Gdzie są żydzi ???

Mongols-Chazar


Kochany Wnuczku! Nie pisałem nigdy o najnowszych rewelacjach, jakie się ukazały na początku II dekady XXI wieku. A okazało się coś, co nawet mędrcom się nie śniło. Wyszło bowiem na jaw, że ci wszyscy pseudointelektualiści dyskutowali prawie 200 lat o czymś, co tak naprawdę nie istniało. Te wszelkie autorytety tworzyły wirtualne problemy, wyciągając, jak prestidigitator królika z kapelusza, coś co nazwali narodem żydowskim. Kościół katolicki stworzył nawet specjalną komisję do dialogu między katolikami, a żydami. A tu nagle nauka pokazała, że ci, których nazywamy Żydami, to Mongołowie.

Ale od początku. Nie ruszałem tematu, ponieważ sądziłem, że „wolna prasa” w tym kondominium nad Wisłą, lub jak kto woli, 52 stanie USA, taką perełkę informacyjną od razu rozgłosi wzdłuż i wszerz. Zamiast tego, czołowi „eksperci” i publicyści głównego nurtu dezinformacji zajmują się rajstopami pani Ewy Kopacz, czy innymi detalami jej ubioru. Nawet tzw. prawicowe blogi nie próbują ustosunkować się do tego tajnego Raportu Mossadu, który wyciekł już w 2013 roku, a przez „Veterans Today” został omówiony 3 lutego 2015 roku.


Autorstwo: dr Jerzy Jaśkowski. Nadesłano do „Wolnych Mediów”a20


Widocznie tym „prawicowym” blogom także wolno tylko o rajstopach pisać, lub opluwać wschodnich sąsiadów, z wyjątkiem tego zabiurkowego tworu, zwanego obecnie Ukrainą, a rządzonego przez obywatela Izraela i posiadającego wojsko złożone z najemników, którego sporą cześć stanowią obywatele Izraela. Musisz przyznać Wnuczku, że to bardzo dziwne.

Przypomnę, że według oficjalnej wersji podręcznikowej, państwo nazwane Izraelem powstało po tzw. Deklaracji Balfourta (02.11.1917 r.), czyli wymianie prywatnych listów pomiędzy panem em (przywódcą społeczności żydowskiej w Wielkiej Brytanii) i Balfourtem. Celem było przestawienie się prasy amerykańskiej z agitacji niemieckiej na anty i doprowadzenie do wymuszonego przyłączenia się USA do wojny przeciwko Niemcom. Co się udało.

Wybór Palestyny, jako terenów przyszłego państwa, był podyktowany dwoma powodami. Po pierwsze, poprzednia próba stworzenia folwarku żywnościowego w Brazylii, pod koniec XIX wieku, nie powiodła się, osadnicy „żydowscy” masowo uciekali do miast. A miejscowi Indianie wcale im w tym nie przeszkadzali. Postanowiono więc wybrać miejsce, z którego ucieczka będzie niemożliwa. Wiadomo było, że Arabowie, generalnie nomadzi, niechętni będą zagradzaniu terenów pod uprawy.

Drugim powodem było odkrycie w miejscu przyszłego Izraela olbrzymich złóż ropy naftowej i gazu. Problemem było sprowadzenie tam ludności. Przecież bogactwa naturalne bez ludzi nic nie znaczą. Stad organizowane pogromy w różnych częściach świata przez organizację wywiadu Izraela, zwaną w pierwszym okresie Mossad Leavilath Beth.

Podpisane porozumienie z Hitlerem doprowadziło do pierwszego transportu ludności „żydowskiej”, a dokładniej tzw. żydów aszkenazyjskich w 1935 roku na mocy układu Haavara z 1933 roku. Z Hamburga do Haify wypłynął statek z 5000 „żydów” – obywateli Rzeszy. Anglikom to się nie spodobało i zatopili ten statek u wybrzeży Haify.

Lepszym organizatorem państewka na pustyni była „soldateska legionowa” z Polski. Od 1930 roku mniej więcej zorganizowano specjalne połączenia kolejowe i lotnicze oraz morskie (Polonia – Burchard) kursujące z Warny do Haify. Do Warny była specjalna linia kolejowa. Sady pod Warszawą powstały w celu szkolenia przyszłych farmerów sadownictwa. A Szkoła Morska w Gdyni szkoliła przyszłych rybaków. Jednocześnie wojsko polskie szkoliło dywersantów. Akcje przerwała wojna 1939 roku. Ile Żydów wywieziono? Nie mogłem nigdzie znaleźć takiej informacji. Z luźnych szacunków wynika, że było to około 2 milionów.

Jak wiemy, w Polsce przedwojennej było ich 3,5 miliona, a więc ewakuowano ponad 60%. Jak podaje Donald Tusk w książce „Gdańsk”, już w 1938 roku Żydzi w Gdańsku sprzedali swoje mienie nieruchome Senatowi Wolnego Miasta Gdańsk za 308 00 guldenów. (Udało im się to odzyskać w III Rzeczypospolitej za darmo). Muzeum Żydowskie w Nowym Jorku, to właśnie akcesoria wywiezione z Gdańska. W związku z koniecznością zaludnienia terenów palestyńskich żydami, a wyraźnym brakiem ochoty tych ludzi do przesiedlania się, zorganizowano pogromy.

Takie „pogromy” ludności żydowskiej zaczęły się w Teheranie 1943 roku, Paryżu 1945 roku, Maroku, czy w Polsce: Kraków, Kielce. Wszystko to organizowała sekcja wywiadu Alija Bet. Zaskakujące więc, że w Polsce pisze się na temat „pogromu Kieleckiego” takie głupoty. Od razu wiesz Szanowny Czytelniku kto płaci za te dezinformacje. Powtórka w Kielcach była podyktowana złym przygotowaniem rozróby w Krakowie. Za mało ludzi się przestraszyło i generalnie nie chcieli wyjeżdżać na pustynię. Zresztą, kto przy zdrowych zmysłach rzuci dobry geszeft w Europie, aby sadzić roślinki w kibucach?

Chyba już wystarczająco długo przetrzymałem Twoją uwagę, nie podając istoty rzeczy – Raportu Mossadu. Mossad to Instytut Informacji, jedna z 5 części wywiadu Izraela. Otóż badania genetyczne wykazały ponad wszelką wątpliwość, że ludność zamieszkała w Izraelu w blisko 80% należy do plemienia Chazarów. Chazarzy, to plemię mongolskie, a nie semickie. No i mamy problem. Okazuje się, że ci najwięksi krzykacze o antysemityzmie, są Mongołami. Widać tutaj również siłę propagandy. Tak długo wmawiano tym ludziom, że są żydami, że sami w to uwierzyli.

Cały podział na tzw. żydów aszkenazyjskich, czy sefardyjskich, powstał dopiero w XVIII-XIX wieku. Był tworzony przez powstające konsorcjum Rothschilda. Historia bowiem, szczególnie w Polsce, od 300 lat była preparowana przez obcych. Przecież to państwowe szkoły wyższe, opłacane przez Moskwę, Berlin, czy Wiedeń, tworzyły odpowiednie księgi i tresowały odpowiednich przyszłych pracowników urzędów państwowych. Tresura była doskonała. Jeszcze w 1918 roku Polacy z pochodzenia na Podolu czy Wołyniu, witali polskie oddziały dwuznacznym pytaniem: „Po co tu przyszliście”?

A wszystko zaczęło się koło IV wieku, kiedy to na tereny, zwane później Dzikimi Polami, przywędrowało mongolskie plemię Chazarów. Chazarowie stworzyli organizm państwowy, który trzymał w szachu znaczną część dzisiejszej Ukrainy, aż po Kijów, Krym. Inaczej: historię tych terenów tworzyli Mongołowie, a nie jacyś Rusini, czy Skandynawowie. Wikingowie prowadzili handel w najbogatszym wówczas ośrodkiem, Cesarstwem Greckim – Bizantyjskim. Przenosili się rzekami od Niemna do Morza Czarnego. Jak zima przyszła wcześniej, to musieli zimować i w ten sposób powstawały osady. Osady takie zmieniały się w miasta, lub upadały i ginęły ze świadomości.

