Gdzie są żydzi ???

Mongols-Chazar


Kochany Wnuczku! Nie pisałem nigdy o najnowszych rewelacjach, jakie się ukazały na początku II dekady XXI wieku. A okazało się coś, co nawet mędrcom się nie śniło. Wyszło bowiem na jaw, że ci wszyscy pseudointelektualiści dyskutowali prawie 200 lat o czymś, co tak naprawdę nie istniało. Te wszelkie autorytety tworzyły wirtualne problemy, wyciągając, jak prestidigitator królika z kapelusza, coś co nazwali narodem żydowskim. Kościół katolicki stworzył nawet specjalną komisję do dialogu między katolikami, a żydami. A tu nagle nauka pokazała, że ci, których nazywamy Żydami, to Mongołowie.

Ale od początku. Nie ruszałem tematu, ponieważ sądziłem, że „wolna prasa” w tym kondominium nad Wisłą, lub jak kto woli, 52 stanie USA, taką perełkę informacyjną od razu rozgłosi wzdłuż i wszerz. Zamiast tego, czołowi „eksperci” i publicyści głównego nurtu dezinformacji zajmują się rajstopami pani Ewy Kopacz, czy innymi detalami jej ubioru. Nawet tzw. prawicowe blogi nie próbują ustosunkować się do tego tajnego Raportu Mossadu, który wyciekł już w 2013 roku, a przez „Veterans Today” został omówiony 3 lutego 2015 roku.


Autorstwo: dr Jerzy Jaśkowski. Nadesłano do „Wolnych Mediów”a20


Widocznie tym „prawicowym” blogom także wolno tylko o rajstopach pisać, lub opluwać wschodnich sąsiadów, z wyjątkiem tego zabiurkowego tworu, zwanego obecnie Ukrainą, a rządzonego przez obywatela Izraela i posiadającego wojsko złożone z najemników, którego sporą cześć stanowią obywatele Izraela. Musisz przyznać Wnuczku, że to bardzo dziwne.

Przypomnę, że według oficjalnej wersji podręcznikowej, państwo nazwane Izraelem powstało po tzw. Deklaracji Balfourta (02.11.1917 r.), czyli wymianie prywatnych listów pomiędzy panem em (przywódcą społeczności żydowskiej w Wielkiej Brytanii) i Balfourtem. Celem było przestawienie się prasy amerykańskiej z agitacji niemieckiej na anty i doprowadzenie do wymuszonego przyłączenia się USA do wojny przeciwko Niemcom. Co się udało.

Wybór Palestyny, jako terenów przyszłego państwa, był podyktowany dwoma powodami. Po pierwsze, poprzednia próba stworzenia folwarku żywnościowego w Brazylii, pod koniec XIX wieku, nie powiodła się, osadnicy „żydowscy” masowo uciekali do miast. A miejscowi Indianie wcale im w tym nie przeszkadzali. Postanowiono więc wybrać miejsce, z którego ucieczka będzie niemożliwa. Wiadomo było, że Arabowie, generalnie nomadzi, niechętni będą zagradzaniu terenów pod uprawy.

Drugim powodem było odkrycie w miejscu przyszłego Izraela olbrzymich złóż ropy naftowej i gazu. Problemem było sprowadzenie tam ludności. Przecież bogactwa naturalne bez ludzi nic nie znaczą. Stad organizowane pogromy w różnych częściach świata przez organizację wywiadu Izraela, zwaną w pierwszym okresie Mossad Leavilath Beth.

Podpisane porozumienie z Hitlerem doprowadziło do pierwszego transportu ludności „żydowskiej”, a dokładniej tzw. żydów aszkenazyjskich w 1935 roku na mocy układu Haavara z 1933 roku. Z Hamburga do Haify wypłynął statek z 5000 „żydów” – obywateli Rzeszy. Anglikom to się nie spodobało i zatopili ten statek u wybrzeży Haify.

