Klątwy rzucone na Królów Polski, Polskę i Polaków

Klątwy-watykańskie


„Klątwy Watykanu na Polskę pozostają do dziś nieodwołane. Watykan wielokrotnie rzucał rytualne klątwy na nas i na naszych historycznych władców. Te klątwy do dziś energetycznie działają, podporządkowując nas fizycznie i mentalnie hegemonii obcej duchowo naszemu prawdziwemu dziedzictwu (i wielopoziomowo zmanipulowanej) ideologii.”

„Watykan nigdy się nie pieścił z Polską, nie tylko rzucał klątwy na nasz kraj jak mu pasowało ale co gorsza zawsze wspierał Wrogów Polski w krytycznych dla naszego państwa chwilach. Tak było podczas Rozbiorów Polski gdzie był właściwie jej Inspiratorem, tak było podczas Powstania Listopadowego a jeszcze dobitniej podczas Powstania Styczniowego. A w krytycznym dla II-giej Rzeczpospolitej 1939r Watykan poparł Adolfa Hitlera i zerwał konkordat z Polską ustanawiając nową administrację kościelną na terenach Polski zgodnie z potrzebą Niemców.

Nigdy i nigdzie na terytorium całej Europy nie została wyparta i zniszczona Wiara Przyrodzona. To Wiara Przyrodzona i etniczne religie Europy są Filarem i Fundamentem Wspólnej Europy.”

1079 r. Święty Stanisław biskup krakowski zdradza Polskę i rzuca klątwę na króla Bolesława.Jakub ze żnina


1146 r. arcybiskup Jakub ze Żnina rzuca klątwę na Władysława Wygnańca.

1148 r. klątwa biskupa rzymskiego Eugeniusza III W WYNIKU KTÓREJ legat papieski Gwidon wezwał na pomoc przeciw Polsce WOJSKA CESARSKIE, KTÓRE poprowadził krzyżowiec Fryderyk Barbarossa.

1206 do 1210 r. papież Innocenty III klątwami regulował stosunki w naszym kraju.

1319 r. Sąd papieski okłada króla Łokietka klątwą, a jego państwo interdyktem.

1410 r. Po bitwie pod Grunwaldem papież Marcin V obłożył klątwą króla polskiego i wszystkich Polaków do ENTEGO POKOLENIA. Klątwa ta do dziś nie została zdjęta z POLSKI I POLAKÓW obowiązuje ona nadal i w myśl prawa kanonicznego wszyscy Polacy są przeklętymi Antychrystami.

1610 – 1618 r. – Watykan uniemożliwia Unię Polsko-Litewsko-Moskiewską

1791 r. – Watykan inspiruje Rozbiory Polski, a polscy hierarchowie kościelni biorą udział w Zdradzie Targowickiej

1794 r. – Za Targowicę Kościuszko powiesił kilku biskupów, m.in. Massalskiego i Kossakowskiego !. A Prymas M. Poniatowski i paru innych hierarchów ocaliło głowy, chroniąc się pod opiekę carycy Jekatieriny!

1830 – Papież potępił Powstanie Listopadowe i powstańców polskich

1848- 1856 – Papiestwo uniemożliwiło Adamowi Mickiewiczowi stworzenie Legionów Polskich i wyzwolenie Polski w Wiośnie Ludów a potem w wojnie turecko-rosyjskiej

1863 – Papież potępił Powstanie Styczniowe i powstańców polskich

1939 r. – Watykan popiera Hitlera i wypowiada Konkordat Polsce, oddaje polskie ziemie pod jurysdykcję biskupów Hitlera


Watykan rzucił klątwy na polskich królów:

Bolesława I Chrobrego:

Chrobry

 Mieszka II Lamberta:

Mieszko_II_Lambert

Bolesława II Śmiałego (Szczodrego):

 Boleslaw_Smialy

  Bolesława III Krzywoustego:

Boleslav_III_of_Poland

Kazimierza III Wielkiego:

Kazimierz_III_Wielki

Władysława II Jagiełłę:

Wladyslaw_Jagiello

oraz na Polskę:


Źródła:

www.bialczynski.pl


Tajne Archiwum Watykańskie

18 komentarzy do “Klątwy rzucone na Królów Polski, Polskę i Polaków

 1. Trzeba również powiedzieć o tym, że to nie Władysław Herman sprowadził zakon Najświętszej Marii Panny do Polski czyli zakon krzyżacki tylko sam papież Grzegorz IX nadal Pomorze i Ziemię Chełmińską zakonowi, czyli dał im nie swoje! Mityczny Zagłoba też dawał Inflanty!

  Polubienie

 2. Ataki na Polske i Kosciol skoncza sie tragicznie dla wrogow Kosciola Swietego. Bog stworzyl ludzi kocha ich. Towarzysz szatan chce zniszczyc ludzi i Ziemie. Milosierny Jezu daj Laske wiary i nawrocenia wrogom Kosciola Swietego. Jezu Ufam Tobie

  Polubienie

 3. Coś się tu nie zgadza.W 1410 r był to okres schizmy zachodniej i dopiero w roku 1417 na soborze w Konstancji dokonano detronizacji trzech papieży Grzegorza XII,Benedykta XIII i
  Jana XXIII i powołano w listopadzie Marcina V .Więc ewentualną klątwę mógł rzucić ewentualnie któryś z antypapieży a takowa jest bezskuteczna chyba że uznamy rzucającego za legalnego papieża.Ale o t mogą zadecydować tylko biegli w sprawach prawa kanonicznego.

  Polubione przez 1 osoba

 4. NAPISAŁEŚ: „1410 r. Po bitwie pod Grunwaldem papież Marcin V obłożył klątwą króla polskiego i wszystkich Polaków do ENTEGO POKOLENIA.”. FAKT: Marcin V został papieżem w 1417 roku. ŹRÓDŁO: https://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_V. WNIOSEK: To co napisałeś jest nieprawdą. Papież Marcin V nie mógł nałożyć klątwy bo nie był wtedy papieżem…

  Polubione przez 1 osoba

  • jest napisane po bitwie pod Grunwaldem, nie jest napisane czy jest to dwa dni po bitwie czy miesiąc. 1418 na 100% nastepuje po 1410 czyli napisal prawde. wystarczy pomyslec.

   Polubienie

 5. Borze, znowu te brednie o klątwie rzuconej rzekomo po Grunwaldzie. Czy ktoś przed bezrefleksyjnym powielaniem bzdur z internetu mógłby najpierw sprawdzić czy to faktycznie prawda…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s