Zdziwienie budzi fakt pomijania przez historyków, szczególnie krakowskich, dowodów z wykopalisk. Wykopaliska wskazują, że na terenie np. dzisiejszego miasta Rzeszowa znajdował się garnizon rzymski. Czyli wcale nie po drugiej stronie Karpat, tylko na ziemi Lędzian. I handel tzw. szlakiem jedwabnym przechodził przez te tereny.

Przypominam, że mieszkańcy Poznania już w XIV wieku mieli swoje faktorie w Indiach. Mało tego, rzekomego odkrywcę portugalskiego Indii przyjmował w Goa kupiec poznański! XIX-wieczne niemieckie podręczniki dla Polaków, po polsku, wymieniają pierwszego polskiego władcę, imieniem Lech, od 520 do 549 roku. „Krakowiacy” z uporem jednak twierdzą, że to legendy. Czyli według nich, przez prawie 500 lat, tj. od czasów rzymskich garnizonów do Piasta, ziemie Lędzian się „wyludniły”, a Rzymianie budowali swoje forty na pustyni. Podobnie „historycy”, lub dokładniej, propagandziści krakowscy, chowają pod dywan kamienne – marmurowe budowle opisywane jeszcze w XIX wieku w pruskich przewodnikach, a znajdujące się na Pomorzu.

Te kolumny greckie przywożono przecież ot tak sobie, żeglarze nie mieli nic do roboty. Wbrew temu, co opowiadają urzędowi historycy tzw. szkoły krakowskiej, ani Kijów, ani żadne inne miasto nie stworzyło na tych terenach organizacji państwowej. Były to typowe republiki, miasta – państwa. Kupcy w odpowiednich dla wymiany handlowej miejscach tworzyli osady. Proszę nie zapominać, że dróg nie było i najlepszym środkiem transportu aż po XX wiek były rzeki. Jedna łódź zabierała więcej towaru, aniżeli cała karawana. Powstawały w miejscach krzyżowania się dróg wodnych miasta. Oczywistym stawało się, że takie miasta musiały mieć zabezpieczenie, czyli straże. Żaden uczciwy kupiec nie splamił się pracą strażnika. Do brudnej roboty wynajmowano najemników. Akurat tych zawsze jest pod dostatkiem. Jak nie wierzysz, Drogi Wnuczku, to zobacz ilu ich biło się na Ukrainie w 2014/15. Jakieś bataliony Donbas czy Azow i inne, stworzone są tylko z opłacanych najemników, w dużej części z Izraela. A minęło 1,5 tysiąca lat.

Wbrew temu, co opowiada nagminnie w TV Republika pan profesor Nowak, miasta te nigdy nie stworzyły jednego ośrodka politycznego. Czym innym było państewko Kijowskie, a czym innym Nowogród. Nowogród jeszcze w XIV wieku rządził się poprzez sejm bezpośredni, czyli wiec. W Kijowie był naczelnik, zwany kneziem. Nie miało to nic wspólnego z pojęciem książę. Książę był dziedziczny z krwi, a kneź był wybierany przez radę kupców. Oczywiście, zdarzało się często, że wybierano syna poprzedniego knezia. Jest to zrozumiałe. Taki synek znał temat, znał ludzi i był przewidywalny.

Poza tym, Kijów, czy Nowogród, nie miały nic wspólnego z chanatem moskiewskim. Moskwa to twór mongolski, a nie słowiański. Takich szkolnych błędów nie wolno robić, chyba, że jest to ciąg dalszy otumaniania ludu nad Wisłą. Podobnie wymaga sprostowania częsty błąd uznawania tytułu cara, jako równorzędnego, czy tego samego, co cesarz.

Cesarz w Europie łacińskiej pochodzi od Cezara. Natomiast tytuł cara pochodzi od hagana mongolskiego. Otóż chanat chazarski, daty są różne, zależne od źródła, koło roku 628, lub 700, przyjął judaizm. Wiadomo, że w azjatyckiej cywilizacji jak władca przyjmuje, to ludek musi także. Stąd powstali Żydzi, zwani później aszkenazyjskimi. To samo robili protestanci słynnym powiedzeniem: „czyja władza tego religia”. No ale protestantyzm, to sekta powstała na bazie judaizmu.

Państwo chazarskie przetrwało przez około 4 wieki. To jest więcej, aniżeli Polska Jagiellonów. Po ich rozbiciu przez Olega Kijowskiego w 829 inni podają datę 865 roku, te tereny zajęli Pieczyngowie, potem Mongołowie, zwani w Polsce Tatarami (naprawdę Tatarzy to stosunkowo nieliczne plemię nad Bajkałem).

Mongołowie przez 300 lat rządzili terenami dzisiejszej Moskwy i Ukrainy. Oczywiście do walki brali oddziały zaciężne, składające się z mieszkańców podbitych ziem. Czyli jak np. robili rajdy na Polskę, to w pierwszych szeregach szli mieszkańcy Kijowa i okolic, czyli i Rusini i Chazarzy. Mongołowie byli bardzo cywilizowanym ludem, jak na owe czasy, i posiadali doskonałą administrację, prowadzoną przez chińczyków. U nas takiej administracji jeszcze nie było. Zwierzchność mongolska została zrzucona przez Moskwę dopiero po koniec XV wieku. Dzikie Pola natomiast, spustoszone poprzez branie niewolnika i handel nim, prowadzony przez Chazarów, były stopniowo od czasów Kazimierza Wielkiego obsadzane przez Polaków.

Kazimierz Wielki  już w 1346 roku przyłączył Halicz. Ale ludzie żyli i jak już raz przyjęli wiarę w Jahwę to ją utrzymywali. Mongołom było wszystko jedno, w co kto wierzy, byle płacił podatki. Zupełnie podobnie jak dzisiaj Brukseli. Proszę zauważyć, że wysokość naszych podatków na rzecz Brukseli nigdy nie jest oficjalnie podawana. Praktycznie wszystkie miasta na Podolu, Wołyniu, Dzikich Polach, zakładali Polacy w okresie od XV do XVI wieku.

Takie miasta na terenie obecnej Ukrainy, jak Podgrodzie, założono w 1560 roku, Sieniawscy założyli: 1549 – Kałusz, 1552 – Brzeżany, 1578 Tustań, czyli Chrostków, 1576 – Oleszyce, 1676 Sieniawę. Tęczyńscy założyli: Tarnogórę – 1548, Toporów – 1605. Zamojscy założyli w 1580 – Zamość, 1588 – Krzeszów, 1615 – Rogoźno, czyli Tomaszów, Żółkiewscy założyli: Brody – 1584, Żółkiew. Potoccy założyli: Stanisławów, 1553 – Suchosław, czyli Jabłonów, 1570 – Potok, 1676 – Tartaków, 1692 – Krystynopol, 1717 Kuty. Herburtowie założyli: 1515 – Podkamień, 1538 – Kukizów, 1566 – Dobromil. Żórawińscy założyli: 1489 Bukaczowce, 1563 Jaryczow, w tym samym okresie –Żórawno. Lipscy założyli: 1607 – słynny Bełżec, 1620 – Lipsko. Łaszczowie założyli: 1503 – Strzemilcze, 1549 – Laszczow, dawniej Domanyszew. Tarłowie założyli: 1570 – Mikołajów, Fredrowie założyli: 1580 – Niemirów, Firleje założyli: 1570 – Firlejów, Reje założyli: 1547 – Rejowice, Jordanowie założyli: 1595 – Mikuliniec, Siermieńscy: 1504 – Pomorzany, Jazłowieccy: 1559 – Barysz, Mieleccy: 1548 – Ujście nad Dniestrem, Maciejewscy: 1557 – Maciejów, Pileccy: 1569 – Sokołów,
Płazowie: 1615 Płazów.

Już na tej króciutkiej liście widzisz, że tereny te do XVI/XVII wieku były praktycznie niezamieszkałe. Pozostałości Mongołów, czyli Chazarów, żyły w przenośnych jurtach. Dopiero przyjście Polski cywilizowało i zaludniało te tereny, spustoszone właśnie przez najazdy Mongołów i zabieranie niewolnika. A to tylko nieznaczna część wkładu Polski w kulturę i właściwie tworzenie tych terenów. W 1397 roku powstał Leżajsk, 1400 – Hrubieszów, 1420 Dunajów, 1424 – Sokal, 1455 – Rawa, 1471 – Komarno, 1510 – Żurów, 1515 – Urhynów, 1525 – Husaków. I w taki sposób można by zapisać całą następną stronę. Akty założycielskie były jeszcze w XIX wieku w archiwach. Ludność do tych miast przychodziła z terenów całej Rzeczypospolitej.