Lepszym organizatorem państewka na pustyni była „soldateska legionowa” z Polski. Od 1930 roku mniej więcej zorganizowano specjalne połączenia kolejowe i lotnicze oraz morskie (Polonia – Burchard) kursujące z Warny do Haify. Do Warny była specjalna linia kolejowa. Sady pod Warszawą powstały w celu szkolenia przyszłych farmerów sadownictwa. A Szkoła Morska w Gdyni szkoliła przyszłych rybaków. Jednocześnie wojsko polskie szkoliło dywersantów. Akcje przerwała wojna 1939 roku. Ile Żydów wywieziono? Nie mogłem nigdzie znaleźć takiej informacji. Z luźnych szacunków wynika, że było to około 2 milionów.

Jak wiemy, w Polsce przedwojennej było ich 3,5 miliona, a więc ewakuowano ponad 60%. Jak podaje Donald Tusk w książce „Gdańsk”, już w 1938 roku Żydzi w Gdańsku sprzedali swoje mienie nieruchome Senatowi Wolnego Miasta Gdańsk za 308 00 guldenów. (Udało im się to odzyskać w III Rzeczypospolitej za darmo). Muzeum Żydowskie w Nowym Jorku, to właśnie akcesoria wywiezione z Gdańska. W związku z koniecznością zaludnienia terenów palestyńskich żydami, a wyraźnym brakiem ochoty tych ludzi do przesiedlania się, zorganizowano pogromy.

Takie „pogromy” ludności żydowskiej zaczęły się w Teheranie 1943 roku, Paryżu 1945 roku, Maroku, czy w Polsce: Kraków, Kielce. Wszystko to organizowała sekcja wywiadu Alija Bet. Zaskakujące więc, że w Polsce pisze się na temat „pogromu Kieleckiego” takie głupoty. Od razu wiesz Szanowny Czytelniku kto płaci za te dezinformacje. Powtórka w Kielcach była podyktowana złym przygotowaniem rozróby w Krakowie. Za mało ludzi się przestraszyło i generalnie nie chcieli wyjeżdżać na pustynię. Zresztą, kto przy zdrowych zmysłach rzuci dobry geszeft w Europie, aby sadzić roślinki w kibucach?

Chyba już wystarczająco długo przetrzymałem Twoją uwagę, nie podając istoty rzeczy – Raportu Mossadu. Mossad to Instytut Informacji, jedna z 5 części wywiadu Izraela. Otóż badania genetyczne wykazały ponad wszelką wątpliwość, że ludność zamieszkała w Izraelu w blisko 80% należy do plemienia Chazarów. Chazarzy, to plemię mongolskie, a nie semickie. No i mamy problem. Okazuje się, że ci najwięksi krzykacze o antysemityzmie, są Mongołami. Widać tutaj również siłę propagandy. Tak długo wmawiano tym ludziom, że są żydami, że sami w to uwierzyli.

Cały podział na tzw. żydów aszkenazyjskich, czy sefardyjskich, powstał dopiero w XVIII-XIX wieku. Był tworzony przez powstające konsorcjum Rothschilda. Historia bowiem, szczególnie w Polsce, od 300 lat była preparowana przez obcych. Przecież to państwowe szkoły wyższe, opłacane przez Moskwę, Berlin, czy Wiedeń, tworzyły odpowiednie księgi i tresowały odpowiednich przyszłych pracowników urzędów państwowych. Tresura była doskonała. Jeszcze w 1918 roku Polacy z pochodzenia na Podolu czy Wołyniu, witali polskie oddziały dwuznacznym pytaniem: „Po co tu przyszliście”?

