Rasa – oznacza biały i czysty ten z początku

Słowiańskie-Oczy


Tabula rasa (w języku łacińskim) czyli białe czyste początkowe dziewicze światło do którego należą Da’Aryjcy, Ha’Aaryjcy, Swietorusy i Rasjeny te cztery narody różniące się kolorem tęczówki oka zależnej od spektrum słońca na planecie jakiej zamieszkiwali na której rozwijał się konkretny naród. Przybyli tu na Migdrad-Ziemie z gwiazdozbioru Wielkiej i Małej Niedźwiedzicy, Lwa, Łabędzia i Kasjopei.


Źródło artykułukolovrat1Da’Aryjcy mają srebrny/szary kolor tęczówki oni byli dowódcami i zawodowymi żołnierzami naród wojowników do dzisiaj znamy powiedzenie że zabójca miał zimne stalowe oczy to ich negatywna cecha bezwzględnych wojowników z narodu Da’Aryjców


oczy-szare


Ha’Aryjcy byli naukowcami, uczonymi , duchownymi (kapłanami) wyróżniał ich zielony kolor oczu.


Oczy-zielone


Swietorusy posiadali niebieski kolor tęczówki i byli mistrzami, którzy tworzyli dobra materialne, infrastrukturę, doskonaląc pozostałych członków Rasy.


Oczy-niebieskie


Rasjeni mieli ciemnobrązowy kolor tęczówki byli mediatorami dyplomatami zajmowali się relacjami wzajemnymi o obrębie wszystkich czterech narodów. Zajmowali się też handlem i komunikacją miedzy ludźmi i z tworami z innych cywilizacji.


Oczy-piwne


Mapa

Rasa potrzebuje wszystkie cztery Narody aby społeczeństwo mogło się doskonalić i rozwijać. Da’Aryjcy i Ha’Aryjcy są nazywani Aryjcami (Ariami), Swietorusy i Rasjeny nazywani są Słowianami.

Rasa po przylocie na Midrad-Ziemia zasiedliła kontynent na biegunie północnym elektromagnetycznym, dzisiaj przesuniętym o 15 o gdzie panował łagodny tropikalny klimat kontynent nazwali Da’Aria znany jest też pod innymi nazwami jak Arktyda, Arktagia. Obok mapa skopiowana w roku 1595 r. ze ściany w piramidzie egipskiej , która pokazuje kontynent przed katastrofą po upadku kawałka Leli części jednego z trzech księżycy rozbitego w wojnie z Szarakami na który zainstalowali swoje bazy wypadowe. Wolność kosztowała zagładę kontynentu.


Mapa


Da’Arie charakteryzował łagodny klimat i doskonałe warunki życia cztery Narody zasiedliły to jądro planety i każdy z nich zajął oddzielną prowincje Swag, Hara, Raje, Tula oddzielone czterema rzekami jak na mapie powyżej centrum stanowiła wyspa na jeziorze ze świątynią poświęcona Najwyższemu Twórczej Sile” Ra-M-Ha z umieszczona na szczycie swastyką jak na świątyniach w Himalajach.


Swiątynia


 Z czasem pozwolono na osiedlenie się innych Narodów czerwonoskórzy Majowie, Aztekowie, inne plemiona Ameryki Północnej narody Rosji, Alaski i Kandy.

Według porozumienia wydzielono terytorium Afryki na zamieszkanie czarnoskórych którzy w wyniku wojny ze Słowiano-Ariami utracili swoją planetę którą unicestwiono. Wyraziliśmy zgodę na osiedlenie się ludów o żółtym kolorze skóry, którzy byli naszymi sprzymierzeńcami w międzygalaktycznej wojnie jak Chińczycy, Koreańczycy, Japończycy. Wyznaczając im najbardziej przyjazne terytoria z dobroci serca zamieszkali terytoria najbliższe ich natury i przyjazne jako dzieci przyrody. Oderwani od natury ulęgają demonizacji co nasi wrogowie wykorzystują narzucając technokracje, przeciągnęli ich na swoją stronę szczując przeciwko białej rasie. Nasza litość została wynagrodzona niestety mają oni krótką pamięć o zobowiązaniach które na siebie przyjęli i swoim rodowodzie Narodu do jakiego należą pokrzyżowali się z Słowiano–Ariami co widać po kolorze tęczówki, skóry, włosach.

Każdy Słowiano-Arian powinien stać na straży czystości swojej Świętej Białej Rasy oraz u rozwoju danego potomstwa. Zaprzestania zawierania małżeństw mieszanych pomiędzy białymi a czarnymi, czerwonoskórymi, żółtymi. Stworzone mity przez Syjonistów że z małżeństw mieszanych mamy dzieci silne i zdrowe  a krzyżówki wzmacniają naszą białą Rasę jest wierutną bzdurą. W małżeństwach mieszanych ulega deformacji kompleks genetyczny i dziecko z takiego związku jest słabsze biologicznie co zwiększa jego zachorowalność i śmiertelność niemowląt. Wyjątkowo wybuchowa mieszanka różnych chorób powstaje z małżeństw czarno-białych. Akcja mieszania małżeństw jest zabójcza dla wszystkich narodów co jest zaplanowanym cichym ludobójstwem na skalę międzynarodową pod egidą Syjonizmu.