W XVIII wieku, wraz z wojnami tureckimi, w które wepchnęli nas Habsburgowie, Chazarzy – czyli żydzi aszkenazyjscy – czyli górscy żydzi, jak ich nazywają Rosjanie, prowadzili system zaopatrzeniowy walczących wojsk, saskich, ruskich, tureckich. W związku z odmienna rasą wyraźnie widoczną, trzymali się razem i żenili między sobą głównie.

Grupa kapitałowa Rothschilda (Niemcy z księstwa Heskiego) korzystała z ich zwartości, robiąc doskonale interesy. Podobne interesy robili w czasie wojen religijnych w Niemczech. Stąd właśnie, pod koniec XIX wieku tzw. pogromy żydowskie w Rosji. Albowiem chodziło o robotnika do plantacji w Ameryce Południowej. Jakie są reperkusje takiego jednoznacznego i nie do podważenia Raportu o mongolskim pochodzeniu obecnych mieszkańców Izraela? Ano, upadł dogmat o rzekomych prawach tych ludzi do swoich siedzib historycznych, czyli ziem palestyńskich. Mongołowie nigdy w Palestynie, czy Judei, nie mieszkali. Co prawda Arabowie mówili to już od lat, ale kto by tam przejmował się jakimiś nomadami i tym, co oni mówią. Obecnie sytuacja jest poważniejsza. Badań genetycznych, na obecnym poziomie wiedzy, nie da się podważyć. Jeżeli więc ludzie mieszkający w Izraelu nie są Semitami, to jakim prawem mieszkają na ziemi semickiej, powołując się na korzenie?

Jak podaje „Veterans Today”, opierając się na wypowiedzi wysokiego funkcjonariusza wywiadu, że najlepsze byłoby przetransportowanie ich z powrotem na Ukrainę. Jeżeli porównamy daty powstania Raportu 2009 rok, datę „wycieku” raportu 2012 rok i powstanie zamieszek, a potem przewrotu politycznego na Ukrainie, to można powiedzieć, że wszystko się zgadza. Źródło informacyjne z kręgów wywiadowczych od razu zastrzega się, że oczywiście wszystkich ludzi od razy nie przetransportujemy na Ukrainę. Nie posiadamy ani środków, ani funduszy w takiej wysokości, ale kto chce, będzie miło wspomagany. Na wszelki wypadek mamy cenzurę wojskową. Sam musisz się domyśleć, Wnuczku, w jakim celu. Wszyscy „żydzi”, którzy będą chcieli wrócić, będą mile widziani. Dlatego pełniącym funkcję Prezydenta tego zabiurkowego tworu jest obywatel Izraela. Musi przecież przygotować teren. Inni publicyści już zaczynają urabiać opinię publiczną twierdzeniami: Jesteśmy dumni, że jesteśmy ludem z 4000-letnią historią i wracamy do naszych korzeni do Europy.

Redakcja „Veterans Today” podsumowuje to w następujący sposób. Widać wyraźnie, że obecne działania Izraela są kontynuacją działań potomków barbarzyńskich plemion azjatyckich. Palestyńczycy spokojni pasterze i hodowcy pochodzą od pierwotnych mieszkańców tych terenów.

Jakie to może mieć reperkusje dla Polski? A no niestety może. Już w 1916 roku powstała koncepcja Judeopolonii. Pisał o tym szeroko dr Leszek Andrzej Szcześniak w latach 1990. Już w marcu ubiegłego roku podobno Gmina Żydowska z Krymu ewakuowała się do Polski. W 2012 roku samo województwo wrocławskie wydało podobno 2000 paszportów ludziom z Izraela.

Występują daleko idące reperkusje stwierdzenia, że obywatele Izraela są Chazarami, a nie Semitami. Na przykład jakie odszkodowania mają dostać „żydzi”, skoro hitlerowscy dokonywali ich holocaustu, a to nie są żydzi, tylko mongoły? Albo jak można skazać kogoś za to, że jest antysemitą, kiedy to nie Semici tylko Chazarzy?

Obecnie od razu możesz odróżnić blog trolli od prawdziwego. Jeżeli nadal będzie pisał o antysemityzmie to trolle. I cała akcja jest typowym praniem mózgu. A tak naprawdę, za wszystkim kryje się brak wody w Izraelu. Bez wody nie da się żyć, stąd ideologiczne uzasadnianie deportacji. Ludki uwierzą i przesiedlenia na masową skalę będą się odbywały dobrowolnie, lub pod przymusem. W planach demograficznych Izrael miał populację w 2010 roku ok. 8,5 miliona ludzi, a w 2017 ma mieć tylko ok. 4,5 miliona. Wszytko zaplanowane, tylko ludek ma się dowiedzieć we właściwym czasie. Przecież Henry Kissinger powiedział, za 10 lat nie będzie Izraela. Było to w 2012 roku. Typowa fałszywa flaga.


Autorstwo: dr Jerzy Jaśkowski. Nadesłano do „Wolnych Mediów”


BIBLIOGRAFIA

1. http://en.wikipedia.org/wiki/Mossad_LeAliyah_Bet
2. http://en.wikipedia.org/wiki/Aliyah_Bet
3. http://pl.wikipedia.org/wiki/Deklaracja_Balfoura
4. http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Leszek_Szcześniak
5. https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/11/04/judeopolonia-zydowskie-panstwo-w-panstwie-polskim-dr-andrzej-leszek-szczesniak/
6. http://pl.scribd.com/doc/123652605/Genome-Evolution-of-Jewish-Population-John-Hopkins
7. http://blogs.timesofisrael.com/leaked-report-israel-acknowledges-jews-in-fact-
8. http://blogs.timesofisrael.com/looking-back-at-the-hatikvah-controversy-from-independence-day-the-hope-and-competing-hopes/khazars-secret-plan-for-reverse-migration-to-ukraine/
9. http://www.jewishpress.com/indepth/opinions/must-a-jewish-state-be-zionist/2013/07/03/
10. http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=13261&Itemid=119
11. http://www.batr.org/terror/042114.html
12. http://tabletmag.com/scroll/178152/are-ashkenazi-jews-descended-from-khazars
13. http://www.jpost.com/Diaspora/Home-genetics-kits-could-identify-millions-with-Jewish-roots-372835
14. http://www.darkmoon.me/2013/top-israeli-scientist-says-ashkenazi-jews-came-from-khazaria-not-palestine/
15. http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14742&Itemid=119
16. http://www.polishclub.org/2015/01/29/dr-jerzy-jaskowski-panstwo-ktorego-historia-jest-na-klamstwie-nie-moze-przetrwac/
17. http://www.polishclub.org/2014/12/27/dr-jerzy-jaskowski-swieta-bozego-narodzenia-wojny-banksterow/
18. http://www.polishclub.org/2014/10/20/dr-jerzy-jaskowski-upadek-panstwa-izrael-problem-wody-pitnej-czesc-i/
19. http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/jak-banderowcow-wydmuchano/
20. http://wolnemedia.net/polityka/ukraina-zydowsko-chazarski-kaganat/
21. http://pl.scribd.com/doc/123652605/Genome-Evolution-of-Jewish-Population-John-Hopkins
Za: http://wolnemedia.net/historia/gdzie-sa-zydzi/
Data publikacji: 22.02.2015
Przekład: RX

Źródło artykułu


28 komentarzy do “Gdzie są żydzi ???