A wszystko zaczęło się koło IV wieku, kiedy to na tereny, zwane później Dzikimi Polami, przywędrowało mongolskie plemię Chazarów. Chazarowie stworzyli organizm państwowy, który trzymał w szachu znaczną część dzisiejszej Ukrainy, aż po Kijów, Krym. Inaczej: historię tych terenów tworzyli Mongołowie, a nie jacyś Rusini, czy Skandynawowie. Wikingowie prowadzili handel w najbogatszym wówczas ośrodkiem, Cesarstwem Greckim – Bizantyjskim. Przenosili się rzekami od Niemna do Morza Czarnego. Jak zima przyszła wcześniej, to musieli zimować i w ten sposób powstawały osady. Osady takie zmieniały się w miasta, lub upadały i ginęły ze świadomości.

Zdziwienie budzi fakt pomijania przez historyków, szczególnie krakowskich, dowodów z wykopalisk. Wykopaliska wskazują, że na terenie np. dzisiejszego miasta Rzeszowa znajdował się garnizon rzymski. Czyli wcale nie po drugiej stronie Karpat, tylko na ziemi Lędzian. I handel tzw. szlakiem jedwabnym przechodził przez te tereny.

Przypominam, że mieszkańcy Poznania już w XIV wieku mieli swoje faktorie w Indiach. Mało tego, rzekomego odkrywcę portugalskiego Indii przyjmował w Goa kupiec poznański! XIX-wieczne niemieckie podręczniki dla Polaków, po polsku, wymieniają pierwszego polskiego władcę, imieniem Lech, od 520 do 549 roku. „Krakowiacy” z uporem jednak twierdzą, że to legendy. Czyli według nich, przez prawie 500 lat, tj. od czasów rzymskich garnizonów do Piasta, ziemie Lędzian się „wyludniły”, a Rzymianie budowali swoje forty na pustyni. Podobnie „historycy”, lub dokładniej, propagandziści krakowscy, chowają pod dywan kamienne – marmurowe budowle opisywane jeszcze w XIX wieku w pruskich przewodnikach, a znajdujące się na Pomorzu.

Te kolumny greckie przywożono przecież ot tak sobie, żeglarze nie mieli nic do roboty. Wbrew temu, co opowiadają urzędowi historycy tzw. szkoły krakowskiej, ani Kijów, ani żadne inne miasto nie stworzyło na tych terenach organizacji państwowej. Były to typowe republiki, miasta – państwa. Kupcy w odpowiednich dla wymiany handlowej miejscach tworzyli osady. Proszę nie zapominać, że dróg nie było i najlepszym środkiem transportu aż po XX wiek były rzeki. Jedna łódź zabierała więcej towaru, aniżeli cała karawana. Powstawały w miejscach krzyżowania się dróg wodnych miasta. Oczywistym stawało się, że takie miasta musiały mieć zabezpieczenie, czyli straże. Żaden uczciwy kupiec nie splamił się pracą strażnika. Do brudnej roboty wynajmowano najemników. Akurat tych zawsze jest pod dostatkiem. Jak nie wierzysz, Drogi Wnuczku, to zobacz ilu ich biło się na Ukrainie w 2014/15. Jakieś bataliony Donbas czy Azow i inne, stworzone są tylko z opłacanych najemników, w dużej części z Izraela. A minęło 1,5 tysiąca lat.

Wbrew temu, co opowiada nagminnie w TV Republika pan profesor Nowak, miasta te nigdy nie stworzyły jednego ośrodka politycznego. Czym innym było państewko Kijowskie, a czym innym Nowogród. Nowogród jeszcze w XIV wieku rządził się poprzez sejm bezpośredni, czyli wiec. W Kijowie był naczelnik, zwany kneziem. Nie miało to nic wspólnego z pojęciem książę. Książę był dziedziczny z krwi, a kneź był wybierany przez radę kupców. Oczywiście, zdarzało się często, że wybierano syna poprzedniego knezia. Jest to zrozumiałe. Taki synek znał temat, znał ludzi i był przewidywalny.

