Klątwy rzucone na Królów Polski, Polskę i Polaków

Klątwy-watykańskie


„Klątwy Watykanu na Polskę pozostają do dziś nieodwołane. Watykan wielokrotnie rzucał rytualne klątwy na nas i na naszych historycznych władców. Te klątwy do dziś energetycznie działają, podporządkowując nas fizycznie i mentalnie hegemonii obcej duchowo naszemu prawdziwemu dziedzictwu (i wielopoziomowo zmanipulowanej) ideologii.”

„Watykan nigdy się nie pieścił z Polską, nie tylko rzucał klątwy na nasz kraj jak mu pasowało ale co gorsza zawsze wspierał Wrogów Polski w krytycznych dla naszego państwa chwilach. Tak było podczas Rozbiorów Polski gdzie był właściwie jej Inspiratorem, tak było podczas Powstania Listopadowego a jeszcze dobitniej podczas Powstania Styczniowego. A w krytycznym dla II-giej Rzeczpospolitej 1939r Watykan poparł Adolfa Hitlera i zerwał konkordat z Polską ustanawiając nową administrację kościelną na terenach Polski zgodnie z potrzebą Niemców.

Nigdy i nigdzie na terytorium całej Europy nie została wyparta i zniszczona Wiara Przyrodzona. To Wiara Przyrodzona i etniczne religie Europy są Filarem i Fundamentem Wspólnej Europy.”

1079 r. Święty Stanisław biskup krakowski zdradza Polskę i rzuca klątwę na króla Bolesława.Jakub ze żnina


1146 r. arcybiskup Jakub ze Żnina rzuca klątwę na Władysława Wygnańca.

1148 r. klątwa biskupa rzymskiego Eugeniusza III W WYNIKU KTÓREJ legat papieski Gwidon wezwał na pomoc przeciw Polsce WOJSKA CESARSKIE, KTÓRE poprowadził krzyżowiec Fryderyk Barbarossa.

1206 do 1210 r. papież Innocenty III klątwami regulował stosunki w naszym kraju.

1319 r. Sąd papieski okłada króla Łokietka klątwą, a jego państwo interdyktem.

1410 r. Po bitwie pod Grunwaldem papież Marcin V obłożył klątwą króla polskiego i wszystkich Polaków do ENTEGO POKOLENIA. Klątwa ta do dziś nie została zdjęta z POLSKI I POLAKÓW obowiązuje ona nadal i w myśl prawa kanonicznego wszyscy Polacy są przeklętymi Antychrystami.

1610 – 1618 r. – Watykan uniemożliwia Unię Polsko-Litewsko-Moskiewską

1791 r. – Watykan inspiruje Rozbiory Polski, a polscy hierarchowie kościelni biorą udział w Zdradzie Targowickiej

1794 r. – Za Targowicę Kościuszko powiesił kilku biskupów, m.in. Massalskiego i Kossakowskiego !. A Prymas M. Poniatowski i paru innych hierarchów ocaliło głowy, chroniąc się pod opiekę carycy Jekatieriny!

1830 – Papież potępił Powstanie Listopadowe i powstańców polskich

1848- 1856 – Papiestwo uniemożliwiło Adamowi Mickiewiczowi stworzenie Legionów Polskich i wyzwolenie Polski w Wiośnie Ludów a potem w wojnie turecko-rosyjskiej

1863 – Papież potępił Powstanie Styczniowe i powstańców polskich

1939 r. – Watykan popiera Hitlera i wypowiada Konkordat Polsce, oddaje polskie ziemie pod jurysdykcję biskupów Hitlera


Watykan rzucił klątwy na polskich królów:

Bolesława I Chrobrego:

Chrobry

 Mieszka II Lamberta:

Mieszko_II_Lambert

Bolesława II Śmiałego (Szczodrego):

 Boleslaw_Smialy

  Bolesława III Krzywoustego:

Boleslav_III_of_Poland

Kazimierza III Wielkiego:

Kazimierz_III_Wielki

Władysława II Jagiełłę:

Wladyslaw_Jagiello

oraz na Polskę:


Źródła:

www.bialczynski.pl


Tajne Archiwum Watykańskie

20 komentarzy do “Klątwy rzucone na Królów Polski, Polskę i Polaków

 1. Trzeba również powiedzieć o tym, że to nie Władysław Herman sprowadził zakon Najświętszej Marii Panny do Polski czyli zakon krzyżacki tylko sam papież Grzegorz IX nadal Pomorze i Ziemię Chełmińską zakonowi, czyli dał im nie swoje! Mityczny Zagłoba też dawał Inflanty!

  Polubienie

 2. Ataki na Polske i Kosciol skoncza sie tragicznie dla wrogow Kosciola Swietego. Bog stworzyl ludzi kocha ich. Towarzysz szatan chce zniszczyc ludzi i Ziemie. Milosierny Jezu daj Laske wiary i nawrocenia wrogom Kosciola Swietego. Jezu Ufam Tobie

  Polubienie

 3. Coś się tu nie zgadza.W 1410 r był to okres schizmy zachodniej i dopiero w roku 1417 na soborze w Konstancji dokonano detronizacji trzech papieży Grzegorza XII,Benedykta XIII i
  Jana XXIII i powołano w listopadzie Marcina V .Więc ewentualną klątwę mógł rzucić ewentualnie któryś z antypapieży a takowa jest bezskuteczna chyba że uznamy rzucającego za legalnego papieża.Ale o t mogą zadecydować tylko biegli w sprawach prawa kanonicznego.

  Polubione przez 1 osoba

 4. NAPISAŁEŚ: „1410 r. Po bitwie pod Grunwaldem papież Marcin V obłożył klątwą króla polskiego i wszystkich Polaków do ENTEGO POKOLENIA.”. FAKT: Marcin V został papieżem w 1417 roku. ŹRÓDŁO: https://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_V. WNIOSEK: To co napisałeś jest nieprawdą. Papież Marcin V nie mógł nałożyć klątwy bo nie był wtedy papieżem…

  Polubione przez 1 osoba

  • jest napisane po bitwie pod Grunwaldem, nie jest napisane czy jest to dwa dni po bitwie czy miesiąc. 1418 na 100% nastepuje po 1410 czyli napisal prawde. wystarczy pomyslec.

   Polubienie

 5. Borze, znowu te brednie o klątwie rzuconej rzekomo po Grunwaldzie. Czy ktoś przed bezrefleksyjnym powielaniem bzdur z internetu mógłby najpierw sprawdzić czy to faktycznie prawda…

  Polubienie

 6. Dobra ludzie…ale fakt pozostaje faktem że w październiku 2021 wysoki przedstawiciel Watykanu w Moskwie spotkał się z Ławrowem i w zasadzie Watykan poparł politykę Kremla wobec Ukrainy…Ludzie wcale bym się nie zdziwił gdyby okazało się że Watykan finansuje Putina biorąc pod uwagę wcześniejsze wyczyny Watykanu…przemyt zbrodniarzy nazistowskich do Ameryki Południowej, handel skradzionymi przez nazistów dziełami sztuki czy też pranie brudnych pieniędzy mafijnych…Ludzie Watykan nikomu nie służy oprócz siebie na pewno nie Bogu,jak już komuś służy to temu tam na dole…i fakt pozostanie również faktem że KK wymordował kilka dziesiąt razy więcej ludzi niż Hitler,Stalin i Japońce razem wzięci.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s