 1. Ostatnie badania genetyczne zaprzeczaja teori nawrocenia Khazarow na Judaizm:

  Considering the historical records of Ashkenazi Jews, three potential geographic sources should be considered: the Near East, which was the geographic location for the ancient Hebrews; Europe, which was the residence of the Ashkenazi Jewish Diaspora and the region in which they evolved for nearly two millennia; and the region overlapping with the no longer extant mid-11th Century Khazarian Khaganate, whose ruling class has been suggested to have converted to Judaism18. Our data render the latter source highly unlikely since the Khazarian Khaganate overlapped with the Northern Pontic-Caspian steppe and the North Caucasus region, in which just one Nogay sample carried the R1a-M582 haplogroup (Table 1). Furthermore, the Nogays, formerly a powerful Kipchak Turkic-speaking nomadic confederation, are relatively recent inhabitants of the Caucasus, and the STR haplotype of the sole R1a-M582 Nogay sample lies outside of the Levite cluster. Had the Caucasus region been the source for the Ashkenazi modal lineage, we likely would have found R1a-M582 Y-chromosomes in some of its 20 local populations examined in our sample of more than 2,000 Y-chromosomes (Table 1).

  Caly artykul w Polishgenes blog:
  Tuesday, December 17, 2013
  Near Eastern origin of Ashkenazi Levite R1a

  Polubienie

  • zydowska propaganda majaca na celu usankcjonowanie izraela.takie falszowanie nauka i historian to pestka dla syjonistow i zachodniej eutopy ktora odciela swoje pochodzenie z ewschodu..wyjasnie,z polnocnego kaukazu chazarowie przedostali sie do europy przez kaukaz,do turcjii.z tterenow kazahstanu przedostali sie do europy przez ukraine i polske.ci pierwsi przyjeli pozniej zydow hiszpanskich ktorzy wywolali wojne religijna na bliskim wschodzie ktora turkom dala mozliwosc podbicia afryki i poludniowej europy.dzialajac na terenie europy przyjeli judaizm i dostali przywileje lichwy i handlu niewolnikami oraz interesow handlowych i produkcjii walut.tak jak w polsce odpowiadali bezposrednio przed krolami poniewaz pracowali na interes rodzin krolewskich.habsburgowie zostali zbudowani sila zydowstwa,dokonujac skspansjii z hiszpanii na zachod.habsburgowie zawsze swietnie dogadywali sie z turkami,oraz z aszkenazyjczykami przeciwko carskiej rosjii ktora hazarow tepila.w czasach rzymu zydzi to byla agentura na podbitych terenach,polaczeni zbrodniami oraz ofiarami z dzieci byli zlaczeni na smierc i zycie.podobna kaste stanowily rozne zakony w tym templariuszy ktorzy przemienili sie w zbrojne ramie kosciola katolickiego tworzac zakony jezuitow i masonow.to bzdura ze masoni zwalczali kk.masoni sankcjonowali dzialania wspierajace kk.jak chocby mialo to miejsce w polsce w temacie pobudzenia katolikow przeciwko ortodoksyjnym chrzescijanom lub obecnie przeciwko muzulmanom.dzisiaj widac zwiazki syjonizmu,masonstwa,rzymu oraz krajow zachodnich,nigdy ww nie byli przyjaciolmi lub chocby parterami slowian,i daza w pierwszej kolejnosci do strat slowianskich narodow.o zadnym holokauscie zydow nie ma mowy.zbrodnia na izraelitach dokonywana przez judejskich r1b wraz z rzymem,zbrodnia na arabach w hiszpanii,pogromy w europie na hasydach nie byly zbrodniami na syjonistach tylko sankcjonowaly ich akcje odwetowe,co na zasadzie 11.09. obecnie.
   nogajowie/nochajowie/noxchci/nohci/chechen to dzisiejsi czeczency,dagestancy,kabardincy i osetyncy oraz adigejcy.wywodzenie zydowstwa od nogajow/nochajow ma tyle na rzeczy ile wywodzenie einsteina od malpy.czesc ludow kaukazkich eksportowala sie w wielu kierunkach tworzac zaczatki nowych kultur poniewaz posiadali wysoka kultura wzgledem podbijanych ziem.gruzini wspoltworzyli kraj baskow.alanowia zalozyli barcelone.awarowie ksiestwo bawarii,wandalowie czyli sarmaci wspoltworzyli wraz z ilirami malopolske,skandynawie,andaluzje i polnocna afryke gdzie nastapilo odzielenie r1a i r1b poprzez wymiesznie wzbogacenie drugich z genem afrykanskim.gen afrykanski przedostal sie tez na teren europy ale w mniejszym stopniu przez balkany oraz italie wspoltworzac cesarstwo rzymskie.gen afrykanski zaludnil basen morza srodziemnego.utworzone w ten sposob panstwo frankow posiadalo jak najbardziej cechy i znamiona cywilizacjii polnocnej afryki,lecz dzialo sie to grubo po jezusie i upadku rzymu.wywodzenie zydow od nochajow zawiera wiele klamstw majacych rozne cele.nie ma to pokrycia w faktach.powiedzcie czeczenom ze od nich pochodza aszkenazyjjscy lub sefardyjscy albo hasydzi o was wysmieja.tylko w usa lub w izraelu albo w siedliski propagandy w oxford lub cambridge noga pochodzic takie bzdury.spedzilem w bibliotekach tych uniwersytetow niezly kawalek czasu i jestem pod wrazeniem brytyjskiej machiny propagandowej.mimo roznic i poddanstwa uk w stosunku do usa,amerykanie czerpia ze wzorcow brytyjskich pelna garscia.cale szczescie ze sa inne zrodla.w chwili kiedy swiat opanowala by wersja anglosaska przwda zniknie.miejcie tego swiadomosc.

   Polubienie

 2. Do talentu bajkopisarskiego nie będę się odnosić, bo każdy ma prawo uprawiać twórczość, która mu najlepiej wychodzi (choć mógłby Pan tworzyć bajki także dla młodszych czytelników, bo tam jest największe zapotrzebowanie na taką literaturę). Chciałabym jednak zwrócić uwagę, że w nazwach członków narodów (n.p. Polak, Niemiec, Żyd) używa się wielkich liter.

  Polubienie

  • Żyd nie jest członkiem jakiegokolwiek narodu tylko wyznawcą judaizmu tak jak muzułmanin islamu. Nie istniał i nie istnieje naród żydowski. Co innego Izraelczyk to mieszkaniec dzisiejszego Izraela czy Izraelita czyli ktoś kto mieszkał tam w czasach kiedy podobno nauczał Joshua czyli po polsku Jezus. Proszę byś zdobył trochę wiedzy przed komentowaniem. Bądź tym który wie co pisze a nie pisze co wie.

   Polubione przez 1 osoba

   • Ale za to istnieje(żydowski, czy , jak kto woli ,inaczej hebrajski) naród wybrany, a reszta narodów przy nim to zwierzęta w ludzkiej skórze. Czyli jednak naród, Posiada on wielką liczbę członków owego plemienia, swój charakterystyczny język, swój charakter,( brak sumienia) temperament, swoją mitologię, swoją historię ( bezdomnego tułacza) swoje obrzezania, pejsy, zarost na twarzy po pas, swój narodowy strój, swoje synagogi, i swoje szabasy, a także swoje niezwykłe zdolności w manipulacji innymi.Do licha, a w jaki sposób tworzą się narody>? Coś wiąże ze sobą pewne grupy ludzi. Nie bierze się to z przypadku. Żydowskie plemiona wywodzą się z Armenii.( pewnie wygnani z tego kraju, tak jak Cyganie z Indii) . Stamtąd rozeszły się one po świecie, kojarząc się z innym narodami , ale zawsze i wszędzie, są oni Żydami i tylko własne święta świętują , i nigdy nie odstępują od swoich zwyczajów i swoich korzeni. Dlatego istnieją nad innymi.( niestety). Wyznanie nie jest równoznaczne z narodowością. Polak ochrzczony nie traci swojej polskiej narodowości. Bo chrześcijanin to nie jest narodowość. Podobnie Żyd.On wyznaje religię zwaną Judaizm, albo inaczej, jest to religia Mojżeszowa. W łonie tejże religii powstała nowa sekta zwana chrześcijaństwo. Chrześcijaństwo jest religią Żydów polanych po głowie wodą. Chociaż przeciwnicy tych nie polanych wodą, starają się uczynić z siebie kogoś innego, a nie Żyda. Tylko , kogo? Norwega?
    Wyznawcy buddyzmu nie muszą być Hindusami. Oddzielajmy wierzenia od narodu. Słowianie ochrzczeni pozostają Słowianami. No,chyba że się wynaradawiają. Co do Izraela…..to przecież jest tylko drugie imię Jakuba, nadane mu przez jego Boga, po tym jak walczył we śnie z aniołem.Nigdy nie istniało państwo Izrael.Żydzi oszukują na współczesnych mapach wlepiając na miejscu Palestyny nazwę, „starożytny Izrael”. A powiedzenie „synowie Izraela” oznacza, synów owego mężczyzny o imieniu Jakub Izrael.Nie oznacza to synów wymyślonego niedawno państwa Izrael.
    Po polsku Jezus, a po angielsku Joshua, czyli Josh, ( popularne w USA) ..a po łacinie jak? A po włosku , jak?
    Nie ma Niemców, nie ma Żydów, nie ma Polaków, itd… A Hebrajczyk to nie jest Żyd? A jak nazywają się po angielsku? Jewish – czyli Żyd.
    Ale dla wygody i zmącenia czystych wód – oni nie istnieją.Ale za ot istnieją obozy koncentracyjne w których ginęli obok innych narodów, ale o tych innych w ogóle się nie wspomina. Jeśli nie są Żydami, to kim są? Francuzami? Arabami? Nigeryjczykami?
    Ich zdolności do puszczania zasłony dymnej są znane od wieków.. Nadleci wiatr i zdmuchnie te kamuflaże.. Jesteście.. siedzicie w rządzie prawie każdego kraju i jeśli pozostałe narody was nie odsuną od władzy, ludzkości grozi katastrofa.