Poza tym, Kijów, czy Nowogród, nie miały nic wspólnego z chanatem moskiewskim. Moskwa to twór mongolski, a nie słowiański. Takich szkolnych błędów nie wolno robić, chyba, że jest to ciąg dalszy otumaniania ludu nad Wisłą. Podobnie wymaga sprostowania częsty błąd uznawania tytułu cara, jako równorzędnego, czy tego samego, co cesarz.

Cesarz w Europie łacińskiej pochodzi od Cezara. Natomiast tytuł cara pochodzi od hagana mongolskiego. Otóż chanat chazarski, daty są różne, zależne od źródła, koło roku 628, lub 700, przyjął judaizm. Wiadomo, że w azjatyckiej cywilizacji jak władca przyjmuje, to ludek musi także. Stąd powstali Żydzi, zwani później aszkenazyjskimi. To samo robili protestanci słynnym powiedzeniem: „czyja władza tego religia”. No ale protestantyzm, to sekta powstała na bazie judaizmu.

Państwo chazarskie przetrwało przez około 4 wieki. To jest więcej, aniżeli Polska Jagiellonów. Po ich rozbiciu przez Olega Kijowskiego w 829 inni podają datę 865 roku, te tereny zajęli Pieczyngowie, potem Mongołowie, zwani w Polsce Tatarami (naprawdę Tatarzy to stosunkowo nieliczne plemię nad Bajkałem).

Mongołowie przez 300 lat rządzili terenami dzisiejszej Moskwy i Ukrainy. Oczywiście do walki brali oddziały zaciężne, składające się z mieszkańców podbitych ziem. Czyli jak np. robili rajdy na Polskę, to w pierwszych szeregach szli mieszkańcy Kijowa i okolic, czyli i Rusini i Chazarzy. Mongołowie byli bardzo cywilizowanym ludem, jak na owe czasy, i posiadali doskonałą administrację, prowadzoną przez chińczyków. U nas takiej administracji jeszcze nie było. Zwierzchność mongolska została zrzucona przez Moskwę dopiero po koniec XV wieku. Dzikie Pola natomiast, spustoszone poprzez branie niewolnika i handel nim, prowadzony przez Chazarów, były stopniowo od czasów Kazimierza Wielkiego obsadzane przez Polaków.

Kazimierz Wielki  już w 1346 roku przyłączył Halicz. Ale ludzie żyli i jak już raz przyjęli wiarę w Jahwę to ją utrzymywali. Mongołom było wszystko jedno, w co kto wierzy, byle płacił podatki. Zupełnie podobnie jak dzisiaj Brukseli. Proszę zauważyć, że wysokość naszych podatków na rzecz Brukseli nigdy nie jest oficjalnie podawana. Praktycznie wszystkie miasta na Podolu, Wołyniu, Dzikich Polach, zakładali Polacy w okresie od XV do XVI wieku.

Takie miasta na terenie obecnej Ukrainy, jak Podgrodzie, założono w 1560 roku, Sieniawscy założyli: 1549 – Kałusz, 1552 – Brzeżany, 1578 Tustań, czyli Chrostków, 1576 – Oleszyce, 1676 Sieniawę. Tęczyńscy założyli: Tarnogórę – 1548, Toporów – 1605. Zamojscy założyli w 1580 – Zamość, 1588 – Krzeszów, 1615 – Rogoźno, czyli Tomaszów, Żółkiewscy założyli: Brody – 1584, Żółkiew. Potoccy założyli: Stanisławów, 1553 – Suchosław, czyli Jabłonów, 1570 – Potok, 1676 – Tartaków, 1692 – Krystynopol, 1717 Kuty. Herburtowie założyli: 1515 – Podkamień, 1538 – Kukizów, 1566 – Dobromil. Żórawińscy założyli: 1489 Bukaczowce, 1563 Jaryczow, w tym samym okresie –Żórawno. Lipscy założyli: 1607 – słynny Bełżec, 1620 – Lipsko. Łaszczowie założyli: 1503 – Strzemilcze, 1549 – Laszczow, dawniej Domanyszew. Tarłowie założyli: 1570 – Mikołajów, Fredrowie założyli: 1580 – Niemirów, Firleje założyli: 1570 – Firlejów, Reje założyli: 1547 – Rejowice, Jordanowie założyli: 1595 – Mikuliniec, Siermieńscy: 1504 – Pomorzany, Jazłowieccy: 1559 – Barysz, Mieleccy: 1548 – Ujście nad Dniestrem, Maciejewscy: 1557 – Maciejów, Pileccy: 1569 – Sokołów,
Płazowie: 1615 Płazów.

