Otwórz Oczy – muzyka sławiańska


Otwórz Oczy – Akari Aryaca ft Surya 528 hz. Muzyka i tekst: akari aryaca. wokal: Surya, Akari Aryaca, Leo Pik, Vanessa Skwarek. Tekst piosenki: Witaj Surya, Witaj Akari.

Co będziemy dziś coś grali? Tak będziemy oświecali , starą wiedzę przywracali. Po co na co? Bo nadchodzi Człowiek z dzbanem. Kto to człowiek ? To – jegomość co podnosi nam świadomość. No to dawaj stary brachu Wenę mamy Rahu Ciachu. Nam Słowianom miecze odebrano. Mieczy nosić zakazano Naszą ziemię zaprzedano. Nasze imię zapomniano Nasze miecze odebrano. Lecz nadejdzie taki czas Gdy się zrodzi ogień w nas. Gdy zapłonie wielki głaz Kiedy wróci nasza sława. Gdy zapłonie ogniem lawa Gdy zapłoną rzeki światła Gdy zapłonie święta Atra.

swadziebnik


Gdy nadejdzie Nawy czas Gdy wskrzesimy ogień w nas. My Scytowie, Wandalowie, Kelty, Lachy i Harowie. Dzisiaj wstajem z kolan tak jak to się zowie. Okupacji kres nadchodzi stare musi odejść – Genów bracie nie wymażesz tam jest pamięć ojców Weda. Wszystko to zatacza koło nawrót będzie nowa Scheda. Ryby kończą swoją Erę i nadchodzi człowiek z dzbanem. Ni to woda lecz powietrze co nam myśleć karze. Mądrości mnogość będzie jak w głębokim Warze.

Nasze prawa pomieszano Prawa ojców podeptano. Nasze księgi pospalano. W księgach prawa pozmieniano Prawdę kłamstwu zaprzedano Nasze miecze wyprzedano. W grobie imię pochowano. Gdy nadejdzie nowy czas Imię nasze odzyskamy Nasze miecze otrzymamy Ziemie nasze pozbieramy. Swe dziedzictwo odzyskamy Wrogów naszych pokonamy. Wody nasze obronimy Ognie nasze zapalimy. Wici wszech popłyną migiem budzić braci naszych. Śpiących jeszcze za dnia jak niedźwiedź do końca. Lecz pobudka nadchodzi jak promienie słońca. Nasi wstają z kolan bo ziemia gorąca.

Wers
Słońce, księżyc, Jowisz Guru dowie się co robisz. Ziemia to kosmiczna szkoła z belframi siedmioma. Nie ma ocen ani kary, chcesz? Miej kiedy chcesz wagary. Różnica jest taka, że to Weda nie byle jaka. Rahu Ciachu to jest głowa obsesyjna życia MAJA. Robi z ciebie robocika jedna wielka BAJA. A brat KETU to jest ciało które tylko czuje. On pamięta żywot przeszły i często blokuje. Tu z pomocą przyjdzie znak jeden od Wenus. Dwie szale chcą być równo choć będzie to trudno. Znak Wagi jest symbolem co równość wskazuje. Sekret jest to Wielki a serce to czuje.

REFREN
Więc w końcu zamknij oczy niech serce Twe roztoczy pajęczą sieć. I w końcu otwórz oczy zobaczysz sen proroczy i świat który chcesz mieć. Nasze prawa pomieszano Prawa ojców podeptano. W księgach prawa pozmieniano Prawdę kłamstwu zaprzedano Nasze miecze wyprzedano. W grobie imię pochowano.

Sanskryt język nasz pradawny, dzisiaj obcy kto zrozumie? Matka → Mati, Ciocia → Caca, Mąż → Manusya, Karman- Praca, Swaróg → Svar, Drzewo → Daru, Góra → Giri. Słyszysz to Ehhh wiele nie zmienili. Żyć Żivati. Wiać jak VATI. Kopulować to Jebati 🙂 Jednym słowem Prawda to jest PARA WEDA. Przodków naszych Stara wiedza. Więc w końcu zamknij oczy niech serce Twe roztoczy pajęczą sieć. I w końcu otwórz oczy zobaczysz sen proroczy i świat który chcesz mieć. Nam Wandalom miecze potrzaskano Mieczy nosić zakazano. Nasze dusze skrępowano Imię nasze zacierano. Naszą wolność wyprzedano. Nasze miecze przetapiano Mieczy nosić zakazano.

Lecz nadejdzie taki czas. Kiedy niebo zstąpi w nas. Kiedy ziemia zrodzi nas Gdy zapłonie ogień w nas. Gdy nadejdzie nawy czas. Zmarli będą pośród nas. Gdy sięgniemy ogni gwiazd. Dva Tri Czatur Pańcia – God. Oto nagły czasów zwrot. Kalandarze pozmieniali Nowy Rok nam w zimie dali.

ZAKOŃCZENIE.

Kto ma wede ten dociecze, że nie chodzi tu o miecze. Bo to nie jest pieśń zwyczajna ale broń owocodajna. Wszystkich ma uświadomić , że całe zło może rozgromić. Kto mądrości szuka do każdych drzwi puka. Pamiętaj o tym Bracie bo ważna to Mudra. Że tylko pod prąd płynąc dopłyniesz do źródła.

http://www.akariaryaca.com

4 komentarze do “Otwórz Oczy – muzyka sławiańska

 1. Czas niewoli !
  Zamknęli Cię w domach
  Mój bezwolny ludu
  Głosując na obcych
  Spodziewasz się cudu ?
  Zdobywają wszystko
  Niszcząc nas przez lata
  Bo ma zapanować
  ICH porządek świata !
  Jaką to nam jeszcze
  Przyjdzie płacić cenę
  Za to, że jesteśmy
  Za nasze istnienie ?

  wojan

  Polubienie

  • Bardzo mi się ten wiersz podoba.I ta muzyka na górze, słowiańska!Nam Słowianom miecze odebrano? Dlaczego sobie na to pozwoliliśmy??? Dlaczego/ Tacy słabi jesteśmy?Kto nas pokonał? Watykańscy najemnicy? Krzyżacy? Dostali w tyłek pod Grunwaldem! I co to dało? <Nadal nas gnębią.Nadal każą klęczeć przed SWOIMI bożkami!!

   Polubienie

 2. Zawsze jak wracam z herbatą cbd konopiafarmacja –to nie mogę się doczekać kiedy za jej pomocą zrelaksuję się w pełni i zanurzę w tej muzyce.

  Polubienie

 3. Co to znaczy , „sławiańska” ? Jakaś nowa terminologia? To już nie ma Słowian? Sianie zamętu w języku polskim wcale mu nie służy. Interesuje mnie blog o tematyce słowiańskiej. „Sławianie” to musi być jakaś patologia.Jeszcze się dowiem, nie po raz pierwszy, że Słowianinem może być każdy kto zechce, bo to jest tylko mitologia, wierzenia i rytuały. Zwalczam takie pojmowanie sprawy. Zauważyłam też błędną pisownię imienia „Lech”. Poprawna pisownia to „Lech” a nie „Leh”. Dużo lisów kręci ogonem w słowiańskim gnieździe w celu podstępnego zniszczenia ocalałych resztek po Słowianach. Resztek? Tak, to jest odpowiednie określenie tego, co jeszcze istnieje, a co jest sukcesywnie niszczone i zamiatane pod dywan.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s