    Polubienie

 3. Powtarzam wszystkim znajomym i czytelnikom mojego blogu od dawna że http://www.wolna-polska.pl to kremlowska agentura i informacje z tego portalu są przeważnie nieprawdziwe. W tzw Pogromie Krakowskim żydów – jak tam piszą w tym artykule zginęła jedna osoba – taki to był straszny pogrom , a kierowało nim UB na zlecenie Moskwy tak samo jak Pogromem w Kielcach. Każda informacja w tym artykule jest tyle samo warta. Ten portal bredzi i puszcza brednie. Powstał żeby się podszywać pod portal wolnapolska.pl , który jest w porządku. Nie wiem dlaczego z kolei blog Wiara Przyrodzona puszcza te brednie dalej o łączy je z moją Mitologią Słowian, Księgą Tura i Księgą Ruty Białczyńskiego.

  Polubienie

 4. Czasami w cytowaniu artykułów tego typu przydałaby się powściągliwość. Kim są żydzi pisałem już dawno Semitami haplogtrupy J1 i J2 a także mają słowiańsko-scytyjskie domieszki 10% R1a. Jeszcze w czasach Babilońskich zostali wzięci z Niewolę przez Scytów i ściągnięci za Kaukaz na ziemie Sistanu. Byli scytyjskimi niewolnikami przez pokolenia – i dopiero Cyrus Wielki pozwolił tym z Babilonu na powrót do Jugii-Judei. Żydzi z niewoli scytyjskiej zostali na zawsze za Kaukazem między morzem Koszpijskim (Kaspijskim ) a Czarnym. Niczym nie różnią się oni od Palestyńczyków z którymi walczą. Nigdy też nie będą mieli żadnych praw do Polski. Chyba, że wy Polacy, czytelnicy naszych słowiańskich blogów tak zechcecie, a myślę, wiem, że nie zechcecie. W Polsce prawdziwych żydów jest może kilkuset, bo ci których znamy z Wierchuszki Rządowej i Medialnej III RP – to czerwoni, którzy nie znają języka jidisz i nie chodzą do rabina po mądre rady, ani do bożnic na modły – to są ateiści a WIĘC NIE ŻYDZI – nie judaiści. Ich bajki o dziedziczeniu żydostwa po matce można włożyć między bajki. Sami ze sobą się rżną na Bliskim wschodzie – ze swoimi braćmi hg J1i J2.