Już na tej króciutkiej liście widzisz, że tereny te do XVI/XVII wieku były praktycznie niezamieszkałe. Pozostałości Mongołów, czyli Chazarów, żyły w przenośnych jurtach. Dopiero przyjście Polski cywilizowało i zaludniało te tereny, spustoszone właśnie przez najazdy Mongołów i zabieranie niewolnika. A to tylko nieznaczna część wkładu Polski w kulturę i właściwie tworzenie tych terenów. W 1397 roku powstał Leżajsk, 1400 – Hrubieszów, 1420 Dunajów, 1424 – Sokal, 1455 – Rawa, 1471 – Komarno, 1510 – Żurów, 1515 – Urhynów, 1525 – Husaków. I w taki sposób można by zapisać całą następną stronę. Akty założycielskie były jeszcze w XIX wieku w archiwach. Ludność do tych miast przychodziła z terenów całej Rzeczypospolitej.

W XVIII wieku, wraz z wojnami tureckimi, w które wepchnęli nas Habsburgowie, Chazarzy – czyli żydzi aszkenazyjscy – czyli górscy żydzi, jak ich nazywają Rosjanie, prowadzili system zaopatrzeniowy walczących wojsk, saskich, ruskich, tureckich. W związku z odmienna rasą wyraźnie widoczną, trzymali się razem i żenili między sobą głównie.

Grupa kapitałowa Rothschilda (Niemcy z księstwa Heskiego) korzystała z ich zwartości, robiąc doskonale interesy. Podobne interesy robili w czasie wojen religijnych w Niemczech. Stąd właśnie, pod koniec XIX wieku tzw. pogromy żydowskie w Rosji. Albowiem chodziło o robotnika do plantacji w Ameryce Południowej. Jakie są reperkusje takiego jednoznacznego i nie do podważenia Raportu o mongolskim pochodzeniu obecnych mieszkańców Izraela? Ano, upadł dogmat o rzekomych prawach tych ludzi do swoich siedzib historycznych, czyli ziem palestyńskich. Mongołowie nigdy w Palestynie, czy Judei, nie mieszkali. Co prawda Arabowie mówili to już od lat, ale kto by tam przejmował się jakimiś nomadami i tym, co oni mówią. Obecnie sytuacja jest poważniejsza. Badań genetycznych, na obecnym poziomie wiedzy, nie da się podważyć. Jeżeli więc ludzie mieszkający w Izraelu nie są Semitami, to jakim prawem mieszkają na ziemi semickiej, powołując się na korzenie?

Jak podaje „Veterans Today”, opierając się na wypowiedzi wysokiego funkcjonariusza wywiadu, że najlepsze byłoby przetransportowanie ich z powrotem na Ukrainę. Jeżeli porównamy daty powstania Raportu 2009 rok, datę „wycieku” raportu 2012 rok i powstanie zamieszek, a potem przewrotu politycznego na Ukrainie, to można powiedzieć, że wszystko się zgadza. Źródło informacyjne z kręgów wywiadowczych od razu zastrzega się, że oczywiście wszystkich ludzi od razy nie przetransportujemy na Ukrainę. Nie posiadamy ani środków, ani funduszy w takiej wysokości, ale kto chce, będzie miło wspomagany. Na wszelki wypadek mamy cenzurę wojskową. Sam musisz się domyśleć, Wnuczku, w jakim celu. Wszyscy „żydzi”, którzy będą chcieli wrócić, będą mile widziani. Dlatego pełniącym funkcję Prezydenta tego zabiurkowego tworu jest obywatel Izraela. Musi przecież przygotować teren. Inni publicyści już zaczynają urabiać opinię publiczną twierdzeniami: Jesteśmy dumni, że jesteśmy ludem z 4000-letnią historią i wracamy do naszych korzeni do Europy.

