„Myślicie, że Naród Polski się o tym nie dowie” !

Wolna-Lechia-wolni-Lechici


WP: Sympatycy i zwolennicy PIS’u przyglądajcie się Jarosławowi Kaczyńskiemu  jakie decyzje podejmie poprzez swoich podwładnych w sprawie roszczeń/odszkodowań żydowskich


POLSKIE MAJĄTKI trafiały w RĘCE ŻYDÓW za ZDRADĘ POLSKI?!!! „OTÓŻ JA, OFICER WOJSKA POLSKIEGO, TU, w OBECNOŚCI WSZYSTKICH tu ZEBRANYCH, DAJĘ SŁOWO HONORU, że panią przeproszę, jeśli na następne spotkanie przyniesie chociaż jeden akt notarialny, że taki to a taki Icek otrzymał od swego ojca czy matki, spadek w postaci majątku ziemskiego, czy młyna itd. Bo tak odbywa się przekazywanie majątków kolejnemu pokoleniu na całym świecie, a także i w Polsce. Ale pani go nie przyniesie, bo takich aktów notarialnych żaden Żyd nie posiadał.

Posiadał inny akt nadania mu tych dóbr – Dekret cara Aleksandra II, który Żydom i każdemu innemu, nadawał taki majątek. Wie pani za co? – ZA ZDRADĘ POLSKI.

Polski, która jako jedyne państwo na świecie przyjmowała Żydów ze wszystkich krajów, które Żydów wyrzucały. A wyrzucały liczne kraje Europy – dekretami królów, wyrzucały wielokrotnie na przestrzeni kilku wieków. I przecież nie za dobrą pracę dla kraju, w którym byli, ale za grabież, oszukaństwa, morderstwa, lichwę i przejmowanie władzy w swoje ręce.


Źródło artykułuKrzyż Słowiański


Polska ich przygarniała i nadawała liczne przywileje, szczególnie w handlu.

W okresie rozbiorów Polski, ŻYDZI – ich przywódcy, PODSYCALI i PODGRZEWALI ATMOSFERĘ do POWSTAŃ. Ale nie dlatego, żeby Polska zrzuciła jarzmo ucisku caratu. Ale dlatego, że WIDZIELI w DEKRECIE CARA OKAZJĘ, by POSIĄŚĆ MAJĄTKI POLAKÓW.

A przypomnę tu państwu, że w tym okresie, kształcić swoje dzieci mogli ziemianin, właściciel tartaku czy młyna lub olejarni lub apteki. To była warstwa ludzi, gdzie patriotyzm przekazywano z pokolenia na pokolenie.

Chłopi posiadający kilka mórg ziemi i klepiący biedę nie myśleli o wykształceniu swych dzieci. I do powstań nie szli synowie biednych chłopów, a właśnie tych ludzi których stać było na naukę swych dzieci.

ŻYDZI, SKWAPLIWIE i DOKŁADNIE DONOSILI do WŁADZ CARSKICH o TYCH, co POSZLI do POWSTANIA. I na mocy DEKRETU CARÓW PRZEJMOWALI te WSZYSTKIE DOBRA.

Odpłacili narodowi i Polsce za to, że ich, jak swych synów, przygarniała w dniach, gdy wypędzano ich z wielu krajów. ODPŁACALI ZDRADĄ na RZECZ CIEMIĘŻYCIELA i ZABORCY, i to BEZ ŻADNYCH SKRUPUŁÓW.

Zresztą nie tylko pod zaborem rosyjskim to robili, u NIEMCÓW ZAŻĄDALI, by WYDZIELIĆ CZĘŚĆ POLSKI DLA NICH. A NA ŚWIECIE żądali ZROBIENIA z POLSKI JUDEO-POLONII.

Na tę okoliczność zachowały się liczne dokumenty tak na świecie jak i w Polsce.

Mojemu dziadkowi i jego bratu, którzy poszli do powstania, nie tylko odebrano całe majątki na rzecz Żydów zdrajców, ale zesłano ich na sybir. I na zawsze zostali na Syberii lub może zginęli po drodze na Syberię.

A pani śmie się tu DOPOMINAĆ ZWROTU tych MAJĄTKÓW?!

W ten sposób zabieracie całe ulice, np. w Krakowie. Domy, które zostały przez Polskę Ludową, czyli przez Naród, odbudowane lub wyremontowane wy mając swoich prezydentów lub premierów i ministrów odbieracie po cichu, bez rozgłosu.

MYŚLICIE, że NARÓD POLSKI o tym SIĘ NIE DOWIE?”

za: Albin Siwak: „Chciałbym dożyć takich dni”


Źródło artykułu

7 komentarzy do “„Myślicie, że Naród Polski się o tym nie dowie” !

  • Szanowna Anno większość majątków kościelnych powstała wskutek darowizn bogatej Polskiej szlachty jak i bogatego ziemiaństwa które to majątki póżniej zostały zabrane przez komunistów ,kiedyś za czasów szlacheckich całe wsie były własnością moznych władców którzy to część swoich gruntów przeznaczały na budowę świątyń bedąc ich fundatorami ,w mojej parafii jest taki kosciół który został wybudowany jako wotum za szczesliwy powrót z wojny zTurkami więc proszę nie wyrazac sie o kosciele jako ścierwo bo z tego mozna wnioskowac ze z edukacją historyczna jest u Pani na bakier

   Polubienie

   • Nie masz racji, majątki kler przeważnie wyłudzał strasząc piekłem i obiecując życie wieczne sami będąc SYNAMI ZATRACENIA, ponieważ katolicyzm to organizacja która opiera się przede wszystkim na fałszu i kłamstwie i z Panem Bogiem nie ma nic wspólnego. ABSOLUTNIE. W Apokalipsie św. Jana w rozdziale 17-18 określona jest jako Babilon WIELKI.

    Polubienie

 1. „Ktoś” ‚gdzieś’ na forum napisał coś takiego: „..dla mnie, „papierkiem lakmusowym” polskości jest stosunek „deklarowanego Polaka” do Ludobójstwa na Wołyniu.” Oczywiście chodzi tu o symbol wszystkich zbrodni i okrucieństw na Słowiańskim-Polskim Narodzie. I tak patrząc na działania PiSiu w sprawie właściwego upamiętnienia i bezwarunkowego nazwania psychopatów ludobójcami, zaś „zbrodnie” ludobójstwem na Polakach-Słowianach, to pissy od razu mają poważny problem! Jak widać zafundowany „deserek” w postaci 500+ Słowian z nich nie czyni!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s