  Polubienie

  • bzdura panie.zydzi nie byli nigdy niewolnikami.nie ma po nich sladu w egipcie,persjii,czy w babilonie z prostej przyczyny,nie istnial wtedy judaizm.istnial talmudyzm wytworzony w cesarstwie rzymskim jako kasta wewnetrzna laczac zdrajcow swoich narodow.judejczycy to byli glownie syryjczycy biali,nie semici,ak jak duza czesc kurdow to tez nie semici tylko potomkowie asyryjczykow.dlatego nie pozwolono im pozniej na swoje panstwo az do dzis,co chce uczynic usa ale nie uczyni.zydzi roznia sie wszystkim od palestynczykow z ktorymi walcza.palestynczycy pochodza od filistynow,a ci z plemion greckich ktore zaludnily balkany z polnocnej rosjii.to ak w skrocie.ksiegi zydowskie wywodza filistynow od rdzennych ludow rosjii,czyli scytow ktorzy byli najwieksz grupa na tym terenie.zydzi nie powinni miec praw do polski poniewaz byli transportowani przez cesarstwo rzymskie do dzialan jakie oficjalnie rzym katolikom zakazywal,oraz do dzialalnosci handlowej majacej wzbogacac rzym a pozniej kk,a nie tubylcow.mniejsza o to.zydzi maja dzisiaj najwieksze prawa czego dowodem jest ze polakom zostaje grzebanie sie w historii,przyszlosc nalezy niestety jak na razie do rzezancow.jezyk yjidisz zostal wymyslony w niemczech 500 lub wiecej lat temu a nie 100 lat temu na litwie jak chca zydzi.z czerwonymi maja tyle wspolnego ze doszli do wladzy ktora za chwile stracili.szczucie polakow na rosjan jest pro zydowskie i antyslowianskie.pracuje na korzysc miedzynarodowego kapitalu reprezentowanego przez usa i srodowiska syjonistyczne,czyli nacjonalistow zydowskich.nacjonalizm zydowski takze nie narodzil sie na bazie nacjonalizmow europejskich tylko sam jez zapoczatkowal.tak jak syjonizm jak sekta rzymska,zapoczatkowal imperializm europejski i wojny religijne.genatyka mozna manipulowac zwl;aszcza ze mozna robic wybiorcze badania to raz,mozna manipulowac wynikami to dwa.caly gen zachodnioeuropejski i aszkenazyjski pochodzi z r1a,i dopiero po wzbogaceniu genem afrykanskim wytworzyl sie etnos r1b.lecz najpierw europejczyk azjatyckiego pochodzenia spotkal polnocnych hindusow.zachodnia europa to mix z mixu,dlatego rudy.brednie o narodzie wybranym i izraelskim pochodzeniu zydow to wymysl judejczykow z czasow cesarstwa.roznili sie oni od palestynczykow ktorzy byli bardziej brazowi poniewaz po upadku panstw miast tworzacych kulture chaldejska/babilonska zaludnili grecka czesc pln afryki.filistynie to byli slowianie ktorym kilkaset lat zajelo przejscie przez balkany,zreszta te kultury wspolpracowaly.jezyk hebrajski powstal sztucznie z jezyka filistynskiego zeby uhistorycznic zydow.jezus istnial i nie byl nawet iozraelita,dzisiaj nazwalibysmy go ormianinem.ormianie to jedni z pierwszych indoeuropejczykow,a azerowie to mieszanina indoeuropejczykow i turkow.ja pochodze z rodziny ktora obecnie posiada tytul hrabiow cesarstwa rzymskiego(nie-swietego)ktory zostal nadany przez kk.ci czerwoni zabierali takie tytuly i dobrze robili.nie bede tu polemizowal z antyrosyjska propaganda szerzona przez ludzi bez wyksztalcenia w tym kierunku,chocby amatorskiego,bez kompletnej wiedzy politycznej.czlonkowie mojej rodziny ze strony matki zamieszkuja dzisiaj polnocny kaukaz,zamieszkiwali przed wojna ukraine i kraje baltyckie oraz centralna rosje i kazachstan ktory byl kilkaset lat temu siedliskiem rasy bialej.turcy to generalnie rasa biala z domieszka krwi mongoidalnej.nie czyni europejczyka kolor wlosow,skory albo oczow.dzisiaj dziala falszywa teoria o wyjsciu z afryki poniewaz jest wygodna dla zydow i zachodniej europy,dla polityki antyrosyjskiej.czlonkowie mojej rodziny mimo oficjalnej wersjii przybycia do polski z zachodu wraz z cesarstwem rzymskim ktorego nota bene nie bylo,ale bylo papiestwo.od poczatku historii polski liczonej od 966 nie jest polska niepodlegla.marionetki uwazane za bohaterow chronily interesy swoich krajow oraz kk.zydzi polscy nalezacy do ludow w pierwszej kolejnosci rosyjskich czytaj tureckich/hazarskich ktore przez ukraine i bialorus przedostaly sie do polski pozniej wspoltworzyly izrael.jezeli semityzm bylby traktowany jako niepelny/polowiczny,czyli czesciowy gatunek/rasa/podrasa wtedy ok.ale semityzm to termin ktory zydzi dorobili w judeochrzescijanstwie.jesli ktos wierzy ze pochodzi od abrahama,shema,jakuba,jafeta,noego to jego sprawa.ja tego nie kupuje.mieszkalem w wielu krajach,jeszcze wiecej mialem do czynienia zroznymi ludami troche egzotycznymi na swoj sposob,a ze wzgledu na zainteresowania moge powiedziec,ze dalbym obciac sobie paznokiec za to,ze nie ma ludzkosc jednego przodka.afryka to rasa negroidalna,azja mongoidalna,europa kaukazoidalna.wiekszosc rodziny od strony matki to oficjalni katolicy,ale mniejszosc ktora ma wiekszosc glosu wyznaje judaizm.z estrony ojca rodzina pochodzi ze wschodnich niemiec,luzyc,moraw,bosni i serbii.rodzina matki liczy tysiace nazwisk ktore sa udokumentowane i podtwierdzone w linii genetycznej od przodkow azjatyckich mimo ze uchodza za europejskich i tak wygladaja.rodzina ojca z serbii i bosni jest rozrzucona po calej europie ttakze.w jaki sposob rodziny te roznia sie od siebie nie chce mi sie nawet pisac.obydwie sa zaliczone do indoeuropejczykow,lecz styl zycia,poziom,kultura,zachowania spoleczne i rodzinne jednak roznia sie diametralnie.co ma do tego genetyka.poziom wychowania kulturowego ma wieksze znaczenie niz genetyka jesli jest kontynuowany w danych warunkach.z zydowki nie zrobi sie zony goja,ko tak mysli ze tak,jest nie doinformoany. polskie elity to dzisiaj polacy lub ukraincy jak adrian dupa rzadzeni przez zydowskie rodziny ich zon.genetycznie ich dzieci jak w przypadku komorkowskiego to beda polacy.czy kulturowo syn komorkowskiego zaliczony moze byc do tej kategorii,zwlaszcza ze pracuje dla zydowskich elit.ilu zydow znacznych zydow ma genetyke wogole nie zwiazana z ich swiatopogladem?kaczynscy,przechrzty i hazarzy czystej krwi,lecz genetycznie europejczycy.walesa,kwasniewski,mazowiecki,kuron,niezabitowska setki tuzinow wiecej.soros,czy mozna o tym wegierskim zydzie powiedziec ze jest hazarem,bardzo watpie.jak sie ma do tego genetyka?gen niby zydowski posiada kazdy polak,a gwarantuje za to ze 90 %polakow nie ma przodka w palestynie.powiedzialbym 100%ale biore pod uwage tych co przyjechali niedawno,i gdzie planuje sie sciagnac do polski zydow europejskich,amerykanskich oraz co bogatszych palestynskich.izrael do powinna byc nazwa palestyny.obecny izrael powinien sie nazywa judea pod protektoratem rzymskim a dzisiaj amerykanskim.niestety judea sie rozrasta za pomoca nowych semickich konwertytow co bedzie sankcjonowac niedlugo zydowski antysemityzm.gdybym wyzwal kogos na tym forum od czarnuchow obrazilby sie,chyba nie mialby powodow.niestety,mam w temacie zydowskim troche inne rozeznanie niz wiekszosc tu obecna.znalem ludzi bedac malym szkrabem ktorzy przezyli wojne pod okupacja niemiecka,ktorzy walczyli w roznych zrmiach przeciwko faszystom,a co najlepsze wrocili do polski normalnie zyc,nic ich nie spotkalo zlego,a o syjonizmie,izraelu wypowiadaly sie jednoznacznie,jako o odpowiedzialnych za zbrodnie na europejskich zydach.niektorzy ludzie byli pochodzenia zydowskiego w znaczeniu ze ich przodkowie przaktykowali judaizm,ale ich przodkowie nigdy nie zamieszkiwali palestyny,jak ma sie do tego podobno zydowski gen?kto jest nosicielem tego podobno zydowskiego genu,czy te dane sa publikowane?w jaki sposob dokonuje sie selekcjii publikowanych danych.chcecie mi wmowic ze ponad 7 miliardow ludzi pochodzi od adama i ewy?albo jeszcze lepiej od abrahama i jakuba?wszystkie zrodla egipskie,syryjskie,babilonskie,perskie,greckie nie notuja obecnosci zydow.mityczny dawid rzadzil garstka obdartusow,a swiarynia salomona to byla zwykla szopa.caly stary testament zostal zagrabiony innym ludom.nowy testament zostal sfalszowany a wiekszosc ksiag ukryta i zakazana,tak utworzono judeokatolicyzm,gdzie kasta zydowska usadowila sie na szczycie tej piramidki.wojna religijna i konkwista zostala zapoczatkowana przez kaste w kosciele rzymskim ktora skutkowala wygnaniem arabow i podbijaniem jerozolimy.zydzi cudem sie uratowali.nastepna wojna w europie to rozwalanie arianizmu,oraz napuszczenie na siebie protestantow i katolikow,to samo na wyspach brytyjskiech.znowu gdzis tam w cieniu pozniejsi masoni i jezuici.obydwoje dzialajacy na korzys kk co dzis widac najlepiej.biazncjum i schizma w kosciele chrzescijanskim oraz podzial na wschod i zachod to takze dzialanie zydowstwa,w tym przypadku polaczonych sil hazarow z turcjii i zydow aszkenazyjskich.zydzi w turcjii byli takze uprzywilejowani,nie dziwne?rzym i niewierni oraz laczaca ich grupa starotestamentowych.dzieki wojnie religijnej i oslabieniu muzulmanow i katolikow wojujace imperium tureckie zwitalo do afryki i do europy wschodniej.w dalszym ciagu srodowiska syjonistyczne utrzymywaly strefy wplywow dla zachodnich krajow,masoneria na wskutek oporow krajow europejskich w stosunku do zydow rozpoczela dzialania w calej europie wlacznie z polska doprowadzajacdo wojen napoleonskich,gdzie syjonisci angielscy i francuzcy zarobili najwiecej i uciekli do usa.znowu stracila rosja,ale so tam,bardziej ich stac na tracenie niz polske.pierwsza wojna swiatowa wywolana przez zydowstwo angielskie majace wplyw na nacjonalistow serbskich przy aprobacie prus doprowadzilo do 1 wojny swiatowej.milion polakow w armii prus pareset tysiecy w armii ausrtyjackiej,i znowu zbrodnia na slowianach.ale polska cichutku,my mamay nie najgorzej.pilsudski szpieg pruski napuszczony i dozbrojony przez prusakow wystapil na ruskich i zdezerterowal umacniajac pozycje jego ukochanych zydow.wiekszosc sanacjii byla pro