Redakcja „Veterans Today” podsumowuje to w następujący sposób. Widać wyraźnie, że obecne działania Izraela są kontynuacją działań potomków barbarzyńskich plemion azjatyckich. Palestyńczycy spokojni pasterze i hodowcy pochodzą od pierwotnych mieszkańców tych terenów.

Jakie to może mieć reperkusje dla Polski? A no niestety może. Już w 1916 roku powstała koncepcja Judeopolonii. Pisał o tym szeroko dr Leszek Andrzej Szcześniak w latach 1990. Już w marcu ubiegłego roku podobno Gmina Żydowska z Krymu ewakuowała się do Polski. W 2012 roku samo województwo wrocławskie wydało podobno 2000 paszportów ludziom z Izraela.

Występują daleko idące reperkusje stwierdzenia, że obywatele Izraela są Chazarami, a nie Semitami. Na przykład jakie odszkodowania mają dostać „żydzi”, skoro hitlerowscy dokonywali ich holocaustu, a to nie są żydzi, tylko mongoły? Albo jak można skazać kogoś za to, że jest antysemitą, kiedy to nie Semici tylko Chazarzy?

Obecnie od razu możesz odróżnić blog trolli od prawdziwego. Jeżeli nadal będzie pisał o antysemityzmie to trolle. I cała akcja jest typowym praniem mózgu. A tak naprawdę, za wszystkim kryje się brak wody w Izraelu. Bez wody nie da się żyć, stąd ideologiczne uzasadnianie deportacji. Ludki uwierzą i przesiedlenia na masową skalę będą się odbywały dobrowolnie, lub pod przymusem. W planach demograficznych Izrael miał populację w 2010 roku ok. 8,5 miliona ludzi, a w 2017 ma mieć tylko ok. 4,5 miliona. Wszytko zaplanowane, tylko ludek ma się dowiedzieć we właściwym czasie. Przecież Henry Kissinger powiedział, za 10 lat nie będzie Izraela. Było to w 2012 roku. Typowa fałszywa flaga.


Autorstwo: dr Jerzy Jaśkowski. Nadesłano do „Wolnych Mediów”


BIBLIOGRAFIA

1. http://en.wikipedia.org/wiki/Mossad_LeAliyah_Bet
2. http://en.wikipedia.org/wiki/Aliyah_Bet
3. http://pl.wikipedia.org/wiki/Deklaracja_Balfoura
4. http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Leszek_Szcześniak
5. https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/11/04/judeopolonia-zydowskie-panstwo-w-panstwie-polskim-dr-andrzej-leszek-szczesniak/
6. http://pl.scribd.com/doc/123652605/Genome-Evolution-of-Jewish-Population-John-Hopkins
7. http://blogs.timesofisrael.com/leaked-report-israel-acknowledges-jews-in-fact-
8. http://blogs.timesofisrael.com/looking-back-at-the-hatikvah-controversy-from-independence-day-the-hope-and-competing-hopes/khazars-secret-plan-for-reverse-migration-to-ukraine/
9. http://www.jewishpress.com/indepth/opinions/must-a-jewish-state-be-zionist/2013/07/03/
10. http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=13261&Itemid=119
11. http://www.batr.org/terror/042114.html
12. http://tabletmag.com/scroll/178152/are-ashkenazi-jews-descended-from-khazars
13. http://www.jpost.com/Diaspora/Home-genetics-kits-could-identify-millions-with-Jewish-roots-372835
14. http://www.darkmoon.me/2013/top-israeli-scientist-says-ashkenazi-jews-came-from-khazaria-not-palestine/
15. http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14742&Itemid=119
16. http://www.polishclub.org/2015/01/29/dr-jerzy-jaskowski-panstwo-ktorego-historia-jest-na-klamstwie-nie-moze-przetrwac/
17. http://www.polishclub.org/2014/12/27/dr-jerzy-jaskowski-swieta-bozego-narodzenia-wojny-banksterow/
18. http://www.polishclub.org/2014/10/20/dr-jerzy-jaskowski-upadek-panstwa-izrael-problem-wody-pitnej-czesc-i/
19. http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/jak-banderowcow-wydmuchano/
20. http://wolnemedia.net/polityka/ukraina-zydowsko-chazarski-kaganat/
21. http://pl.scribd.com/doc/123652605/Genome-Evolution-of-Jewish-Population-John-Hopkins
Za: http://wolnemedia.net/historia/gdzie-sa-zydzi/
Data publikacji: 22.02.2015
Przekład: RX

