O nawróceniu Ranów przez okupantówO nawróceniu Ranów [Kronika Sławiańska Helmolda XIIw]. Niszczenie Slawiaństwa przez morderczy system judeo-rzymski. Schyłek Słowiaństwa poprzez narzucenia obcej wymyślonej religii (przekupstwo, morderstwa, intrygi, bazowanie na zachłanności ludzkiej na zaszczyty i kosztowności)… Źródło -BezChaosowania.

7 komentarzy do “O nawróceniu Ranów przez okupantów

 1. Prawdziwa komedia z tym chrześcijańskim św . Witem. Ale Germanie wyjątkowo schrystianizowani, jak widać nie odróżniają białego od czarnego., a może nawet to im odpowiada. Jestem Słowianką ze wschodnich stepów, i te zachodnie ziemie i ich mieszkańcy zbyt germańscy jak na Słowian, jakoś mnie nie przyciągają. Słowianie ci to jeszcze , czy już ci..obcy? Bo się wymieszało ziarno pszenicy z ziarnem żyta.
  Nawracanie, to jest tylko terminologia okupanta. Dla Słowian jest to wywracanie do góry nogami ich dotychczasowej rzeczywistości. Czarna śmierć rozprzestrzeniła się cieniem prawie nad całym światem. Zdusiła ogień narodów, podrzuciła im swoje racje.Wszyscy tańczą jeden taniec, św. Wita.
  Nie jestem genetykiem i nie będę zabierać głosu w sprawie haplogrup. Kto, jaką ma, to i tak nic nie zmieni. Obecna cywilizacja wali się w gruzy i przygotujmy się na powitanie NOWEGO, my, wszyscy z lewa i prawa, ze wszystkich stron świata, które nasz Światowid pilnie obserwuje z wysoka.
  Do czego doprowadziła nas mitologia Żydów z różnych sekt wyrosłych z jednego korzenia? Co prawda, korzeń ten zapożyczał sobie ten, czy tamten pomysł od innych mitologii, ale ogólnie ,słowa jakimi wymyślony żydowski bożek nazywa ludzkość wypływają z ust narodu zwącego się „wybranym spośród innych”. Słowa te niosą pogardę, poniżenie i śmierć. Teksty z Talmudu zostają wprowadzone w czyn. Nie potrzeba starych wołów. Młode , głupie, z uzdą na pysku, oszołomione chemikaliami, będą grzecznie , od rana do nocy, spełniać zachcianki władcy panującego.
  Religia to sposób na posiadanie władzy. Wymyślone bożki i strach są dla niewolniczej, szarej masy, nie dla władzy. Ona wie, że nic nie ma, że żadne metafizyczne bóstwa nie będą wspierać rozmodlonych baranów bożych. Masa MUSI wierzyć w boga żydowskiego. Inni bogowie, to tylko bałwany. Zatem, masa WIERZY!!. I o to chodzi.Karna ,zasłuchana w duszpasterza pójdzie za nim w ogień.
  A my….my rządzimy światem! Mieszkamy z złotych komnatach, czystych , wysprzątanych. My, mamy co jeść i pić. Mamy w co się odziać. Mamy kulturę i sztukę. Mamy naszą , oddaną nam naukę. Mamy to, co chcemy. I nic nie robimy. Wypoczywamy jak złote cielce. To masy oddają nam swój krew, pot i…Nie./Masy są tak zaprogramowane, że nie mają za czym tęsknić, nie potrafią , kochać, są pozbawione emocji, więc, masy nie płaczą nad swoim losem.
  Nadchodzi czas kiedy haplogrupy nie będą stanowić przeszkody w łączeniu się mas, żeby stanąć na przeciw wroga… a to już jest ostatni dzwonek przed zbliżającą się tragedią. Co mamy w ręku? Złoty róg? Czapkę z piór?

  Polubienie

 2. Miron, zwracam się do Ciebie z prośbą, żebyś zrobił coś z niejakim Sativasą. Istota ta, pozbawiona rozumu, zakłóca porządek , mąci czystą energię.Kojarzy się ze złośliwym demonem.Ignorować to to można, ale ten chochoł powinien wreszcie zostać skierowany do wyjścia i to szybko, aż kurz poleci. Nie może być bezkarny. Wszędzie, na każdym blogu powiela swoją „mądrość w jednym zdaniu.Na więcej go nie stać. Ps. Posiadasz bardzo ciekawy blog i z przyjemnością zaglądam na jego stronice. pozdrawiam JB.

  wt., 23 lut 2021 o 12:56 Słowianie – Wiara Przyrodzona napisał(a):

  > Miron posted: ” O nawróceniu Ranów [Kronika Sławiańska Helmolda XIIw]. > Niszczenie Slawiaństwa przez morderczy system judeo-rzymski. Schyłek > Słowiaństwa poprzez narzucenia obcej wymyślonej religii (przekupstwo, > morderstwa, intrygi, bazowanie na zachłanności na zaszc” >

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s