Musimy zaprzestać respektowania fałszywych zasad życia narzuconych nam przez „twory” a żyć według naszych zwyczajów i kultury Słowiano-Ariów. Dlatego potrzeba odbudować cztery narody w czystej formie. Zaprzestać, korumpowania,  deprawacji naszych kobiet z którymi naśladując rozwiązłą Amerykę odbywamy liczne stosunki nie znając praw telegonii naszych przyszłych żon, które będą nam rodziły dzieci ułomne fizycznie i psychicznie. Kobieta która odbyła stosunek z pięcioma różnymi mężczyznami jest bezużyteczna dla rodziny Rodu i Narodu.

Symbol
Zwracamy się z apelem o czystość i dbałość  odbudowy rodziny, szacunku ochrony dla kobiety. Rodzina jest podstawą Rodu a Rody tworzą Naród, Narody Państwo. To odwieczne prawo, które zostało naruszone i ponosimy tego konsekwencje degradacji społeczeństwa na każdym kroku.

Nie żyje się według praw jakie stworzyli tu na Ziemi twory sił demonicznych podobni do ludzi by pozbawić was woli lecz żyjemy według odwiecznych praw kosmosu ustanowionych przez naszego stwórcę Najwyższego Ra-M-Ha „Twórczą Energie” .

Ryszard Dąbrowski

Źródło: Internet, różne

Źródła:

 • vo-lad-i-mir.narod.ru

 • old-church.ru/forum/

 • Collegiate Dictionary Naśmiewca

 • Wykłady Kolovrat

 • Wykłady Vedagora

 • et.al


Źródło artykułu


16 komentarzy do “Rasa – oznacza biały i czysty ten z początku

 1. Pingback: Jak Wielką jest Moc Słowa - Átelier Fee

 2. Tabula rasa (łac. „niezapisana tablica”), w filozofii i psychologii pojęcie mające wyrażać pogląd, że wszelka wiedza pochodzi wyłącznie z doświadczenia, a umysł pozbawiony doświadczeń jest „niezapisany” (tzw. empiryzm).

  Pojęcie pojawia się po raz pierwszy w średniowieczu, w łacińskich tłumaczeniach traktatu Arystotelesa O duszy (De anima). Tabula rasa to niezapisana tablica, jaką według niego jest dusza człowieka zaraz po urodzeniu, a która zostaje zapisana stopniowo w ciągu życia i zdobywania doświadczeń

  Polubienie

 3. Musisz koniecznie dodać że, Da’Aryjcy i Ha’Aryjcy mieli głownie krew grupy A bardzo żadko 0, podobnie jak Swietorusy . Rasjeny natomia cechowała odwrotna proporcja , głownie dominowała grupa 0, rzadko A. Z tymi grupami krwi i jak kolega wyżej wymienił , łatwiej wam będzie mieć pewność swojego pochodzenia. I ja w swoich podróżach często to sprawdzam, pytam się ludzi jaka maja grupa krwi i dopasowuje wygląd tęczówki i kolor włosów. I jest to zgodne z wiedza z wed nawet w obecnych czasach. Mam natomiast problem z trafieniem grupy AB , ariowie się tak zasymilowali ze potrafia w dzisiejszych czasach mieć stosunek krwi A 60%/0 40 % i AB ~10%.
  Potomstwo z tych samych grup krwi rodzi się dużo silniejsze, natomiast np jeśli matka i ojciec (jak u mnie ) są ze starego rodu rasenow i maja takie same grupy krwi ( w tym przypadku 0 ) , dodając telegonie , o której tez jest mowa w Wedach. Można być naprawdę pewnym ze dzieci będą zdrowe silne i wiele innych ciekawych cech mają.
  jest to efekt 2 lat obserwacji mojej i pytania ludzi jak debil o grupę krwi.
  Aczkolwiek , ostatnio w gronie 5 osób miałem 4 trafienia ( A,A,A,0) i jedna osoba nie znała swojej grupy. Miny gości bezcenne.

  P.s. Byłem w miejscu gdzie znaleziono Ręce Boga . Cdn… Na wiosnę jak śniegi puszczą

  Polubione przez 1 osoba

 4. Pingback: Jara Wiedza: RASA - Biały czysty ten z początku | Białczyński

 5. Początkowo nie wierzyłem w teorię o podziale świadomości ze względy na uwarunkowania genetyczne, nici energoinformacyjne.

  Problem w tym, że zestawiło mi się to z tym, co wiem o Świadomości i potwierdza mi się to na codzień, gdy rozważam geopolitykę. Bardzo prawdopodobnie jest to Prawda.

  Polubienie

 6. „Kobieta która odbyła stosunek z pięcioma różnymi mężczyznami jest bezużyteczna dla rodziny Rodu i Narodu.”
  A ja jestem ciekawa, kiedy mężczyzna staje się bezużyteczny dla rodziny Rodu i Narodu? Po odbyciu stosunku z pięcioma różnymi kobietami? Czy też liczby wyglądają inaczej zależnie od płci?

  Polubienie

 7. „zabójca miał zimne stalowe oczy to ich negatywna cecha bezwzględnych wojowników z narodu Da’Aryjców”
  …czy negatywne…może po prostu…wiedzieli że szkodników (nie-ludzi) należy usuwać…dla Dobra Wszechświata… : )

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s