Źródło artykułu


18 komentarzy do “Gdzie są żydzi ???

 1. Ostatnie badania genetyczne zaprzeczaja teori nawrocenia Khazarow na Judaizm:

  Considering the historical records of Ashkenazi Jews, three potential geographic sources should be considered: the Near East, which was the geographic location for the ancient Hebrews; Europe, which was the residence of the Ashkenazi Jewish Diaspora and the region in which they evolved for nearly two millennia; and the region overlapping with the no longer extant mid-11th Century Khazarian Khaganate, whose ruling class has been suggested to have converted to Judaism18. Our data render the latter source highly unlikely since the Khazarian Khaganate overlapped with the Northern Pontic-Caspian steppe and the North Caucasus region, in which just one Nogay sample carried the R1a-M582 haplogroup (Table 1). Furthermore, the Nogays, formerly a powerful Kipchak Turkic-speaking nomadic confederation, are relatively recent inhabitants of the Caucasus, and the STR haplotype of the sole R1a-M582 Nogay sample lies outside of the Levite cluster. Had the Caucasus region been the source for the Ashkenazi modal lineage, we likely would have found R1a-M582 Y-chromosomes in some of its 20 local populations examined in our sample of more than 2,000 Y-chromosomes (Table 1).

  Caly artykul w Polishgenes blog:
  Tuesday, December 17, 2013
  Near Eastern origin of Ashkenazi Levite R1a

  Polubienie

 2. Do talentu bajkopisarskiego nie będę się odnosić, bo każdy ma prawo uprawiać twórczość, która mu najlepiej wychodzi (choć mógłby Pan tworzyć bajki także dla młodszych czytelników, bo tam jest największe zapotrzebowanie na taką literaturę). Chciałabym jednak zwrócić uwagę, że w nazwach członków narodów (n.p. Polak, Niemiec, Żyd) używa się wielkich liter.

  Polubienie

  • Żyd nie jest członkiem jakiegokolwiek narodu tylko wyznawcą judaizmu tak jak muzułmanin islamu. Nie istniał i nie istnieje naród żydowski. Co innego Izraelczyk to mieszkaniec dzisiejszego Izraela czy Izraelita czyli ktoś kto mieszkał tam w czasach kiedy podobno nauczał Joshua czyli po polsku Jezus. Proszę byś zdobył trochę wiedzy przed komentowaniem. Bądź tym który wie co pisze a nie pisze co wie.

   Polubione przez 1 osoba

  • Nie ma kogos takiego jak Niemiec. Nie ma kogos takiego jak Zyd. Byc Zydem znaczy wyznawac judaizm a nie bye jakiejs konkretnej narodowosci. Mozna byc Hebrajczykiem.

