Zniszczenie ksiąg słowiańskich


Wiedza-Słowiańska


Dopasowywanie pochodzenia Polaków od biblijnego Israela to ewidentny wynik zniszczenia przez Chrobrego, ksiąg słowiańskich i wymordowanie słowiańskich kapłanów oraz władców (konkurencji), którzy przenosili wiedzę o prawdziwym pochodzeniu. To budowanie autorytetu dla nowej władzy jak i usprawiedliwienie nowej religii.

Przed Sarmatami byli Lachowie, którzy nie tyle byli państwem, co dominującą kulturowo nacją, scalającą długie wieki szereg słowiańskich ludów autochtonicznych jak i dopuszczającą osadnictwo sojusznicze; Waregów, Hunów. Frankowie odbierali występującą powszechnie na wschodzie od nich, dominującą nację lechicką; szereg od lechickich nazw plemiennych, (Po-labhiani, S-lahsacy, S-lechi/Czechy, Po-lahni, L-achaje, itd), jako wskazanie na istnienie państwa Lechickiego, podczas gdy była to wolna wspólnota plemion słowiańskich. Swoista Unia europejska narodów słowiańskich, gdzie istotny prymat odgrywały plemiona z równin, czyli ‚la’.


kolovrat


Właśnie brak scentralizowanej silnie w wydaniu organizacyjnie-wojskowym władzy wykonawczej, umożliwił upadek tej wspólnoty w okresie wykształcenia się pomiędzy Frankami a Słowianami – Niemczyzny a po zrozumieniu tej wady, próbę jej budowania na nowo w oparciu o silne centrum władzy – przez Chrobrego.

Doświadczenie to, wskazuje na potrzebę odbudowy wielkiej słowiańszczyzny, w trzech równoczesnych obszarach; 1) silnej władzy wykonawczej, trzymającej w swoim ręku silne wojsko, opartej na władzy konstytucyjnej z nadania całej wspólnoty nie tylko jej warstw czy jednego – najsilniejszego narodu. 2) silnej wolności kulturowej, politycznej, słowa, gospodarczej. 3) odbudowie kultury słowiańskiej w oparciu o wieloplemienne, rdzenne, słowiańskie wzorce. Bez żadnych domniemanych pochodzeń Słowian od Israela. To zostawmy religijnym doktrynom i domniemaniom historyczno podobnym. Pierwsze zapewni bezpieczeństwo i trwałość wewnętrznych przemian na Słowiańszczyźnie. Drugie, zintegruje odmienne narody słowiańskie i zapewni im swobody narodowe, brak dominacji np. rosyjskiej. Trzecie, uodporni Słowian na ideologie służące cudzej polityce i cudzym interesom.


9 komentarzy do “Zniszczenie ksiąg słowiańskich

 1. A poza tym wszyscy Żydzi udających martwych trupów po katastrofie Smoleńskiej którą upozorowali też na WTC mają się świetnie po drugiej stronie komputera przy obsłudze systemów bankowych żekomo nie żyją gdzie kawę po drugiej stronie codziennie piją .

  Polubione przez 1 osoba

 2. Może powinniśmy wrócić do budowania grodów otoczonych drewnianą palisadą wg. sprawdzonych słowiańskich wzorców? Ktoś nie zauważył, że upłynęło ponad 1000 lat i słowianie należą obecnie do różnych kręgów cywilizacyjnych. Stworzenie w takich warunkach jakiegoś jednego tworu jest czystą utopią.

  Polubienie

  • To właśnie takie myślenie powoduje, ze Słowianie nie będą się rozwijać i nigdy się ze sobą nie pogodzą. Jesteśmy Słowianami, ludem, dla którego ponoć nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia. Poddając się na samym początku nic nie zrobimy. Owszem zgodzę się, że obecnie różnice miedzy poszczególnymi narodami słowiańskimi bardzo duże, ale mimo wszystko jesteśmy jednym ludem. To inni chcą, żeby Słowianie tak myśleli, by myśleli, że nic się nie da zrobić. To wszystko po to aby nie próbowali poprawić swojego życia, żeby nie próbowali budować swojej potęgi, by nie kreowali swojej przyszłości. Dlaczego? Dlatego, że już wieki temu zauważono, że gdybyśmy się zjednoczyli to stalibyśmy się najpotężniejszym ludem na Ziemi, którego nikt by nie był w stanie zatrzymać. Uwolnijmy się od tego poddańczego myślenia. Uwierzmy w siebie. Uwierzmy, że zmiana jest możliwa, że możliwe jest zjednoczenie. Chociaż spróbujmy i otwórzmy swoje umysły. Zróbmy to dla siebie, dla swoich rodów, narodów i dla całej wielkiej Słowiańszczyzny. SŁAWA!

   Polubione przez 1 osoba

 3. Ahaha wszystko jasne – jak czegoś nie ma to musowo ktoś zniszczył dowody. Cyklopi też istnieli i jednorożce tylko ktoś zniszczył ich kości, zapewne Mieszko I i desant z Watykanu. Psychiatryk się kłania!

  Polubienie

 4. a, czy ktoś nie zauważył, że jedynym problemem naszej słowiańskiej cywilizacji jest poddanie się LICHWIE?
  Wystarczy wprowadzić nową formę rozliczania dóbr i usług, na poziomie lokalnym…, a reszta przyłączy się do CYWILIZACJI ŻYCIA!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s