyciel żydowskiej dynastii Romanowów (Czarnej Arystokracji), która przechwyciła władzę na terytorium Tartarii po światowej wojnie w 1812 zmieniając nazwę na Rosja, która toczyła się na wszystkich kontynentach o czy już pisaliśmy.

Każdy wojownik Ordyńskiego Imperium Rusów miał obowiązek służyć w Złotej Ordzie ukończywszy 48 lat do ukończenia 70 lat. Oczywiści do walki był szkolony kiedy skończył 7 lat. Czym było to podyktowane, 48 letni mężczyzna miał już rodzinę i zabijanie ludzi nie wpływało na jego życie tak fizyczne jak duchowe.

Prawo zakazywało zabijanie i napadania na ościenne narody chyba że się o to sami prosili napadając dawali pretekst do odwetu a zabić Rus mógł tylko w sześciu przypadkach które nie miały wpływu na jego karmę i był zwolniony z odpowiedzialności za śmierć napastnika. To prawo było jedną z przyczyn upadku światowego Imperium.

Idący do boju Ordyniec zaplatał włosy i skracał brodę tak żeby mu ona nie przeszkadzała w boju i w trudach obozowego życia.veles


Utrata brody i włosów była hańbą u Słowian podobnie jak u Samurajów utrata włosów, którzy przejęli niektóre ze zwyczajów Ordyńców. Zgolenie brody uważane było za dobrowolną kastracje, uważano go za niezdolnego do prokreacji. Ogolony mężczyzna był niedorostkiem o bosym pysku. Im grubsza i dłuższa broda, tym silniejszy rodzaj, tym więcej ma potomstwa i silniejsze związki między pokoleniami.

Broda daje odwagę i chroni żołnierza co zostało dowiedzione badaniami że mniej żołnierzy z brodą ginie w walce. Duchowy wzrost bez brody nie jest możliwy. Człowiek jest nosicielem ducha Rasy. (Tako jego rodzaj jest przedłużony, mąż daje dzieciom ducha, a matka ciało). Mąż, który nosi brodę, ma duchową moc.

I jak kobieta Boża słyszy przez włosy na głowie, tak człowiek otrzymuje siłę przez długie włosy oraz włosy na brodzie. Broda daje najsilniejszą intuicję, która pomaga rozwiązać najtrudniejsze sytuacje. Dla informacji, Wołchwy i Żercy duchowni Słowiańscy Święci wierzą, że golenie brody wyraża w ten sposób niezadowolenie z ciała, które dał mu Stwórca.

Mądrość żyje w brodzie i – każdy dorosły człowiek, bez wyjątku, nosił brodę jako znak zdobywania mądrości. Broda została zapuszczona i pielęgnowana z przyjemnością, i była strzyżona (ale nie ogolona!) tylko jako znak żałoby.

Broda jest duchowym połączeniem z Przodkami i wolnym niezależnym myśleniem. W starożytnym świecie, nie tylko wśród Słowian, jeśli ktoś musiał podbić, odporządkować kogoś, to obcinał mu brodę. Człowiek pozbawiony tak potężnego źródła energii traci swoje duchowe połączenie z Przodkami i wolnym myśleniem, jego świadomość jest zachmurzona i może być kontrolowana tak, jak im się podoba. (Dlatego właśnie w każdym systemie robotów biologicznych i niewolniczym w którym żyjemy wymagana jest gładko wygolona twarz, i krótkie włosy aby łatwiej było niewolnikami zarządzać).

Broda jest symbolem mocy, symbolem mistrza. Człowiek w świecie swojego domostwa jest uosobieniem najwyższego Stwórcy RA-M-HA i kiedy traci brodę musi zacząć od początku. Człowiek bez brody był uważany za zniewieściałego i niezdolnego do stworzenia rodziny, prokreacji. Broda dobro dla zdrowia każdego człowieka.

Zanim podmieniono nazwę Kosmy na Włosy, Kosmy oznaczały Kosmos i są antenami pobierającymi informacje płynące z Kosmosu. Jedynie Kosmyki pozostały w nazewnictwie i maja drugie znaczenie.

Broda to orientacja seksualna odróżniająca mężczyznę od kobiety, brak długich włosów u kobiety to zachwianie psychiki chodzących ze ściętymi włosami, krótkim Kosmami.

Tak to Pasożyty zniewoliły Słowian pozbawiając ich naturalnego źródła energii życiowej i połączenia z Przodkami.

Racja Słowiańska


Źródło artykułu

4 komentarze do “Broda

 1. „Obserwujemy pozytywne zjawisko powrotu wielu młodych ludzi do noszenia brody. Wielu z nich nie zna w jakim celu nosili ją nasi przodkowie” –
  bez jaj, nikt z nich nie wie nic o przeszlosci. Nazywanie pozytywnym tego trendu, w ktorym gustują narcyzowate ciotowate gogusie, spędzajace przed lustrem wiekszosc czasu i chodzace na modelowanie brody, zeby bylo jak najvardziej katalogowo i trendy, swiadczy tylko o slepocie autora i niezrozumieniu tego co widzi wokol.

  Polubienie

  • Prawda objawia się na różne sposoby i adekwatnie do stanu czyjejś świadomości. Moda jest tylko pretekstem, którego używa zbiorowa podświadomość mężczyzn, aby zmaterializować chęć poznania prawdy przez ich dusze. Nie ma sensu negować takiego doświadczenia, bo broda czyni Słowian mądrzejszymi, choćby nosili ją głupio 😉 ale dzięki niej poszerzają swoją świadomość, nawet, jeśli nie zdają sobie z tego sprawy. Do czasu.

   Podobnym przykładem na przebudzanie świadomości jest internet, któremu większość przypisuje właśnie ogólnoświatowe przebudzenie, ale jest całkiem na odwrót: to potrzeba przebudzenia nakazała globalnej podświadomości stworzenie narzędzia, dzięki któremu dostęp do wiedzy i innych, budzących się będzie szybszy.

   Cieszmy się z każdego przeJawiania się naszej tradycji, choćby w formie, która nie przystaje do wagi słowiańskiej mądrości, ale lepsze to, aniżeli całkowite zatracenie naszej tożsamości. Przyjdzie czas, że ujrzymy jeszcze prawdziwy, zdrowy świat.

   Polubienie

   • Czyli zgaduje, ze pan nie nosi brody, ktora niby czyni Slowian madrzejszymi. Bo w pana odpowiedzi poziom nawiedzenia i ślepego fanatyzmu rodem z gory synaj przekracza wszelkie granice wolnego i logicznie myślącego umysłu.
    Ps. obecna moda na brody wśród noszących rurki korpo niewolników przyszła z usa, bo tam to na nowo wylansowano jakiś czas temu. Przykro mi, że burzę pana fanatyczne postrzeganie rzeczywistości.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s