niemiecka i zydowska ale do tego jeszcze masonska czyli pro angielska.kontakty rodzin krolewskich anglii i prus utrzymywaly sie dzieki sile nabywczej pieniadza.niemcom bylo niestety malo,i nie zorientowali sie gamonie ze anglicy pchaja ich na wojne z rosja po raz kolejny.druga hekta bomba.narod niemiecki strasznie zdyscyplinowany ale to posluszenstwo bylo takze powodem jego zguby.na dzien dzisiejszy niemcy wpadly pod zaleznosc w stosunku do usa jak japonia czy korea poludniowa.z korea sprawa sie ma inczej.chiny robia swoje.ale japoniama problem.problem ma tez germania i jej kolonia na ukrainie,w albanii i kosowie oraz w krajach baltyckiech.co zrobicie jak usa dostanie wkoncu kopa?ciezko to widxze.ale widze tak jak widzialem tych ktorzy nie wyciagali nosa z komunistycznej dupy,jak zamienili tylko dupe na kapitalistyczna jankesko-zydowska.jezeli sytuacja sie zmieni oni znowu zrobia to samo,po prostu zamienia otwor gdzie moga wlazyc nos.plucie na ludzi ktorzy wyzwolili polske zrak faszyzmu jest nieodpowiednie.20 lat mieszkalem w najwiekszej jednostce wojskowej w polsce gdzie w najlepszym czsie bylo wiecej zolnierzy niz liczy dzisiaj polskie wojsko.oficerowie ktorzy przezyli wojne niejednokrotnie widzieli wszystkie fronty 2 wojny swiatowej ,lacznie z wojnami majacymi miejsce zaraz przed i zaraz po niej.byli to na swoj sposob ludzie bardzo honorowi ktorzy mimo wszystko potrafili majac tego swiadomosc wybrac dla polski zlo konieczne.nie byli to ludzie ktorych mozna bylo namowic do lotu do sasiedniego kraju w celach prowokacjii zydowskiej.zreszta wlasnie zydzi potrzebowali tej katastrofy tak jak zydzi potrzebowali 11.09.ubolewam,ze dzisiaj maja glos ludzie ktorzy wojny nie pamietaja,ktorzy czasy powojenne spedzili w kapciach tak jak stan wojenny.ktorzy nigdy nie dali polsce wiecej niz musieli.dlatego lubilem socjalizm ze kazdy znal swoje miejsce a sprzataczka,aktor,piosenkarz,budowlaniec nie mial wejscia do polityki.zdanie kazdy jakie mial to byla jego indywidualna sprawa.kosciol nie wchodzil mi do domu drzwiami i oknami.najbardziej donosicielska grupa spoleczna byli ksieza.kto ich dzisiaj rozliczyl?kto rozlicza kk z prowadzonej dzialalnosci oraz z miliardow euro wyplywajacych z polski.kto rozkradl polske?przeciesz to nie rosjanie,tylko polacy tego chcieli.balcerowicz wprowadzil plan syjonistow doprowdzajacy do upadku przemysl,gospodarke…itd.soros probowal tego samego w rosjii tylko mu nie wyszlo.wszyscy oligarchowie zydowskiego pochodzenia okradlo rosje na kilkuletni budzet polski,i co?kazdy z abramowiczem na czele oddal matuszce rosijii co do kopiejki.kilku nie zdazylo.tesknota do rosjii zakonczyla sie dla nich tragicznie.dzisiaj pluje sie na czarnych czy czerwonych ale zapomina sie kto za nimi soi.latwo pluc na czerwonych kiedy ich juz nie ma.sa ich spadkobiercy ktorzy lawinowo pozbawiaja polakow owocow ich pracy,ktorzy wysylaja polskie wojsko na najemne misje zamieniajac ich w zbrodniarzy wojennych jakimi byli nazistowscy niemcy,chorwaci,czy ukraincy.polski zolnierz w prl siedzial na dupie wpolsce.polski zolnierz dzisiaj demoluje dla zydow niedawno zaprzyjaznione kraje,a rzeka krwi toczy kazdy kraj ktory poltyce usraela nie daje otwartych drzwi.co moze o tym wiedziec czlowiek ktory spedzil wieksza czaesc zycia na siedzaco?plan general ost przewidywal zostawienie 3 milionow polakow jako sily roboczej w niemieckich fabrykach.to ze zyliscie w prl jak paczek w masle,zawdzieczacie polakom na ktorych plujecie i zawdzieczacie 30 milionom rosjan poleglych na wschodnim froncie.to ze mozecie sobie dzisiaj pisac co wam do glowy przyjdzie takze zawdzieczacie ludziom jak jaruzelski czy kiszczak,czy wam sie to podoba czy nie.amerykanie juz przyjechali.pilnuja swoich interesow.boicie sie przyznac ze jestescie dzisiaj pod prawdziwa okupacja?wyjdzcie na ulice rzucajcie buelkami z benzyna w policje,obalcie prezydenta zobaczycie co z wami zrobia.poczekajcie jeszce troche,zobaczycie jak bedziecie wygladali w tym kochanym kapitalizmie.coca cola wam sie bedzie wylewac uszami,juz zrecie gmo ktore nie tylko was zmienia genetycznie tak jak mieso ktore przezuwacie,ale przesiewa was przez sitko gdzie wylot konczy sie na cmentarzach.nie macie gospodarki nie macie przemyslu a co macie to nie jest wasze.manbiacy lub ci co biora za to kase beda dalej pluc na moskwe.za 20 lat bedziecie tam uciekac jak myslacy ludzie z zachodu.juz tak sie dzieje.zamiast robic interesy ze wschodem celujecie tam niesoimi rakietami,i bedziecie bajdurzyc o czerwonyc,sierpie i mlocie,niepodleglosci.gdyby to nie bylo tragiczne to bym sie zasmial.rozpad czechoslowacjii przed ktorym zwiazek radziecki chcial uchronic slowian nie byl niczym strasznym z perspektywy pruby jej ocalenia przez wp.rozpad jugoslawii byl juz o wiele gorszy i byl przykladem lamania umow jakie popelnia nato,byl efektem cofniecia zwiazku radzieckiego w swoje granice.egipt,libia,liban,afganistan,syria,irak,palestyna,kraje arabskie i afrykanskie gdzie nie ma wojny ale jest piklo na ziemi,czeczenia,gruzja,karabach,,osetia ko to wszystko sponsoruje?jezeli w polsce istnieje opozycja silniejsza niz wtych krajach czemu nikt nie obala rzadu,gdzie bron na uliczach,gdzie te miliony dolarow wpompowane w najemnikow?ludzie oglupieni medialna papka przestali myslec.wola sie zajmowac czasami odleglymi niz wziasc odpowiedzialnosc za przyszlosc.potem beda pluc na tych co ta przyszlosc usiluja zmieniac.przezylem wystarczajaca ilosc wiosen,zeby umiec oddzielic ziarna od plew.zeby umiec rozroznic ludzi nieodpowiedzialnych kreujacych sie na bohaterow,w istocie tchorzy.jezeli komunizm jest problemem dla duzej czesci polakow,powinni oddac o co zarobili w tym czasie,to co zarobili ich rodzice czy dziadkowie.niejednokrotnie ludzie maja gdzie mieszkac obecnie poniewaz za komuny cos dostali,cos wybudowali i dzisiaj to jestich.5 milionow polakow jest bbezdomne,kilkadziesiat procent zyje w skrajnej nedzy,szrzy sie przestepczosc,narkomanstwo,dziwkarstwo i alkocholizm,ale ludziom zamknietym wq soich 4 pokojach to nie przeszkadza.zyjecie na kredyt a wasze dzieci beda zebrakami we wlasnym kraju.bohaterski wyczyn.wiekszosc tzw patriotow w czasie drugiej wojny swiatowej moglaby tylko umrzec lub zrobic kupe w spodnie.kiedy bylem maly,wiedzialem juz wtedy,ze nie powinienem sie odzywac przy ludziach ktorzy cos przezyli.przezyli wiecej niz dzisiejszy czlowiek moze przezyc.jezeli sluchacie ludzi ktorzy mowia jak dobre bylo powstanie warszawskie,powinniscie raczej zapytac tych co odpowiedziec juz nie moga.ktos jednak powiniem odpowiedziec w ich imieniui i zapytac czy to jest to czego chcieli.jezeli ktos uczy kogos agresjii niech uczy go walczyc.jezeli ktos uczy mlodych agresjii na sasiedni kraj,niech uczy umierac.taka lekcja moze duzo zmienic.ludzie klsztalceni w jednostakach specjalnych sa uczeni pozbawiania sie wlasnych osadow,zeby lepiej wykonywac dane zadanie.sa uczeni zabijac oraz umierac.zapytajcie rtych ktorzy szkoleni na zachodzie odmawiali dzialan porzeciwko moskwie.odmawiali bo znali realia,w przeciwienstwie do ludzi ktorzy nawet po wojnie mordowali wg wlasnego widzimisie,co gorsza pobierali za to niezle fundusze w dolarach czy szterlinach.nie zwyklym ludziom jugoslowianie zawdzieczja rozpad swojego kraju,ale skorumpowanym pseudoelitom.zupelnie jak dzisiejsi polacy ktorzy od czasow pierwszych ha demokratycznych wyborow wogole nie zmadrzeli.mysla ze wybory sa dla nich.wybieracie aktorow ktorzy graja z gory ustalona sztuke.dla was nie ma miejsca nawet na widowni.zbrodniarzezydowscy w socjaliztycznych sluzbach to jedno,ludzie ktorzy swoim mestwem i poswieceniem umozliwili wam przyjsie na swiat to drugie.o tym nie zapomnijcie nigdy.nie pisze tego zeby tu z kims debatowac.jesli ktos chce to robic,niech posiedzi nad ksiazkami wystarczajaco dlugo zeby uznac ze nie ma ochoty na debate.tylko niech wybiera literature staranniej.watpie zeby mial dostep w polsce do innej niz pisdanej przez te same srodowiska ktore w rzeczywistosci odpowiadja za zbrodnie nie tylko dla polakach,ale na innych narodach.zamykanie sie w swojej hiostorii to zasciankowosc.budowanie swojej tozsamosci na czynach przodkow to dziecinada.slowianska tradycja w narodzie jest zywa,jesli umie sie ja zobaczyc,jesli umie sie nia zyc.do tobroc,goscinnosc,walecznosc w obronie,prawdomownosc,uczciwosc i prawosc.nie da sie tego zamienic na zachowania obce naszej kulturze,na zachowania ktore przyszly z zachodu i psuja slowianska krew.nie genetyka wspolistnienie z innymi kulturami to robi,lecz robi to zanieczyszczenie duszy i umyslu,ped do wladzy i kariery,ambicja ja,moje,mnie.brak krytyki wobec siebie,wyostrzona ktytyka wobec braci i siostr.brak zrozumienia i amilowania,brak liosci i skrupolow.tego niestety coraz wiecej.tyle w was ludzi,ile potraficie szczescia w niesc w czyjes zycie.jezeli tego nie potraficie chocbyscie mieli najwspanialsza historie,umrzecie bezproduktywnie.pozdrawiam ludzi myslacych oraz odczuwajacych,laczcie sie w wspolnym dzialaniu tam gdzie jest prawda i nie dajcie sie tumanic ani pochlebstwami ani oszczerstwami.przyszlosc jaka wybierzecie bedzie przyszloscia waszych dzieci.jestescie jej wspoltworcami,a wierzcie mi lub nie,pojedynczy czlowiek z bogiem w sercu,moze ruszyc gory,wczesniej czy pozniej znajdzie podobnych sobie i dopiero wtedy odczuje radosc plynaca z dzialania,kiedy nie bedzie sluzyl tylko sobie.ale prosze,jak ktos bedzie chcial was wykorzystac ktokolwiek by to nie byl,bierzcie nogi za pas.nie bierzcie przykladu z polskich premierow czy prezydentow.to nie sa dobre wzorce,a ludzie ci znalezli sie na stanowiskach nie dzieki zaletom,ale wadom,a o jest roznica.