   Polubienie

 3. Powtarzam wszystkim znajomym i czytelnikom mojego blogu od dawna że http://www.wolna-polska.pl to kremlowska agentura i informacje z tego portalu są przeważnie nieprawdziwe. W tzw Pogromie Krakowskim żydów – jak tam piszą w tym artykule zginęła jedna osoba – taki to był straszny pogrom , a kierowało nim UB na zlecenie Moskwy tak samo jak Pogromem w Kielcach. Każda informacja w tym artykule jest tyle samo warta. Ten portal bredzi i puszcza brednie. Powstał żeby się podszywać pod portal wolnapolska.pl , który jest w porządku. Nie wiem dlaczego z kolei blog Wiara Przyrodzona puszcza te brednie dalej o łączy je z moją Mitologią Słowian, Księgą Tura i Księgą Ruty Białczyńskiego.

  Polubienie

 4. Czasami w cytowaniu artykułów tego typu przydałaby się powściągliwość. Kim są żydzi pisałem już dawno Semitami haplogtrupy J1 i J2 a także mają słowiańsko-scytyjskie domieszki 10% R1a. Jeszcze w czasach Babilońskich zostali wzięci z Niewolę przez Scytów i ściągnięci za Kaukaz na ziemie Sistanu. Byli scytyjskimi niewolnikami przez pokolenia – i dopiero Cyrus Wielki pozwolił tym z Babilonu na powrót do Jugii-Judei. Żydzi z niewoli scytyjskiej zostali na zawsze za Kaukazem między morzem Koszpijskim (Kaspijskim ) a Czarnym. Niczym nie różnią się oni od Palestyńczyków z którymi walczą. Nigdy też nie będą mieli żadnych praw do Polski. Chyba, że wy Polacy, czytelnicy naszych słowiańskich blogów tak zechcecie, a myślę, wiem, że nie zechcecie. W Polsce prawdziwych żydów jest może kilkuset, bo ci których znamy z Wierchuszki Rządowej i Medialnej III RP – to czerwoni, którzy nie znają języka jidisz i nie chodzą do rabina po mądre rady, ani do bożnic na modły – to są ateiści a WIĘC NIE ŻYDZI – nie judaiści. Ich bajki o dziedziczeniu żydostwa po matce można włożyć między bajki. Sami ze sobą się rżną na Bliskim wschodzie – ze swoimi braćmi hg J1i J2.

  Polubienie

 5. Chazarowie nie byli żadnymi mongołami, pokażcie mi dzisiaj jakiegokolwiek skośnookiego Żyda (bo podobno dzisiaj Żydzi to Chazarowie)…to po pierwsze

  po drugie, to co dzisiaj nazywamy Semitami to nie są żadni Semici, to takie samo przekłamanie jak to że Żydzi to naród, Semici to byli biali Indoeuropejczycy o haplogrupie R1a tylko wywodzący sie od innego syna Noego, od Sema, a reszta ludzi R1a od Jafeta i częściowo też od Chama (częściowo bo część została poddana jakiegos rodzaju zabiegowi który sprawił że wykształciła się bliźniacza haplogrupa R1b posługujaca się językiem kentumowym a nie satemowym), Biblia opisuje to jako pomieszanie języków ludziom

  Polubienie

 6. zaraz , widze tu niespojnosc ; W innym artykole na tej stronie tez w dziale o Chazarach pisze ze Mongolowie wyparli Chazarow z Turcji ;
  W tym artykole jednak pisze ze Chazarowie to Mongolowie

  Polubienie

 7. przeciez w tym innym artykole na tej stronie jest napisane ze Chazarowie Wyszli z Kaukazu z poznych Neandertalczykow . Dlacego tu pisze ze to Mongolowie ?

  Polubienie

 8. Co za qwa bzdura … Myślałem, że to strona mówiąca prawdę, a tu zonk… Dobra strona trafia do czarnej listy. Rozreklamuje ją na pewno. Sława dla prawdziwych SŁOWIAN !! nie z tej strony na pewno!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s