   Polubienie

 5. Chazarowie nie byli żadnymi mongołami, pokażcie mi dzisiaj jakiegokolwiek skośnookiego Żyda (bo podobno dzisiaj Żydzi to Chazarowie)…to po pierwsze

  po drugie, to co dzisiaj nazywamy Semitami to nie są żadni Semici, to takie samo przekłamanie jak to że Żydzi to naród, Semici to byli biali Indoeuropejczycy o haplogrupie R1a tylko wywodzący sie od innego syna Noego, od Sema, a reszta ludzi R1a od Jafeta i częściowo też od Chama (częściowo bo część została poddana jakiegos rodzaju zabiegowi który sprawił że wykształciła się bliźniacza haplogrupa R1b posługujaca się językiem kentumowym a nie satemowym), Biblia opisuje to jako pomieszanie języków ludziom

  Polubienie

  • byczku,chazarowie byli biali z domieszka zoltych genow.tacy ludzie potocznie nazywani sa turkami.poszukaj sobie jak wygladaja chazarowie wsrod bylych rosyjskich oligarchow co uciekli na azchod,berezovski,abramowicz,chodorkovski,jezeli nie wiesz jak wygladaja chazarowie to sobie zobacz.co do zydow na stanowiskach w izraelu to wiekszosc z nich to chazarowie zyjacy wczesniej w europie i rosjii wiec pporzez malzenstwa mieszane nie maja juz chazarskiego wygladu.z semitami to tez poplatales.semici to ludzie wygladajacy jak arabowie i hindusi,z shemem maja tyle wspolnego co kot z zaba.cham to tani robotnik w dawnej rosjii a jafet to nasttepne biblijne zydowskie bajanie zeby podporzadkowac innych narodowi wybranemu.musisz miec nie wiecej niz 15 lat bo pomieszales wszystko tak jak dorosly nie bylby w stanie.hehehe….

   Polubienie

   • i najpiękniejszy Kchazar, Bielan. 80% rasa żółta ( mongolska ) 20 biała( czyli tu żydowska). Nie zapominajmy o jeszcze jednej głowie, tej hydry – o rodzie Chabad Lubawicz.
    Piosneczka’
    Nie ma nas, nie ma nas
    Szukaj wiatru w polu
    Więc co złego, to nie my
    A widzisz, głupolu!
    Będziemy ci rozum rolować jak chcemy
    Ty z tyłu, my w przedzie jak zawsze będziemy.
    I żebyś nas gonił, na pewno nie złapiesz
    Bo nas przecież nie ma, więc na próżno sapiesz.

    Polubienie

  • Świetny artykuł.
   A tak na marginesie. Przecież nam panujący prezydent już mówi o Polinie a nie Polsce. A W muzeum Polin w Warszawie już „nauczają” polskie dzieci, że to Żydzi utworzyli Polskę. Tutaj jest ich kraj i ziemia!
   Siedzący u władzy już sprzedali naszą słowiańską ziemię tym żydom.

   Polubienie

 6. zaraz , widze tu niespojnosc ; W innym artykole na tej stronie tez w dziale o Chazarach pisze ze Mongolowie wyparli Chazarow z Turcji ;
  W tym artykole jednak pisze ze Chazarowie to Mongolowie

  Polubienie

 7. przeciez w tym innym artykole na tej stronie jest napisane ze Chazarowie Wyszli z Kaukazu z poznych Neandertalczykow . Dlacego tu pisze ze to Mongolowie ?

  Polubienie

 8. Co za qwa bzdura … Myślałem, że to strona mówiąca prawdę, a tu zonk… Dobra strona trafia do czarnej listy. Rozreklamuje ją na pewno. Sława dla prawdziwych SŁOWIAN !! nie z tej strony na pewno!!!

  Polubienie

 9. Świetny artykuł.
  A tak na marginesie. Przecież nam panujący prezydent już mówi o Polinie a nie Polsce. A W muzeum Polin w Warszawie już „nauczają” polskie dzieci, że to Żydzi utworzyli Polskę. Tutaj jest ich kraj i ziemia!
  Siedzący u władzy już sprzedali naszą słowiańską ziemię tym żydom.

  Polubienie

 10. oleg? KIJOWSKI??? podobno kijow 700 lat puzniej polacy budowali … pozatym ten olek pokonal mongolow i na ich miejsce sie sprowadzily kolejne mongoly .. moze to specjalnie ale poco taka pogarda? chyba zaduzo marichuanen

  Polubienie

 11. Gdzie są Żydzi>? Wszędzie ich pełno. A ten mętlik, że Żydzi to Mongołowie, że Turcy to Żydzi , a Chazarzy to Turcy… itd… komuś cholernie zależy by karuzela w umysłach czytelników wirowała , aż trafią do szpitala psychicznie chorych. No, gdzie są Żydzi.? ..A gdzie ich nie ma?

  Polubienie

 12. W oblicza ich patrzaj, a wszystko z nich wyczytasz – a pokaż im dolara i go spal… to spalą ciebie za to bluźnierstwo. Żydzi koligacili się ze wszystkimi narodami świata, stożyli ich organizm jak rak…i dziś tylko oni świat porastają. Romantyczny Żyd… brzmi jak science fiction.Współczujący Żyd, z sumieniem czułym jak sejsmograf, ech… wystarczy.
  ps. dlaczego oni tak maltretują literkę „R”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s